Evliyaizinde

D


WhatsApp ile  Ömer hocaya yaz: adını  ana  adını  doğum ha tarihini yaz ve  Makyajsız görüntünü yolla!

  • Kurallara uy
  • Kedere Pedere değil Kadere sarıl.
dua,felak,nas,ihlas

I

Gördün mü bak küçük meleği gökyüzüne kendisi gibi meleklere bakıyor. Rab  meleklerin kanatlarını ince yaratmıştır.Kolay  kırılırlar  narih  ve ve hassastırlar.
çok güçlü bağcıklar boşuna mı yaratıldı.
Her kim bir çocuğu mutlu eder gözyaşını siler ise  cennet  onlara yakın olur.

Dünyada

Milyonlarca anne ve babası kayıp  Evlilikleri yıkılmış ayrı çocuklar var.Onların hepsinin rızkını ve bereketini rabbim sağlar.
Karanlıkta yol arıyan Karıncanın rızkınıda Rab verir.

hakkında admin

dene istersen

gideni döndürme

Giden Nasıl geri Gelir!BAĞLAMAK!

Giden EŞ . SEVGİLİ , EVLAT, ANNE,BABA Giden kişiyi döndürmek . Bir Kişi’nin Terk’i diyar …

3 Yorumlar

  1. Hani derler ya Arkadas kurbani hah iste ben öyle bir sey yasadim,Çok yakin arkadasim tanistigi erkek arkadasi tarafindan şekere (kokain) alismisti tabi merak iste bende israrrlara birazda nazlanarak basladi ve o beyaz seytanin yüzünü ve nefesini hisstettim.Ailem önceleri anlamadi,iyi harçligim satin almamda sorun çikartmiyordu ,taki bir arkadasim ev halkini uyarana kadar…Babamin Is Dünyasindaki  kariyeri Benim Egitimimi Biraktirip kimse duymadan Hollandada Madde Bagimlilarinin Tedavi Gördügü Bir Hastaneye yatirılmam hep gizli oldu.Günler,aylar,Nafile Hep zaman ve Para kaybi oldugunu.Türkiye dönüsü aniden girdigim kriz ile bu Tedavinin aylarca bosuna oldugunu gösterdi…..Hiö Para almadan destek olan antalyadaki Ömer hoca sayeside  yeni bir dünya yeni bir Başlanğıç . Taşındik farkli bir çevrem ve yenibir ben var ve çok Mutluyum….Sagol ömer hoca…

  2. KOCAMIN BASKASIYLA ILISKI IÇINDE OLDUGU HISSINE UZUN ZAMAN ÖNCE FARK ETMIS OLMAMA RAGMEN 4 ÇOCUGUM IÇIN MÜCADELE ETMISTIM GERÇI ONU ÇOK SEVIYORDUM BIR BASKASINA ONU KAPTIRIP YUVAMIN DAGILMASINA GÖZ YUMAMAZDIM..ÖMERBEY’DEN SONRA HER SEY ÖYLE DEGISTI KI ILK EVLILIK YILLARIMIZA DÖNDÜK MUTLULUGUMU TARIF EDEMEM HALA ARADAN 5 AY GEÇTI INANMAKTA GÜÇLÜK ÇEKIYORUM

Bir cevap yazın

Selamın Aleyküm Ben Ömer hoca hizmet BEDAVA (5324012111) Sadece Ad - Ana-Adınızı -doğum Tarih- ay/gün/ tarih ve RESMİNİZi yollayın bedava Fal değil Negatif enerji büyü nazar Cin varmıbakalım ?