.Evlilik için VEFkmi BÜYÜ mü? - OmerHoca
medumomer_gidenigerigetiri
medumomer_gidenigerigetiri

Evlilik için VEFkmi BÜYÜ mü?

bakım?

 

Evlilik için VEFkmi BÜYÜ mü?
Dikkat edin sayfada her ikisi için bilği var ama

VefK malumunuz Dua ile ve Ulvi hadimlerle işlenir ve Hedefe ulaştırılır. Günah değildir haram değildir. 4 hafta sürer çalışması.İsteyen MAlzemeleri temin ettiğinde  BEDAVA  hızla başlar.
Yasakları kuralları verdır.Yedirip  içirmenize gerek yoktur,Muska değildir.
Ömer hocamızın tabloları Hizmet ücretsizdeir.

Bir istek dile için 2 Yol biri BÜYÜ  diğeri ise DUA( VEFK ) yolu

Ömer hocamız Dünyadaki 178/240 olduğu söylenen Büyülerin  94 tanesin biliyor.
Afrika Vodoo ve vodoo’nun kollarını Ceylan kulağın’dan filin hayalarına Kurt Büzüğün’den Timsah dişlerine kadar türlü türlü enstrumanlar kullanılmasını biliyor.Çin de yapılan Çirişna ‘da  Sengfei ye Arap yarımdadasında Hamaylii külleme ribatullara En güçlü Şefrenhar ‘a Kabbalah ‘dan Kalkutreye ..
Bunların çoğunu Ülkemizde bilmezler. BÜYÜ hızlı etkin  ama Ömer hoca Büyüyü pek tasvip etmez.Bazı şartlarda ancak yapabilir.
Fiyatı ise Herşey Bedavaaa! tl 

Sertaç ” Ömer bey Büyü Nasıl Çözülür ?
Ömer”   Büyü  evet büyü bazı bakım yapan kişiler hemen hiç incelemeden işin kolayına kaçıp Büyü derler sanki fallarda Büyüsüz  bir bakım olamaz gibi elbette BÜYÜ  yoktur demek Kur’an a Allaha Şirk koşmak İnkar etmek  demekle aynıdır..Gerçekten bakım yapılıp ,Kişinin Aşkında ,İşinde ,Hayatındaki terslikler Sosyo,Eko,Psikolojik ise    Uzman bir danışmana yönlendirilmelidir….Yok bu  Kişinin etlilendiği Sıradışı  Doğal olmıyan  BÜYÜ İLE DEĞİŞİM İSE  Çözüm için artık paranormal  çalışma  başlanmalıdır. hassas tahlillerle ve kişinin yıldız saatleri yanlış hesaplanmadan     Kişinin boyu kilosu dahi göz ardı edilmeden..
Büyünün yapısı omurgası bulunur  ve Çözüm için kişinin Analizi yapılır sıra 1 nci adıma gelir oda Kullanılacak ElemetlerinTemini dir. ..
Sertaç ” Ama bazı hocalar her kese aynı duayı veriyor .Hatta kimi Fotookopiyle çoğalttıkları duaları veriyor.
Ömer ” Doğrudur ama bu nu genelde Muskacı diye tabir ettiğimiz kişiler yapıyor.Yanlış elbette kişiler çözüm ararken dahada çözümsüzleşiyor kilitleniyorlar. Çare derken Dahada Çaresizliğe Şeytanın karanlık kollarında mutsuzluk  acı içinde kalıyorlar…
Sertaç ” Sizin yaptığınız vefk tablosu nasıl bir şey .
Ömer ” İnsanoğlunu Allah 4  Elemetten yarattı bunlar . Hidrojen,Okşijen
Karbon ve azot tur.

DİKKAT!       4 HAFTA BOYUNCA VEFKLERDE UYULMASI GEREKEN ŞARTLAR*

YASAKLAR: ALKOL YOK- KÜFÜR YOK-CUMALARI ET YOK-BANYODA  küçük ABDES YOK-

 

hakkında admin07

bir daha bak

kulhakki_medyumomer

Site Kullanma kurallar

İşbu Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Bilgilendirme’nin (Bilgilendirme) amacı, Ömerhoca adıyla ,bu müstear isimle  …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *