medyum omer büyü baglama sevgiliyi geri döndürme duaları 3 Kuşak Kırşehir Kaman Hocalığı – Medyum ömerin Kuyum Müşterilerine armağanıdır
anasayfa / Büyü / 3 Kuşak Kırşehir Kaman Hocalığı

3 Kuşak Kırşehir Kaman Hocalığı

3 Kuşaktır Ömer hoca Hikmeti ve Esrarı çözülememiştir.Kızı’nın Elmalıya gelin gitmesi evliliği ve Torumları İçin  Antalyaya taşı’nan Ömer hoca Oğlu Ömer ve Kızı ile yaşamakta ile Yaşamakta.

Elmalılı Hamdi yazır’ın dahi Tefsirler sırasında Ömer Baba’dan destek aldığı söylensede kendisi bunu pek dillendirmemektedir.Kaman’dan taşınan aile’nin bazı fertleri hala kamanda bağları devam etmekte çoğu akrabayla içli dışılı ilişki devam etmektedir.

Ankaraya yakınlığın’dan ünlü politikacılarında uğrak kapısı olan Ömer hoca kendini nüshacılıkta kanıtlamış yazdığı duaların neticeleri sonucuna inanan Binlerce insana ulaşmıştır.

Bir kuruş dahi para almıyan Ömer hoca Muska da uzman iken oğlu Ömer daha çok Kinetik güçlere hüddama yönelmiştir.

Yedirme ve içirme muskaları’nın herkese hitap etmemesi ayrılan eşlerin çok uzaklara dağılması ile yedirme ve içirme uygulamalarının yapılamaması nedeniyle Kinetik Vefk ve Berhetiyede uzmanlaşan oğul Ömer ise Antalyada hizmetini Ücretsiz devam etmekte.

hakkında admin

tekrar kontrol et

Dualar neden Kabul Olmaz

Dünyanın çalışıp çabalanacak bir tarla hükmünde olduğunu, iyi veya kötü mahsûlün de âhiret hasadında alınacağını …

Bir cevap yazın