Anasayfa / Genel / Akdeniz Medyumları

Akdeniz Medyumları

– ANTALYA MEDYUMLARI -kemer medyumları

Kemer medyumları , Medyumlar , En Deneyimli Medyumlar , Medyum Antalya , Medyum Büyüleri , Medyum Vefkleri

– KEMER ;  Kemerde pek çok medyum bulunmaktadır. Kemerde bulunan medyumların çoğu farklı şehirlerden ve yurtdışlarından gelmektedir. Genellikle saat kulesinin taraflarında bulunan medyumlar, fala akşam vakitlerinde bakarlar. Tarot , kahve falı , su falı , bakla falı , yıldızname türü fallara bakan medyumlar fala bakarken kişi ile yalnız görüşme yapmaktadırlar.

Kemer’in en önde gelen çekiciliklerinden birisi doğal güzellikleridir. Deniz , orman ve dağlar bir noktada birleşmektedir. Denizin temizliği , ormanın yeşilliği, deniz dalgalarının çam ağaçlarına kadar uzanması ve çam ağaçlarının plajlarda gölgelik olarak kullanılması oldukça cazip gelmektedir.

Beldibinden başlayarak Tekirova’ya kadar olan bütün kıyı tamamen doğal plajdır. Girintili çıkıntılı kıyılarında birçok koy ve küçük doğal limanlar bulunur. Kemer merkezinde bulunan plajlar Belediye plajı, yat limanı yanında bulunan Ay ışığı ‘dır. Antik kentin hala ayakta durduğu ve milli park olan Phaselis plajı gibi yerlerde rahat bir şekilde denize girmek mümkündür. Konaklama tesislerinin havuz ve plajlarından da ücret karşılığı yararlanmak mümkündür. Kemer’den yakınında bulunan Olympos ve Phaselis antik kentlerine ulaşmak mümkündür. Son yıllarda Söğüt Cuması, Altınyaka, Dereköy gibi yüksek yerlere safari turları da oldukça ilgi çekmektedir.

Kemerde bulunan medyumların en ağırlıklı baktıkları fal su falıdır. Kemerde su falına büyük rağbet gören medyumlar önceliklerini su falına bırakmışlardır. Kemerde bulunan nadir medyumlar dışında diğer medyumlar bu meslekte daha yenidir. Kemerde bulunan antik yerler medyumların da ilgi odağı olmuştur. Çoğu medyumun Kemer’i seçmesi orada bulunan turistlerin fala olan merakındandır .

Batı Toros Dağları‘nın eteklerinde ve 52 kilometre kıyı şeridi boyunca uzanan Kemer ilçesi, Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biridir. Bugün Kemer’in bulunduğu yerde, 1910’lu yıllarda Eski Köy adı ile bilinen ve dağlardan gelen seller sonucugöl ve bataklıklardan oluşan bir yerleşim yeri vardı. Eski Köy halkı, kendilerini bu sellerden korumak için, dağların eteklerinde 23 kilometre uzunluğunda bir taş duvar ördüler. Sonraları, bu duvar nedeniyle köylerine Kemer diyeceklerdir.

Kemer in en eski tarihi MÖ 690 yılına dayanmaktadır. Phaselis antik kentinin kuruluşu bu tarihe dayanmaktadır.

Kemer medyumları , Medyumlar , En Deneyimli Medyumlar , Medyum Antalya , Medyum Büyüleri , Medyum Vefkleri

1960’lı yıllara kadar karayolu olmadığı için, ulaşımı sadece deniz yolundan sağlanan Kemer, 1980 sonrasında uygulanan Güney Antalya Turizm Projesi kapsamında yol ve diğer altyapı değerlerine kavuşarak hızla gelişmiş ve bugün Türkiye’nin en gözde turizm merkezlerinden birine dönüşmüştür. Kemer ilçesi ile KirişTekirovaÇamyuvaArslanbucakKuzdereBeycikGöynük,BeldibiÇıralı gibi yerleşim yerleri, Antalya turizminden son derece önemli bir yer tutar.


Kemerin eski zamanlardaki köy halkları da medyumlara büyük ilgi duymaktadır. Kemer halkı medyumlara büyük bir saygı duyar. Çoğu insan işlerini halletmeden önce medyumlara danışarak fikirlerini alır ve soru sorarlardı. Medyumların en önemli özelliklerinden biri ise insanlara karşı olan merhamet ve hoşgörüleridir.

Kemer bölgesi turistik dönem boyunca birçok etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. Phaselis Sanat Etkinlikleri, Kemer Off-Shore Yarışları, Dünya Ralli Şampiyonası Türkiye ayağı (WRC Rally of Turkey), Kemer Karnavalı gibi değişik etkinlikler ve ünlü gece klüpleriyle sezon boyunca bölgenin sosyal ve turistik hayatına büyük katkılarda bulunmaktadır.

Kemer medyumları , Medyumlar , En Deneyimli Medyumlar , Medyum Antalya , Medyum Büyüleri , Medyum Vefkleri

incele

Afyon Şuhut en iyi Medyum Hocası

Afyon Şuhut en iyi Medyum Hocası

Afyon Şuhut’un  en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Ömer ile …

Bir Cevap Yazın