BEDAVA RUKYE

Sonuç Raporu

Ömer Hocaya güven
İşlemlerin tutma oranı
Ömer hoca Telefona cevap oranı
Gizlilik
Ömer hocaya İnanıyormusunuz
Hızlılık zamanlama
Sorulara cevaplama

Kayıtlar

Ömer Hoca memnuniyeti.

User Rating: 4.28 ( 3 votes)

ADINIZ ANA ADINIZI DOĞUM TARİHİNİZ MESLEĞİNİZ NERELİSİNİZ NE İŞ YAPIYORSUNUZ VE EN SON BİR RESMİNİZİ whatsAPP ‘tan YOLLAYIN… BAKIMINIZI YAPALIM —-( Büyümü var Nazarmı var..) VE RUKYE İSTERSENİZ DE BEDAVA RUKYE İSTİYORUM DİYE YAZIN RUKYENİZ YAPILSIN…

DUA’NIN ÜCRETİ OLMAZ!

1 GECELİK RUKYE KASNAĞINA KATILIN DERT VE SIKINTILAR’DAN KURTULMAK İÇİN DUALARINIZ PERŞEMBE GECESİ UYGULANır.

PERŞEMBE VE CUMA GÜNÜ YASAKLARA SİZDE DİKKAT EDİN YASAKLAR SAYFASINI OKUYUN PERŞEMBE VE CUMA BU YASAKLARA UYUN! 1 PERŞEMBE RUKYE 2.PERŞEMBE SONUÇ ALINIR. RABBİN İZNİ İLE!

SONUÇ ALINMAZSA TEKRAR RUKYE YAPILIR AMA İKİNCİ RUKYE 16 HAFTADAN ÖNCE YAPILMAZ. ÖMER HOCA SİZLERE SAYĞI VE SEVĞİYLE HİZMET EDER. HİÇ PARA ALMAZ! Rukye’nin Sonuç verme tutma ihtimali ise % 10*15 arasıdır. Sonuç almak % 90 hız ve gücüne ulaşması için ise VEFK yapılması gerekir. Vefk için ise >>>>>>>>>

Still, she’s got a lot of spirit. I don’t know, what do you think? What!? I don’t know what you’re talking about. I am a member of the Imperial Senate on a diplomatic mission to Alderaan– What good is a reward if you ain’t around to use it? Besides, attacking that battle station ain’t my idea of courage. It’s more like…suicide.

 • 1gecelik Perşembe gecesi
 • Kuralla Ertesi gün CUMA uygulanır
 • BEDAVA PARA ALINMAZ

M:M: Merkez MUM

Bazı Dertliler için Merkez Mum Yapılır. Gece saat 12.10 da çaytabağına  konan mumun etrafı az su koyulup banyoda yere bırakılır O sırada ÖMER hoca da okumasını yapar.Siz mumu banyoya bırakıp çıkarsınız mum yanar vaziyette dışarda 11 nas 11 felak 11 ihlas okur ve içeri girip mumu söndürürsünüzzzz.Cuma sela ve ezan arası o tabaktaki su içilir o yüzden temizliğe suya dikkattt.

 1. Hafif Büyü bozulur
 2. Nazar gider
 3. Bazı CİN kavmi elemanları kaçar
 4. Rızk
  Bedava dua rukye hamayıl
  Bedava dua rukye hamayıl

   

  ve Berekete mani enerjiler temizlenir.

UYGULAMALARIN HİÇ BİRİ PARALI DEĞİLDİR.

hakkında admin

dene istersen

dua,felak,nas,ihlas

Ağırlık Büyü dua ile biter yiter?

Ağırlık Büyü dua ile biter yiter?

Bir cevap yazın

Selamın Aleyküm Ben Ömer hoca hizmet BEDAVA (5324012111) Sadece Ad - Ana-Adınızı -doğum Tarih- ay/gün/ tarih ve RESMİNİZi yollayın bedava Fal değil Negatif enerji büyü nazar Cin varmıbakalım ?