fbpx
anasayfa / astroloji / Astronomi ile Vefk ,Muska ne alaka!

Astronomi ile Vefk ,Muska ne alaka!

Astronomi ile Yılldızname ile Vefk ,Muska ne alaka!

Gök cisimleri’nin İnsan beyniyle ne ilğisi var bunu Henüz Çoğu Astrolog bilmez.Basma kalıp sözcüklerle yuvarlak cümlelerle Bir burçta anlattığını diğer burçtada anlatır farkına varmaz çoğu kişi.Sigmond Freu Bir makalesinde Libido’nun ay hareketlerin’den etkilenip Performnsın düştüğünü söylemesi arasın’dan yüz yıl geçsede 1885 viyanada basit bir Doktor olduğu halde keşfettiği Uzay ve İnsan makalesine kimse rağbet etmemişti.
diğer Bir önemli araştırmacı U.Gagarin olsada Bu konu günümüze kadar güncellensede Malesef astrologların dikkatini çekmedi.Çin Ming hanedanlığında Uzay Astroloji araştırmacıların’dan biri olan Ji- Jİ Yen İmparator kütüphanesinde Yazdığı Satırlarda hangi Gezegenin hangi açıda Savaş yapılması’nın olası galibiyet getirip hangi gezegene dikkat edilmezse meglubiyet getireceğini yazmış.
İnsan beyni ile ilğili Leonardo da Vinçi’nin nöropsikoloji makaleleri ise derya deniz.

Dualarda  ve Muska ,Vefk ,Hamayil yazan hocalar eğer Astroloji gibi Yıldıznamesyi bilmeden yazıyorlarsa onlara Mıh-ı Kelamcı hoca derler yani kopyacı.Bakarak duayı safranla kağıda ,deriye aktaranlara derlerdi.
Sultanahet avlusunda Remmal ( Remil bakan Falcılar-Yıldızcılar- el falcıları-) olduğu gibi  Mıh-ı Kelamcılar bulunur arzuhalci gibi heman kağıda yazar 7 ye katlar muşambaya yada deri parçasına sarıp iki ,üç kuruş alırlamış.
Yıldıznameden Uzun uzan inceleyip ebcedden hesaplarla Rehber Esma yı bulmak ve Hizmetli kavmin davetnamesini yazmak ve…..daha …………… işlemler ulu orta yapılmaz bir tanıdıkla ancak hocaya ulaşılırmış
Bunlarada YıldızlıHoca ,Yıldız hüddam,yıldızlı cinci Bahattin hoca ,Çolak fevzi osmanlıda hatrı sayılır yıldızcılar’danmış.Genelde Harem ağasına çalışırlarmış..
Tarihteki bu derin arşivler topkapıda bulmak mümkün.Kıssadan hisse
Siz siz olun Fotokopi muska bilinçsiz dua yazdırmayın çoluk çocuğnuza yazık!
Diğer sayfalarımızda Rahmetli Çolak Fevzi hoca’nın işlediği gömlekler’den bilği değineceğim.Somuncu Baba ise Ayrı bir kitap konusu.

ara

Eşin’den korkan hanımlara Bedava Rukye.Kılınıza dokunamaz!

Eşin’den korkan hanımlara Bedava Rukye! BEDAVA eşiniz rahat vermiyor sürekli tehditmi ediyor.Kendiniz ve Çocuğunuz için …

CİN ler Delirtirmi?

Cinleri de, daha önce, insan vücudunun gözeneklerinden geçebilen dumansız zehirli bir ateşten yarattık. Hicr suresi …

Türkce Temel duaların Sesli okunuşu

Diyanet’e ait sayfa’dan Oku Dinle Takip et.

medyumlar baglama büyülü kocalar

Sevdiğiniz kişiye Baglama büyüsü yapıldığını nasıl anlarsınız?

Sevdiğiniz kişiya Baglama büyüsü yapıldığını nasıl anlarsınızEğer Ömer hocaya yazıp whatsapp tan analiz ettiremiyorsanız belirtilerini …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañol