... (birkaç satırlık özel programlama kodu burada gösterilir)
anasayfa / astroloji / Astronomi ile Vefk ,Muska ne alaka!

Astronomi ile Vefk ,Muska ne alaka!

Astronomi ile Yılldızname ile Vefk ,Muska ne alaka!

Gök cisimleri’nin İnsan beyniyle ne ilğisi var bunu Henüz Çoğu Astrolog bilmez.Basma kalıp sözcüklerle yuvarlak cümlelerle Bir burçta anlattığını diğer burçtada anlatır farkına varmaz çoğu kişi.Sigmond Freu Bir makalesinde Libido’nun ay hareketlerin’den etkilenip Performnsın düştüğünü söylemesi arasın’dan yüz yıl geçsede 1885 viyanada basit bir Doktor olduğu halde keşfettiği Uzay ve İnsan makalesine kimse rağbet etmemişti.
diğer Bir önemli araştırmacı U.Gagarin olsada Bu konu günümüze kadar güncellensede Malesef astrologların dikkatini çekmedi.Çin Ming hanedanlığında Uzay Astroloji araştırmacıların’dan biri olan Ji- Jİ Yen İmparator kütüphanesinde Yazdığı Satırlarda hangi Gezegenin hangi açıda Savaş yapılması’nın olası galibiyet getirip hangi gezegene dikkat edilmezse meglubiyet getireceğini yazmış.
İnsan beyni ile ilğili Leonardo da Vinçi’nin nöropsikoloji makaleleri ise derya deniz.

Dualarda  ve Muska ,Vefk ,Hamayil yazan hocalar eğer Astroloji gibi Yıldıznamesyi bilmeden yazıyorlarsa onlara Mıh-ı Kelamcı hoca derler yani kopyacı.Bakarak duayı safranla kağıda ,deriye aktaranlara derlerdi.
Sultanahet avlusunda Remmal ( Remil bakan Falcılar-Yıldızcılar- el falcıları-) olduğu gibi  Mıh-ı Kelamcılar bulunur arzuhalci gibi heman kağıda yazar 7 ye katlar muşambaya yada deri parçasına sarıp iki ,üç kuruş alırlamış.
Yıldıznameden Uzun uzan inceleyip ebcedden hesaplarla Rehber Esma yı bulmak ve Hizmetli kavmin davetnamesini yazmak ve…..daha …………… işlemler ulu orta yapılmaz bir tanıdıkla ancak hocaya ulaşılırmış
Bunlarada YıldızlıHoca ,Yıldız hüddam,yıldızlı cinci Bahattin hoca ,Çolak fevzi osmanlıda hatrı sayılır yıldızcılar’danmış.Genelde Harem ağasına çalışırlarmış..
Tarihteki bu derin arşivler topkapıda bulmak mümkün.Kıssadan hisse
Siz siz olun Fotokopi muska bilinçsiz dua yazdırmayın çoluk çocuğnuza yazık!
Diğer sayfalarımızda Rahmetli Çolak Fevzi hoca’nın işlediği gömlekler’den bilği değineceğim.Somuncu Baba ise Ayrı bir kitap konusu.

ara

Vücut Tılsımı Cin Dövmeleri!

.Vücut Tılsımı Cin Dövmeleri!Çok hassas ve Yasak olan bu Vücut dövme denen Tılsım işaretleri Kötü …

Tuz büyüsü

Tuz Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır ? Tuz Büyüsü ; aşık etme ve kendine bağlama büyüleri içinde …

Cinler ve define İlişkisi

Cinler ve define İlişkisi Cinler ve define ilişkisi Kur-an ayetlerinde de bulunmaktadır. Özellikle Süleyman peygamberin cinler ve …

Sevgiliyi Geri Getirme Duası: Denenmiş, Etkili ve Güçlü

Sevgiliyi Geri Getirme Duası: Denenmiş, Etkili ve Güçlü Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duası Nasıl Yapılır? …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañol