Telefonda bile ENGLLEDİY se…Çok şey var Yapılacak

Bu Yüz’den tek başıma her konuya yetişemiyorum.Yalnızım gereken malzemeleri ben alıyorum. Kayıtları ben tutuyorum her kayıt  çalışma bitimin’den sonra siliniyor.
Yazım çizim dizilim Ebced Vefk Berhetiyeleri rukyeler …Kalp Ameliyatı sonrası malesef ,Bu yüz’den Seçici ve sadece çok önemli konulara artık el uzatabiliyorum.

Kullanılan melzemeler  malesef  çok uç rakamlarla satılmakta.Rukye zaruri olanlara her hafta rükyelerini Bedava zaten yapmaya devam edip .Uzanamadığımız  basit konular içinde Dua öderilerinde bulunmaktayım.

Bazen çok ağır sıkıntılar ulaşıyor onlara hiç tereddütsüz gün veriyor.Felç olacak ağır kazalar geçirecek , boşanacak ,yakınlarınada  büyük felaketler içinde olacak ise Mutlaka yardım elimi geri çekmiyorum.

Onların malzemelerini kendi ellerimle almak için binlerce km yol katederim.İstenen öğütleri https://omerhoca.com/yasaklar/genel/ dinlerse dostlarım mutlak Huzurlu ,Aşk dolu Mutlu Sağlıklı Günler yaşamaya başlarlar. dertlerin’den kurtuluş vesilesi , olurum.

Yollar sıksık gidilmesi’nin nedeni Nöromedikal Bitki kökleri Cins cins yaprağı ,gövdesi ,kökleri her bitki için farklı formlar gerektiği kimi’nin çözeltileri alındığı için ne kargoya nede bir başkasına güven olur.Bizzat yollara kendim giderim Otellerde Şemasal çalışmaları Şablonları kullanabilirim küçük bir çantaya hepsi sığar.ama Son Geçit için yerimde olmam gerekir.Elimde yeterli ve uygun saklama dolapları olsa 5-6 ayda bir gitmeme gerek kalmaz ama maalesef bu Labaratuvar saklama kitleri Onbinlerce dolar. Bu yüzden 6-8 ayda bir üç beş kişi için Yola çıkarım Uçak ise ….. dolar .Paylaşıldığında daha ucuz olur.

KİTAP için >>>>>>>>>

Küçük Vefleri yazılım tabloları İstanbul’dan alınanlarla sağlanmakta.Rukye ise Büyük 40 kişiyi alacak bir daire etrafına , kişilerin bilğileri etiketlenip ortadaki Rukye halkasına ,dua okunur her hafta perşeme günü 40 kişi’nin rukyesini aksatmadan yaparım.

  • Gizli ilimler demek Kimseye dillendirmeden süreklilik demek
  • Kurallara uymak
  • Dua için asla PARA vermemek!
[taq_review]
.

hakkında admin

genede ara

Cinler ve Kavimleri

İsimlerini Söyleme Cİn kavimlerinden seçmeler +18

İsimlerini Söyleme Cİn kavimlerinden seçmeler

Bir cevap yazın