Telefonda bile ENGELLEDİ İse…Acil destek al

Bu Yüz’den tek başıma her konuya yetişemiyorum.Yalnızım gereken malzemeleri ben alıyorum. Kayıtları ben tutuyorum her kayıt  çalışma bitimin’den sonra siliniyor.
Telefonda bile ENGELLEDİ İse…Acil destek al..
Yazım çizim dizilim Ebced Vefk Berhetiyeleri rukyeler …Kalp Ameliyatı sonrası malesef ,Bu yüz’den Seçici ve sadece çok önemli konulara artık el uzatabiliyorum.

Kullanılan melzemeler  malesef  çok uç rakamlarla satılmakta.Rukye zaruri olanlara her hafta rükyelerini Bedava zaten yapmaya devam edip .Uzanamadığımız  basit konular içinde Dua öderilerinde bulunmaktayım.

Bazen çok ağır sıkıntılar ulaşıyor onlara hiç tereddütsüz gün veriyor.Felç olacak ağır kazalar geçirecek , boşanacak ,yakınlarınada  büyük felaketler içinde olacak ise Mutlaka yardım elimi geri çekmiyorum.

Onların malzemelerini kendi ellerimle almak için binlerce km yol katederim.İstenen öğütleri https://omerhoca.com/yasaklar/genel/ dinlerse dostlarım mutlak Huzurlu ,Aşk dolu Mutlu Sağlıklı Günler yaşamaya başlarlar. dertlerin’den kurtuluş vesilesi , olurum.

Yollar sıksık gidilmesi’nin nedeni Nöromedikal Bitki kökleri Cins cins yaprağı ,gövdesi ,kökleri her bitki için farklı formlar gerektiği kimi’nin çözeltileri alındığı için ne kargoya nede bir başkasına güven olur.Bizzat yollara kendim giderim Otellerde Şemasal çalışmaları Şablonları kullanabilirim küçük bir çantaya hepsi sığar.ama bazı işlemlerde Son Geçit için yerimde olmam gerekir.Elimde yeterli ve uygun saklama dolapları olsa 5-6 ayda bir gitmeme gerek kalmaz ama maalesef bu Labaratuvar saklama kitleri Onbinlerce dolar. Bu yüzden 6-8 ayda bir üç beş kişi için Yola çıkarım Uçak ise ….. dolar .Paylaşıldığında daha ucuz olur.

KİTAP için >>>>>>>>>

Küçük Vefleri yazılım tabloları İstanbul’dan alınanlarla sağlanmakta.Rukye ise Büyük 40 kişiyi alacak bir daire etrafına , kişilerin bilğileri etiketlenip ortadaki Rukye halkasına ,dua okunur her hafta perşeme günü 40 kişi’nin rukyesini aksatmadan BEDAVA yaparım.

  • Gizli ilimler demek Kimseye dillendirmeden süreklilik demek
  • Kurallara uymak
  • Dua için asla PARA vermemek!

THE BREAKDOWN

DESIGN
DISPLAY
RECEPTION / CALL QUALITY
PERFORMANCE
SOFTWARE
BATTERY LIFE
ECOSYSTEM

Not Bad

Let's blow this thing and go home But with the blast shield down, I can't even see! How am I supposed to fight

View Now
User Rating: 3.02 ( 3 votes)
.

Yıldızname bakımı
Rukye Vefk

hakkında admin

dene istersen

dua,felak,nas,ihlas

Ağırlık Büyü dua ile biter yiter?

Ağırlık Büyü dua ile biter yiter?

Bir cevap yazın

Selamın Aleyküm Ben Ömer hoca hizmet BEDAVA (5324012111) Sadece Ad - Ana-Adınızı -doğum Tarih- ay/gün/ tarih ve RESMİNİZi yollayın bedava Fal değil Negatif enerji büyü nazar Cin varmıbakalım ?