... (birkaç satırlık özel programlama kodu burada gösterilir)
anasayfa / Büyü Etki ,kontrol ,maniplasyon sanatıdır.

Büyü Etki ,kontrol ,maniplasyon sanatıdır.

BÜYÜLER SİLSİLESİ..

Büyü Etki ,kontrol ,maniplasyon sanatıdır.

Ak ve Kara Negatif ve Pozitif Olmak üzere Ikiye ayrilir densede inanma Akıda bir Kakıda bir .Büyü, büyüdür vesselam.

Nasil yapildigina gelince.

Nasil Yapilacagi Konuya göre sekillenir. Ask için ,Esin eve baglanmasi için Saglik için , Basari, Güç içinSeytanin yada CIN Musallatindan korunmak …Bölümlemeler içinden Diyelim ki Sevdiginiz birinin Size Yönelmesiniistiyorsunuz en basitin basiti bir BAGLAMA BÜYÜSÜ söyledir.

Örnek: Gece yarisindan sonra Bir mum üzerine Kendine baglanmak istenen kisinin anne ve kendi ismi yazildiktan sonra mum Bir tasin içine yapistirilir ve içine bir miktar su ( Türbe suyu koyulursa (*))yakilir, Dua için türbe Büyü için ise Damıtılmı veya yağmur suyu Kisinin anne ismiyle kendi ismi 111 kez tekrarlanmali Mum Su seviyesine kadar eridiginde istenen kisi Mumu yakan kisiye yönelmekten ve Arzulamaktan kendini alamaz.Tutma ihtimali % 20 dir. Amatör çalismalardan basit bir Örnek )

Bozabilmem için Ben Dünyadaki Büyü çesitlerinin Çoguna Muktedirim…

Woodo, Çirisna , Kabala , Vefk , Şaman Küllemesi , Taichi-feng , Laila , Daha pek çogu

Tüm çalismalarda ortak nokta Kabalada oldugu gibi Karanlik güçlerle ilgilenme ve Sembol ve Elementlerle Psikolojik Dünya üzerinde Etki kurma nin Tehlikeli bir sanati ve Büyüye dayali Formasyonudur.

Kuran’i kerim Tevrat , Zebur Ve incilde Büyü ve Görünmiyen varliklardan ( Seytan ,Iblis,Cin, Melek v.b.) Bahisle Büyü ve Olusumu Deginilmistir.

Insan 4 Elementen Yaratilmistir. Toprak Hava Ates Su Yani Hidrojen Oksijen Karbon ve Azot.

Ben Bu elementlerin Kimyasal Esdegerlerini kullanirim.Ayrica Kisinin Fotografi bana ulastirildiginda Balmumundan Heykelini (kuklasi) yaparim Talep eden kisi Dünyanin neresinde olursa olsun 4 haftalik çalismadan sonra Telekinez hatti açilir ve etki gerçeklesir

Telekinez Vefk’i Dedigimiz çalismayi Türkiyede Sadece Benimle beraber 5 kisi Uyguliyabilir.Bu Ksiler62, 73 , 75 ve 84 yasindalar en genci ben 45 yasindayim

Her meslekte Oldugu gibi Bizimde Çürük elmalarimiz Elbette olacaktir.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañol