... (birkaç satırlık özel programlama kodu burada gösterilir)
anasayfa / astroloji / CİN ler Delirtirmi?

CİN ler Delirtirmi?

Cinleri de, daha önce, insan vücudunun gözeneklerinden geçebilen dumansız zehirli bir ateşten yarattık. Hicr suresi 27.ayet mealen bu şekilde.
Asi Şeytanlar cinlerdendir.Ve İblis’in çocuklarıdır.El-Merede ¨ Şeytanların en azğınları ve iblisin yardımcılarıdır.İblis’in hısmı olduğu için onun emirlerini yerine getirir İnsanları Yoldan çıkartma ve delirtmeye çalışırlar¨

El-Cevheri ise şöyle der ¨ Cin insanlar’dan başkaldıran nefsin kamçısıdır.
Araplar yılanada Şeytan demişlerdir.
Şair şöyle demiş: Ceban’ı Hakkın¨ Tel’uha keennehu ruvusü’şşeyatin ¨
kavlinde, İmamm Ferra iç esas ‘a işaretle:
1-Çirkinlikte o ağacn başı,Şeytanların başına benzemektedir.Çünkü o,çirkinlikle nitelendiriliyor.
2-Arap yarımadası Şeytan diye yılanlarada ad verir.
3-Şeytan’ın NUN ‘u aslidir.
Umeyye derki ¨ Hangi çılğın baş kaldırıp isyan etmiş ise Onu yakalayıp Bukağılara baglayıp Derin karanlık kaya içlerine hapsetmiştir. Geceleri dağlardan gelen uğultular onların yakarışlarıyla kaynaşır¨

IŞIK hüzmesi demiş İbni El-Kufeyre bir beyanında Sormu ebu Galnime¨ Nasıl
El-Kufeyre Onları ben iyi bilirim Resul onları sen güdüver dediğinde tek tek göründüler gözüme görmezken kimseler ben gördüm duymazken kimseler ben konuştum¨ der. ve ekler .
Minik bir ışık ama Ejderha gibi bir Aşık dedi. ( aşık atmak aşk anlamında değil.Derya gibi veya kıyaslanmak) Her şekil onlar için mintan olmuş her beden gizemleri ve amaçlarına araç olmuş.
El Kufeyre Resulullah (S.a.V.) Şöyle sordu¨ Bazılarını kontrol mümkün ama bir gurup var ki kontrolü mümkün değil zaptedemiyorum Ya resulüm ,onların İnsanlara bulaşmasını nasıl engel olabilirim .Rabbe yakarış dualar kar etmiyor? ¨
Allah’ın resulü Şöyle der : İnsan Azmadıkca Nefsine yenilmedikce Zavar Cin kavmi kımıldıyamaz,İnsan azıp şaşar ve şeşerse işte Rabbimin Adaletini kıstasını Zavar kavmi ,onların zincirini serbest bırakır bırakır ‘ki İnsan nefis İmtihanında kaybettiği notunun karşılığını alsın!
Onlar Kan, ve Acı’nın en büyük tecellisi temsilcisidir.Bu yüzden onları kontrol edemezsin.Onlar varlık görevlerini yerine getirirler.
ONLAR BİR AKILLI İNSANI DELİRTİR YERİN DİBİNE KAYALARA HAPSEDER RUHUNU HAPSEDER DE KIYAMETE DEK GARDİYANI KENDİ NEFSİ OLUR!
Delirir akıllaı gider gider de Babalar Tecavüz eder Analar zulm eder, olur ,Korteks çürür ve Okumuş alimler dahi kafayı yer ,yani muflis olur hayatları kararır çocukları ve sevdiklerinede inanılması güç acılar çektirirler.

Umeyye son olarak ekler: Zavari ler i Durdurmak ancak Onların uyudukları gece sabah ezanına arasında Ve….. der ekler …Bize görede hadis tavsiyesi vermiş görürüz.. ( Zaman düşürebilen Vefklerle yanarlarsa durdurulur. Tabi RAB ol demezse O alimi bulamazsın ,bulsanda yazacak kalem bulamazsın,Haydi buldun o seni yarı yolda vesveseyle caydırmazsa Rab Ol demiş sayarız ve sonuçta zor olmaz!)

ara

Vücut Tılsımı Cin Dövmeleri!

.Vücut Tılsımı Cin Dövmeleri!Çok hassas ve Yasak olan bu Vücut dövme denen Tılsım işaretleri Kötü …

Tuz büyüsü

Tuz Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır ? Tuz Büyüsü ; aşık etme ve kendine bağlama büyüleri içinde …

Cinler ve define İlişkisi

Cinler ve define İlişkisi Cinler ve define ilişkisi Kur-an ayetlerinde de bulunmaktadır. Özellikle Süleyman peygamberin cinler ve …

Sevgiliyi Geri Getirme Duası: Denenmiş, Etkili ve Güçlü

Sevgiliyi Geri Getirme Duası: Denenmiş, Etkili ve Güçlü Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duası Nasıl Yapılır? …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañol