Anasayfa / Genel / Diyarbakır Medyumları

Diyarbakır Medyumları

Diyarbakır Medyumları

Diyarbakır’daki medyumlarımız ulaşabileceğiniz her yerde bulunmaktadır. Gittikçe gelişen ve kafelerde, hanlarda, kervansaray civarında bulunan eski evlerinde yani anlayacağınız istediğiniz her yerde bulabilmeniz pek mümkündür. Bu yüzden medyumlarımızın olanağı çok fazla olduğundan tercih edilen şehirlerimiz arasındadır. Buradaki halk medyumlara fallara inancı yüksek olup teker teker dolaştıklarını bile söyleyebiliriz. Medyumların çoğu sıraya girildiğini hatta gece gündüz demeden vatandaşlarımızın isteği üzerine istediği zaman bakılabilir bunda da hiçbir sorun görülmemiştir.Yaşlısından gencine kadar bir çok insanın tercihi medyumlar olmuştur her türlü fala inançları olduğu için Türkiye’nin dört bir yanından medyumlar gelir ve yerleşirler.

Kökeni çok eskiye dayanan Diyarbakır bu yüzden medyumların ilgi odağıdır ders bile verilmektedir insanlara şifa bulmalarına kadar yardımcı olmaktadırlar ve bu hastalığa şifa bulma konusunda dünyanın dört bir yanından insanlar gelip dertlerini anlatmaktadır medyumların en belirgin özelliği zaten budur.

Diyarbakır bir ili ve en kalabalık on ikinci şehri. TÜİK ADNKS verilerine göre 2014 itibarıyla 1.635.048 nüfusa sahiptir. Diyarbakır kent merkezi yaklaşık 9000 yıllık bir geçmişe sahiptir.

Şehrin kent merkezinde, MÖ 3000 Hitit ve Hurri-Mittani egemenliği bulunmaktaydı.. MÖ 1260 yılına kadar egemenliklerini sürdüren Hurri-Mitaniler’den sonra sırasıyla Asurlular, Aramiler, Urartular, İskitler, Medler, Persler, Makedonyalılar, Selevkoslar, Partlar, Ermeniler, Romalılar, Sasaniler, Bizanslılar, Emeviler, Abbasiler, Şeyhoğulları, Hamdaniler, Mervaniler, Selçuklular, İnaloğulları, Nisanoğulları, Artuklular, Eyyübiler, Moğollar, Akkoyunlular, Safeviler ve Osmanlılar Diyarbakır’a egemen olmuştur. Asurlular döneminde şehir, bölge valilik merkezi olmuştur. Mîlâttan sonra bir ve ikinci asırlarda şehir ve bölgesi için Romalılar ve Partlar arasında savaşlar yapılmıştır. Romalılar’ın hakimiyetine geçen şehir Roma İmparatorluğu’nun yıkılması ile Bizans yönetime geçmiştir. Ömer döneminde islâm ordusu Diyarbakır’ı ve çevresini fethetmiştir. Halid bin Velid, Diyarbakır’a giren ilk islam kumandanıdır. Diyarbakır böylece bir eyâlet olarak İslâm devletine bağlanmıştır.

Diyarbakır Medyumlar , Medyum Diyarbakır , En Deneyimli Medyumlar , En Etkili Büyü Medyumlar, En deneyimli Medyum Ömer Hoca

incele

Medyumların Diploması olmasada  en iyi medyumu

  Medyumların Diploması olmasada  en iyi medyumuu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan …

Bir Cevap Yazın