EvliyaİZİNDE

Anadolu Asya Keramet sahibi Evliyaullah ayak izleriyle dolu.Kimi Urfa bölgesinde Kimi Eğeye Maramaraya uzanmış kimi akdeniz Toroslarına çıkmış.Dikkat ettim bazı Allah dostları Köylük kasabalık yerel halkın arasına karışmış,Kimi ise Yüksekce tepelere Dağlara çıkmış.Elbette her Hak hakikat aşığı’nın bir bildiği vardır.

Bazı Evliyalar Vefaat edecekleri yeri seçmiş orada emanetini teslim etmiş bazıları sırra kadem olmuşlar. Çevreden tanıyanlar” Yıllardır …………. hazretleri gelmedi ocağı yanmadı sevenlerin boynu bükük biryerlerde nacis kaldı bari bir şifaen Cenaze düzenleyip dua ile mezar yapalım.” der ve çok yerde bu yüzden içinde mefta olmıyan mezar ve sandukalar vardır.
Ben yaklaşık içi dolu dolu Kerametullahlar olan 108 Türbe biliyorum.Bu Türbelerin yakınına gelişen yerleşim yerlerindeki halk bazen bilmiyor kim var bu mezarda.Bilenlerin bir kısmıda yanlış biliyor.
Bir Evliyaullaha giderim Yazdığım davetnameye gece eğer teşrifat olur ise orayı işaretlerim usumda ve defterimde. Bir gün köyün camisine çok yakın kahvede çay içtim yabancı insan merak uyandırır. az önce vakit namazın’dan benimle çıkanlar’dan birileriyle sohbeti koyulaştırdık. Bi isteğin olursa aha bak şu bunun buda benim ev çekinme çal kapıyı dediler Allah razı olsun. O zaman binek arabamın içinde onların verdiği gözlemeyi yedikten sonra Mezara davetnamemi yazıp vardım.Alalade eski bir taş var başında taşın sarıklı hali epey kırılmış dökülmüş çimento ile tamir görmüş.Ben Mezar başında duamı tılsımımı eda edip ayrıldım. arabama döndüm far açıktı sönmüş baktım akü bitmiş ne çabuk bitmişti? Sabah ezan erken okundu ortalık karanlık saat ise sabahın 5 i .Cami avlusunda Abdestten sonra Hoca Ahmet ” Bizim hasan senin saatlerce sabaha kadar mezarda oturduğunu söyledi ” Ömer bey dedi.O zaman benzer durumları hatırladım ve kendimce cevabını buldum Akü beş on dakikada bitmediğini ,Mezarda bir süre sonra bir ışık kapsı açılıyor başka bir alemin içine giriyordum.Döndüğümde zaman akıp geçmiş oluyordu.Bir defa aynı yere hanımla gittim bak izle açılan kapıyı başka aleme nasıl girdiğimi demiştim. Hanım Yooo mezarın başında Öyle oturdun hatta çağırdım çay demledim gel diye ne Kapı ne ışık hiç birşey görmedim.Kafamda bir mantık yürütmeye çalıştım Yıllar sonra rüyamda Yaşlı bir adam elinde asa yok bildiğin Cep telefonu vardı, ” O kapıyı sen beyninde yaşıyorsun başkası beynindeki köprüden geçemez ” demişti bir yaşlı adam Yok AK sakallı değildi :))

Vefklerde açmaza girdiğimde işte O benim artık BOYUT kapısı dediğim beynimdeki yaşlının ise Halisinasyon dediği yerden aldığım Zannı Toprak yada SU Zorlanan kapıları daha kolay aşmamı 12 li Vefk’i 24-bazen 28 liye çevirip Eviriyordu.

Bu Yüzden Bazı Vefklerde bazı Ziyaretler Kapılar çalınıp toprak veya Su alıyorum.
Bana gelen sorularda Her türbenin görüntüsü yok neden diye soruyorsunuz.Canlı yayınlardada bahsettiğim gibi O yerde Görüntü almam ve bu tarafla bağ içinde olmam istenmediği izin olmadığı için Görüntü ve tanıtım yapamıyorum.Bazen İzinli olup tanıtım yaptığım sonra kapanıyor bazende açılıyor.Rabbim herşeye gücü yetendir Maliktir.
Tabiki her gittiğim yerde beni hayırla ananları unutmuyor dualarını eda ediyorum.

hakkında admin

dene istersen

Ardahan Medyum ve hocaları

Ardahan medyum Ardahan Türkiye’nin doğu anadolu bölgesi ile Karadeniz sınırında Kafkaslar üzerine kurulmuş olan Ardahan …

Bir cevap yazın

Selamın Aleyküm Ben Ömer hoca hizmet BEDAVA (5324012111) Sadece Ad - Ana-Adınızı -doğum Tarih- ay/gün/ tarih ve RESMİNİZi yollayın bedava Fal değil Negatif enerji büyü nazar Cin varmıbakalım ?