Anasayfa / Büyüler-sihirler / Kaşık Büyüsü
kasik-sihri
kasik-sihri

Kaşık Büyüsü

kasik-sihri
kasik-sihri

*  KAŞIK BÜYÜSÜ MEDYUM ÖMER HOCA

Kaşık büyüleri , niyet olarak kişinin sevdiğini kendisine bağlamasıdır.  Bu yüzden kaşık büyüsü yaptıran insanların sayısı azımsanmayacak kadar çoktur.
Bu büyüler genel olarak iki kaşığı birbirine belli bir biçimde bağlayarak herhangi bir yere gömmek şeklinde uygulanır. Kaşık büyüleri hızlı sonuç veren büyü guruplarındandır. Kaşık büyüsü genel olarak iki adet tahta kaşık kullanılarak hazırlanır. Bu kaşıkların saplarına kişilerin isim bilgileri anne adları yazılarak uygulanır.
Genel olarak bu kaşıklar hazırlandıktan sonra bir mezara gömülmesi istenir. Bu kaşıklar toprağın altında kaldığı sürece bu iki insan birbirinden kopamazlar ama belirtildiği gibi eğer bu yapılan kaşık büyüsü ayırmak  amacı için yapılmışsa büyü yapılan kişiler bir daha mutlu olmazlar bir araya gelemezler.

En önemli husus ise bu kaşıkların yönleridir. Bu kaşıkların yönleri birbirine bakmalıdır aksi halde tam tersi bir sonuç alınır. Kaşıklar saplarından  birbirlerine bakacak yönde bağlanarak birleştirilir. Bu yöntem iki insanı yaklaştırmak için kullanılır. Eğer kaşıklar birbirlerine ters bakacak şekilde bağlanırsa o zamanda iki insanın birbirinden uzaklaşması kaçınılmaz olacaktır. Bu kaşık büyülerini uygulamak sadece bundan ibaret değildir.

Medyum-Antalya , Medyumlar , En Deneyimli Medyum , En Etkili Büyüler , Kaşık Büyüsü , Büyüler , Medyumlar

* KAŞIK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR ? MEDYUM ÖMER HOCA

Kaşık büyüsünde uygulanan bu metod oldukça kolaydır.
Öncelikle bir çift tahta kaşık kullanılarak ayrıca bir parça bez yardımı ile gayet kolay medyumlar kaşık büyüsü hazırlayabiliyorlar.
Elbette kaşık büyüsünün de kendisine ait duaları ve bir takım ritüelleri vardır. Ancak bu dualar Medyum Ömer Hoca’nın kendine has duaları olduğu için burada yazılmamaktadır.

Kaşık büyüsünde bir çift kaşık kullanıldığını az önce söylemiştik. Bu kaşıklar bir bez parçası ile iki kaşığın sırt sırta vermesi şeklinde bağlanması ile kişilerin ayrılması amaç edilir yada kaşıkların iç taraflarının bir birlerine bakması sağlanarak bağlandığında kişilerin sevgi ile birbirlerine bağlanması amaç edilir. Yani kaşıkların bağlanışında ki pozisyona göre kaşık büyüsü etkisini gösterir .

Medyum-Antalya , Medyumlar , En Deneyimli Medyum , En Etkili Büyüler , Kaşık Büyüsü , Büyüler , Medyumlar

incele

Medyum ve Medyumluğun karaneleri

Medyum ve Medyumluğun karaneleri Eğitim Yolları

Aşağıda Medyum adıyla anılan sıfat Hamayıl hocası ,Cinci Hüddam hoca veya Ladün hocası yerine kullanılmaktadır.Medyum …

Bir cevap yazın