Anasayfa / Genel / Mardin Medyumları

Mardin Medyumları

   Mardin Medyumları

Mardin medyumları en eski çağlardan beri gelmektedir. Eski taş evlerden yapılma yerlerde hala yaşayan insanlarımızın medyumla fal ve hatta el falı bile bakılmaktadır.Mardin’in en büyük özelliği ise çok eski çağlardan beri olan şehrin doğal örtüsü doğal yaşantısı taştan evler kaleler insanları daha çok teşvik edip bir çok medyumun oraya gidip yerleştiğini söyleyebilirim. Gecesi gündüzü fark etmeyen Mardin en büyük özelliği ise gece gündüz fark etmeden insanlara her türlü medyum yardımcı olabilmektedir uğursuzluğa inanmayıp istedikleri vakitte medyumlar işlerini yapabilmektedirler.

Şehirde uluslararası kuruluşlar kültür mirası olarak bilinir, koruma altına alınmış tarihi yapılar mevcuttur. Mardin farklı dini inanışlar paralelinde, sanatsal açıdan da tarihi değeri olan camiler, türbeler, kiliseler, manastır ve benzeri dini eserler barındırmaktadır. Mardin, İpek Yolu etrafında olup, ilde beş han ve bir kervansaray mevcuttur.

Bu han ve kervansaraylara dünyanın dört bir yanından insanlar gelmektedir. Medyumların ilgi odağı olup kervansaraylarda daha çok bakılmaktadır. Yurt dışından insanlar bile gelip arayıp bir çok medyumu bulmaktadır görülüp gezilmesine değer bir yerdir.

Dargeçit İlçesi civarında yer alan Boncuklu Tarla yerleşimindeki Cilalı Taş Devrine ait buluntulara rastlanılmıştır. Gene Derik ilçesindeki Kerküşti Höyük’te yapılan kazılar sonucu Kalkolitik çağ dönemine ait kalıntılar bulunmaktadır. Kemaliye höyük veya Tilki tepe Höyüklerinde de Kalkolitik Çağ dönemi seramiklere rastlanmıştır. Nusaybin ilçesindeki Girnavaz Höyük’te Erken Tunç Çağı‘na tarihlenen kalıntılara rastlanmıştır. Bunun yanı sıra ildeki otuz altı höyükte Tunç Çağı’nın çeşitli dönemlerindeki tarihlenen buluntulara rastlanılmıştır. Her türlü zenginliğe sahip olduğu için medyumların çoğunun ilgi odağı yerlerinden biridir.

Medyum Antalya , Medyum Mardin , En Deneyimli Medyumlar , Medyum Ömer Hoca , En Etkili Büyüler Medyumlar

incele

Afyon Şuhut en iyi Medyum Hocası

Afyon Şuhut en iyi Medyum Hocası

Afyon Şuhut’un  en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Ömer ile …

Bir Cevap Yazın