Anasayfa / Cinlerhüddam / Medyum ve Büyücü medyumlar medyumcu hocalar

Medyum ve Büyücü medyumlar medyumcu hocalar

Medyum hoca sevgi kısmet bağı açmak
Medyum ve Büyücü medyumlar medyumcu hocalar

Medyumların Havas ilmi bir yöntemi veya cinler ile yapılan bir işlem değildir. Antalya  bölgesinde kişiler üzerinde tamamen doğal bir etki yaratarak kişilerin kalplerini birbirlerine bağlar. İletişim kurduğunuzda sizden alınan bilgiler hocamız tarafından değerlendirildikten sonra gereği ne ise sizin ile paylaşılır.Nitekim elinizden hiç bir şey gelmiyordur ve başvuracak kesin ve tesirli bir yol, yöntem aramaktasınız. Emin olun ki kısmetiniz olmasa bu yazıyı da okumuyor olurdunuz. .Medyum ve Büyücü medyumlar medyumcu hocalar,Antalya  medyum hocamız havas işlemleri ile iki sevgiliyi tekrardan aşık eder ve evlilik yolunda kısmetlerinin açılmalarını sağlar. İşlemler kesinlikle bir ye ve bir sihre dayanAntalya tadır. Günahsız olmakla birlikte ters tepkisi bulunmayan işlemlerdir. Antalya  yakınlarında en etkili geri getirme ve aşk büyüsü yapan medyum Ömer hocadır. Eğer Antalya  içinde  ayrılmış iseniz ve sevgilinizi tekrardan kazanmak istiyor iseniz yapmanız gereken hocamız ile iletişime geçmenizdir.Medyum ve Büyücü medyumlar medyumcu hocalar,  Sakın ha sakın islemci ve işlemlerine bulaşmayınız daha sonrasında hocamın bile size faydası dokunmayabilir. işlemi tutmaz tutsa bile sadece anlıktır ve hemen ters tepki yapar. Sıkıntılarınız her geçen gün artar ve bir daha kavuşAntalya  üzere sevdiğiniz kişi sizden ebediyen uzaklaşır.

BÜYÜ BOZMA – BAĞLILIK BÜYÜSÜ
Kötü niyetle yapılmış büyüleri bozmak için medyum hocaya danışabilirsiniz. Eşinizi sevgilinizi bağlı ve sadık yapmak için Antalya  medyum hocayı arayabilirsiniz.

Sevgiliyi Geri Getirme Duası, Ayrılmış olan çiftleri ve sevgilileri geri getirme yani bağlama yollarının en etkilisi ve en kesin çözümü HAVAS ilmi ile yapılan işlemlerdir. Havas ve ledün ilmi üstadı olan hocamız ile ayrılmış çiftler ve sevgililer defalarca kez kavuş Antalya  ve bir daha hiç bir engel ile karşılaşmamışlardır.
AŞIK ETME BÜYÜSÜ
Aşk İşlemi ile muradına uygun en iyi sonuçları islemci Ömer hoca sizlere sunuyor. Antalya  Aşk ları hakkında dualı vefkler ve işlemsiz yapılmasıyla alakalı bilgi vermek istedik yoğun ısrar ve talepler neticesinde denenmiş aşk leri ve Aşk işlemi hakkında çok sık sorulan sorular nedeniyle bir takım bilgileri vermek için bu sayfayı hocamız sizlere sunmamız için bize hazırlatmıştır.
EN ETKİLİ VE KÖMERCI AŞK BÜYÜSÜ
Bir kişinin size olan hislerinin (aşk, sevgi, ilgi, cinsellik, vb.) artmasına yönelik olarak yapılacak bir çok yöntem vardır. Antalya  Küçük bir araştırmayla karşınıza yüzlerce tarif, yöntem, uygulama çıkacaktır. Hatta bu yöntemleri herkesin uygulayabileceğine dair ifadelerle bile karşılaşmak mümkündür. Antalya  Bu yöntemlerin büyük bir çoğunluğu gerçek olAntalya la birlikte diğerleri de büyü niteliği taşımaktadır ki, doğrudan kişinin iradesine müdahale edilerek yapılan yöntemlerdir.

KAŞIK BÜYÜSÜ
Kaşık büyüsü gaye olarak kişinin sevdiğini kendisine bağlaması hedefler  bu yüzden kaşık büyüsü yaptıran bir çok insan vardır. Bu büyüler genel olarak iki kaşığı birbirine belli bir biçimde bağlayarak herhangi bir yere gömmek şeklinde yapılır. Antalya  Kaşık büyüleri hızlı sonuç veren büyüdür. Kaşık büyüsü genel olarak iki adet tahta kaşıkla yapılır. Bu kaşıkların saplarına kişilerin isim bilgileri anne adları yazılır. Genel olarak bu kaşıklar hazırlandıktan sonra bir mezara gömülmesi istenir. Bu kaşıklar toprağın altında kaldığı sürece bu iki insan birbirinden kopamazlar ama belirttiğim gibi eğer bu yapılan kaşık büyüsü ayırmak  amacı için yapılmışsa büyü yapılan kişiler bir daha mutlu olmazlar bir araya gelemezler. Bu kaşık büyülerini uygulamak sadece bundan ibaret değildir. Elbette bunun bir metodu var duası var yüzeysel olarak anlatılmıştır. Kendi başınıza denemeyiniz. Kaşık büyüsü yapan medyumlar arasında en iyilerinden biri Ömer hocadır.

Her insan yaratılışı gereği, Allah‘ın verdiği hisler doğrultusunda sever, aşık olur, Antalya  hayatını sevdiği insanla birleştirmek ve onunla ömür boyu mutlu bir beraberlik yaşamak ister. Gönüle düşen bu ateş gittikçe hararetlenir ve yakmaya başlar. Antalya  Samimi niyetle yaşanan bu sevginin karşılığını göremiyorsanız, çaresizlik dayanılmaz bir hâl alır. Antalya  Dayanılmaz olan bu çaresizlikten bir an önce kurtulmak için bir dala tutunmak gerekir. İşte bu noktada tutulacak tek dal, gönlünüze bu ateşin düşmesine izin veren Yüce Allah‘tan başkası olmamalıdır. En etkili yöntem büyü değil Aşk Vefkidir‘dir

Gerçek Aşk Büyüsü ve Medyum İşlemleri Uzman Medyum hoca Antalya  etkili muskalar hazırlamaktadır. Muska yapan hocalar içinde en iyisi Ömer hocadır.

Muska, içerisinde Ayet-i Kerimelerin, Peygamber Efendimizin (S.A.V.) mûbarek dualarının bulunduğu özellikle Cebrail (A.S.) tarafından hastalık, büyü, nazar, cinlerden kurtulma gibi konular hakkında öğretilen ve dönemin şartlarına göre üzerine yazı yazılabilecek (deri, kumaş, kağıt vb.) şeylere Kur’an-ı Kerim Ayetlerinin ve Hadislerin yazıldığı, üzerinde taşıyana huzur, güven, korunma ve psikolojik rahatlama telkin etme amaçlı uygulamalara yer verilen genel isimdir.

Antalya  https://www.omerhoca.com/Gerçek medyum aşk büyüsü işlemleri büyük özen istemekle birlikte medyumun da işinin ehli olması şartı ile olumlu olarak sonuçlanacaktır. Antalya  Maneviyatı güçlü olan ve işinin ehli olan gerçek medyum aşk büyüsü işlemleri oldukça zahmetli olduğu kadar bir o kadar da güçlü etkilidir. Kişilerin bu etkiyi arttırabilmeleri ve etkinin kısa süre içerisinde görülebilmesi için medyuma başvuran kişilerin de medyumun tavsiye ve önerilerine uyma konusunda oldukça titiz davranmaları gerekmektedir. Antalya  Medyum tarafından yapılan uygulamanın etkisinin arttırılması ve kısa süre içerisinde sonuçlanması adına medyuma başvuran kişinin uygulama sonucunda medyum tarafından kendisine söylenen uygulamaları ve duaları büyük biz titizlik ile yerine getirmesi gerekmektedir.
Antalya  aşk büyüsü, geri getirme büyüsü, bağlama büyüsü  için en iyi söylenecek sözler belki de “Solması için gülü dalından mı koparmalı? Pembe bir gonca iken gül dalında solmaz mı? Öldürmek için silah, hançer mı olmalı? Saçlar bağ, gözler silah, gülüş, kurşun olamaz mı?”

Antalya  Aşk Büyüsü, Geri Getirme Büyüsü, Papaz Büyüsü Hoca, Büyü Bozma Papaz Büyüsü, Kaşık Büyüsü, Bağlama Büyüsü hizmetleri için Antalya  Medyum Ömer. adet kanı büyüsüadet kanı büyüsü Antalyaadet kanı büyüsü yapanlarAntalya aşk büyüsüAntalya medyumAntalya medyum hocalarAntalya medyumlarAntalya medyumlarıAşık etme büyüsüaşık etme büyüsü Antalyaaşk bağlama büyüsüaşk büyüleri, aşk büyüsüaşk büyüsü belirtileriaşk büyüsü duasıaşk büyüsü istanbulaşk büyüsü medyumaşk büyüsü nasıl yapılıraşk büyüsü yapan hocaaşk büyüsü yapan hoca istanbulaşk büyüsü yapan hocalaraşk büyüsü yapan medyumlaraşk büyüsü yapan medyumlar istanbulaşk büyüsü yapanlaraşk büyüsü yapanlar Antalya, ayırma büyüsüayırma büyüsü Antalyabağlama büyüleribağlama büyüsübağlama büyüsü Antalya, bağlama büyüsü yapan hocalarbağlama büyüsü yapan medyumbağlama büyüsü yapan medyumlarbağlama büyüsü yapanlarbağlama büyüsü yapanlar istanbulbağlılık büyüsübüyü bozan hocalarbüyü bozan hocalar istanbul, büyü bozan medyumbüyü bozan medyumlarBüyü bozmaen iyi aşk büyüsüetkili aşk büyüsüetkili aşk büyüsü Antalyaeve bağlama büyüsüevlenme büyüsüevlenme büyüsü Antalya, evlilik büyüsüevlilik büyüsü Antalyageri döndürme büyüsügeri döndürme büyüsü Antalya, geri getirme büyülerigeri getirme büyüsü, geri getirme büyüsü istanbulistanbul medyum hocalarıkaşık büyüsükaşık büyüsü istanbulkaşık büyüsü yapan medyumkaşık büyüsü yapanlarkocayı eve bağlama büyüsü, medyummedyum istanbulmedyumlar Antalyamezar büyüsümuska yapan hoca istanbulmuska yapan hocalarPapaz büyüsüpapaz büyüsü bozan hocapapaz büyüsü bozan hoca istanbulpapaz büyüsü istanbulpapaz büyüsü yapan hocapapaz büyüsü yapan hoca istanbulsoğutma büyüsüsoğutma büyüsü Antalyaünlü medyumlar

Bookmark.

 Belek Aşk Büyüsü | Medyum Belek

Muratpaşa Aşk Büyüsü | Medyum Muratpaşa  (Aylin K. 43)

Bir çok medyuma işlem yaptırdım. Bir sürü paralarım gitti. Hiç birisinden etki göremedim. İnternette gezinirken son defa şansımı denemek istedim. Ömer Hocaya ulaştım. Ömer hoca 3 ay önce beni terk eden eşimi 72 saat sürmeden geri getirdi. Ömer hocayı herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Allah razı olsun.

(Tülay L. 35)

Her cep telefonu eline alan son zamanlarda kendini medyum olduğunu iddia etmeye başladı. Bu şekilde bir çok kez mağdur bırakıldım. Ancak yoğun bir araştırma sonucunda Ömer hocaya ulaştım. Beni sürekli tehdit eden eski sevgilimden br gün içinde kurtuldum. Arkadaşlar soğutma işlemlerinde ve tüm işlerde Ömer hocayı size öneriyorum.

(Emine M. 40)

Merhabalar. Burda paylaştığım yorum bana aittir. Kocam benden boşanma davası açmıştı. Bir çok hocalara giderek işlem yaptırdım. Ancak kimi 7 gün süre kimi 40 gün içerisinde düzeleceğini söyleyerek beni kandırıp duygularımı istismar ettiler. Ve şoka uğradım. Bir gün merkezde gezinirken medyum Ömer hocanın levhasını gördüm. Ofisine giderek bu durumu kendisine anlattım. Kendisi ile bir işlem başlattım. Ancak Ömer hoca bana diğer hocalardan daha samimi ve daha dürüst geldi. Eşim 4 gün sonra beni arayarak benimle acil görüşmek istediğini söyledi. O anda Ömer hocanın yapmış olduğu işlem aklıma geldi. Kaynanam benden nefret ettiği halde eşim bana çok sıcak davranıp boşanmadan vazgeçtiğini ve beni sevdiğini ve bensiz yapamadığını dile getirdi. Şu anda çok mutlu bir aileyiz. İkinci çocuğum için hamileyim. Artık çok huzurlu ve mutluyum. Kaynanam bile beni öz kızı gibi sevmektedir. Ömer hocama o kadar minnettarımki ne yazsam ne desem azdır. Arkadaşlar mutlaka sizde bir gün benim durumuma düşerseniz paralarınızı şarlatan hocalara kaptırmadan medyum Ömer hocam ile mutlaka iletişime geçiniz.

 

 

KAYSERİ (Vahit Ö. 41)

Kayseri’de esnafım. Bekarım. En son 2 yıl önce karımdan boşandım. 2 yıldır kendime uygun eş bulamıyorum. Tanışıyorum oturup konuşuyoruz ama ne oluyorsa bayanlar benden uzaklaşıyorlar. Arkadaşlarımın ve çevremin dediğine göre büyü var sende gibi laflarla kafamı karıştırdılar. Bende kardeşimin eşinin tavsiyesi ile Ömer hoca ile tanıştım. Eski eşim büyü yapmış. Büyü 2 gün içinde hocamın sayesinde bozuldu o uzaklaşan bayanların nasıl olduysa akıllarına geldim. Artık daha seçici oldum, kendime güven geldi. Yakın zamanda uygun bir bayanla evleneceğim. İnşallah hayırlısı diyelim. Hocama selamlar saygılar.

ANKARA (Funda F. 28)

Çalışan bir kadın olarak evimle ve eşimle çok ilgilenemiyordum. Nerdeyse boşanma durumuna gelmiştik. Eşim her gece başka yerlerde kalıyor veya geç geliyordu. Arkadaşımın medyum tavsiyesi üzerine telefonla aradım. Sonuçta denemek istedim ve hayatımdaki en doğru işi yaptım. Sorun şu ki; eşime büyüyapılmış ve bunun kimin yaptığı ortaya çıktı. Şimdi büyü bozuldu ve düzenli olarak Ömer hocaya bakım yaptırıyorum. Mutluyum, huzurluyum…

İZMİR (Aslı Y. 34)

İzmir medyum arayışımda gerçekten en yararlı Ömer hocam oldu. Ailevi meseleleri burda anlatmak istemem ama aile içi huzurum sağlandı. Ömer hoca medyum İzmir‘de en iyisi diyebilirim. Hem çok ilgili hemde tüm sorunlarınızı sonuna kadar dinliyor. Medyum işlemlerinden öte verdiği tavsiyelerede uymak gerekir. Teşekkür ederim Allah razı olsun. Saygılar hocam.

 

 

ISTANBUL (N.Y. 41)
Uzman Medyum Ömer Hocam,
Öncelikle bu kadar güven sorunu yasanan bir ortamda, medyum olarak isinin hakkini veren nadir insanlardan oldugunuzu belirtmek isterim. Sizden aldigim destekle ve yapmis oldugunuz baglama vefki ile esim bana ve çocuklarimiza geri döndü. Allah sizden razi olsun.

HAMBURG – ALMANYA (Hediye D. 52)
Çok Degerli Uzman Ömer Medyum Ömer Hocam,
Yabancisi oldugumuz bu gurbet ellerde içine düstügümüz lanet olasica durumdan bizi kurtardin ya Allah ne muradin varsa versin. Ömer Hocam sirf Almanya ya gelmek için kizimla evlenip, sonra da kizima türlü türlü kötülükler yapan pis adam artik bizden tamamen ayrildi. O gönderdiklerinden sonra gidip kendisi bosanma davasi açti geçen hafta da çok sükür sonuçlandi, çocugum kurtuldu. Allah bir degil bin kere razi olsun senden.

BURSA (Koray A. 34)
Sn. Uzman Ömer Medyum Ömer Hocam,
Sahip oldugum düsünce tarzim nedeniyle özellikle ask büyüsü vs. gibi konulara olan inancim zayifti. Ta ki sizinle karsilasincaya kadar. Zorlu bir iliskide çareyi ancak ask büyüsü yaptirarak bulabilecegimi söylediklerinde, inanmasam da denemis olmam hayatimin kadininin su an esim olmasini sagladi. Özverili desteginiz için size minnettarim. Çok tesekkürler ve basarilar diliyorum.

 

IZMIT (Nihal Z. 38)
Uzman Ömer Medyum Ömer Hocam,
Benim ve ailemin üzerine kabus gibi çöken papaz büyüsü illetini bozup, aile ve is hayatimin normale dönmesi için vermis oldugunuz çabaya sonsuz tesekkür ederim. Kocam nihayet o kadinin gerçek yüzünü görüp dogru tercihi yapti ve bana geldi. Evimizin üzerindeki kara bulutlar dagildi. Ne kadar tesekkür etsem azdir size.

BRUKSEL – BELÇIKA (Sevgi Y. 28)
Sevgili Ömer Hocam, kocam evi terk edip gitmisken buldum sitenizi. Allah biliyor ya pek ümitli aramadim sizi. Dönecegine hiç ihtimal vermiyodum çünkü yabanci kadin çok güzeldi. 8-9 ay vazgeçip döner diye bekledim ama adam son aylarda eve ugramaz olmustu. Siz, Allah’in izniyle geri dönecektir dediginizde sevindim ama buruktum. Sonra sanki mucize gibi geri döndü bana hem de senin yerini kimse tutmuyor diyerek. Ömer Hocam size hakkimi sonuna kadar helâl ediyorum, lütfen siz de hakkinizi helâl edin. Allah’a emanet olun.

ESKISEHIR F.U
Ömer Hocam,48 yasinda evli ve 2 çocuklu bir babayim. Hatirlarsiniz belki Eskisehir’den F.U. olmayacak bir hata yapip gönlümü benden 20 yas küçük bir bayana kaptirmistim. Sizi aradigimda yasak askiyla ailesi arasinda ne yapacagini birmez bir durumdaydim. Tavsiyeniz bu aski unut oldu ve bana ayirma sogutma büyüsü yapip benim aileme dönüsümü sagladiniz. 2 ay boyunca bana destek oldunuz o dönem ve su an aradan 5 ay geçti. Çok sükür esim ve çocuklarimin yaninda huzurluyum. Bunu da sizin desteginize borçluyum. Allah ne muradiniz varsa versin Ömer Hocam. Saygilar.

 

 

(Filiz M.)
Ömer Hocam, öncelikle artik çok rahat uyudugumu ve karabasanlardan kurtuldugumu söylemek istiyorum. Yillardir gece olup ta yataga girecegim korkusuyla yasadiktan sonra sizi bana tavsiye eden arkadasima ve size çok tesekkür ederim. Bana hazirladiginiz koruyucu vefk her zaman yanimda.

(Niyazi S.)
Degerli Ömer Hocam, sayenizde islerimi toparladim. Hani insan batar da dibi görür ya ben daha da dibi görmüsken, önce Allah’in sonra da sizin kiymetli çÖmersmanizla diplerden kurtuldum. Bana senin için en uygun olan is sans kismet açma çÖmersmasi dediginizde ne yalan söyleyim pek inanmamistim. Su an bu düsüncemden utaniyorum. Sabrettim ve sizin de söylediginiz gibi adim adim düzeldi hersey. Rabbim selamet versin size.

 

BERLIN-ALMANYA (A.Ç. BAY 55)
Sayin Ömer Hocam, Oglumla gelinim arasinda yillardir asamadiklari sogukluk vardi. Bir çok hocaya gittik ve hepsi de “papaz büyüsü “ yapilmis, isin ehli biri tarafindan bozulmadikça düzelmez dediler. Sitenize bu konuyu arastirirken tesafüf ettik ve iyiki etmisiz. Sayenizde ne yapilmis olan papaz büyüsünden ne de sogukluktan eser kaldi. Çok sükür yuvalarini yikilmaktan kurtardiniz, simdi de torun bekliyoruz. Allah sizden razi olsun.

PARIS (Y.D. BAYAN 29)
Saygideger Ömer Hocam, Fransada yasiyorum, evlenip geldim buraya. 10 yildir çok iyi giden bir evliligimiz varken esim zamanla benden uzaklasti. Hayatinda baska bir kadin oldugunu ögrenince yikildim. Size ulasip bu durumun düzeltilebilecegini söylediginizde pek de ümitlenemedim ama sükürler olsun ki, yaptiginiz çÖmersmadan sonra o kadindan ayrilip sogudu ve yine bana baglandi. Size minnettarim.

(S.K. BAYAN 40 )
Merhaba Uzman Ömer Hocam, Bundan 2 ay önce sizden esim için destek almistim. Su an hayatim tam manasiyla mükemmellesti. Allah sizden razi olsun. Hey sey için tesekkürler. Sevgiyle kÖmern.

(S.G. BAYAN 25)
Selam arkadaslar. Ben 5 senelik evli bir bayanim 2 ay önce esimle ufak bir tartisma yasadik ve olay büyüdü mahkemelik olduk. Esim bana bosanma davasi açti ve artik tamamen umutsuz kalmistim, herseyin bittigini düsünüyorken internetten Uzman Ömer Medyum Hocamin adresini bulup kendisiyle iletisime geçtim ve benimle bir takim bilgiler paylasti, ilk basta biraz umutsuzdum ama hocamin yaptigi çÖmersmalarin etkisini gördükten sonra esimin bana dönecegine inandim. Esimin eski esi bize büyü yapmis ve bu büyüyü bozdu Ömer Hocam tam 1 hafta sonra esim bana aniden döndü. Çaresiz dert yoktur, lütfen Uzman Medyum Hocayla konusmadan umutsuzluga kapilmayin…

 

I (D.Ö. BAYAN 35)
11 yillik evliligimizin iki yildir kötü gitmesi sizi tanimama vesile oldu. Esim bir yildir evi ve çocuguyla ilgilenmiyordu. Mesajlarini ve görüsmelerini yakaladim. Her defasinda o kadinla iliskimiz bitti diyordu. Ömer Hocamin yapmis oldugu vefk Allahinda izniyle etkisini gösterdi. “Yuvamiz yikildi” dedigim anda tereyagindan kil çeker gibi kurtulduk. Simdi 2 aylik hamileyim esim inanilmaz degisti eskisinden daha iyi ..YARDIMLARINIZ IÇIN SONSUZ TESEKKÜRLER Ömer Hocam

DÜSSELDORF-ALMANYA (H.R. BAYAN 29)
Evlenerek geldigim gurbette yasadigim cehennem hayatinin suçlusu olarak esimi ve ailesini görürken, memlekette beni isteyen akrabalarimin yaptirdigi büyünün, sayenizde bozulmasiyla huzuru ve mutlulugu buldum. Size çok tesekkür ederim. Dualarindan bizi mahrum birakmayin. Allah’a emanet olun.

BERLIN-ALMANYA ( S.A
Son 3 aydir oglum Hristiyan bir kiza tutulmustu. Öyle bir tutulmustu ki, ailesinden, isinden herseyinden vazgeçmisti. Dinini degistirmeye kadar gitti. Ne bizi dinliyordu ne de baskasini. Sanki kizin kuklasi olmustu. Sayenizde Papaz büyüsü yapildigini anladik. Büyüyü bozdunuzda elhamdülillah bir süre sonra hersey düzeldi. Oglum yine eskisi gibi saygili ve kibar hÖmerne geri döndü. Ben duramadim durumu anlattim kendisine, Türkiye’ye geldigimizde oglum elinizi öpmeye gelecek. Allah sizden razi olsun…

(D.S. BAYAN 30)
Merhaba Ömer Hocam ve belkide benimle ayni durumda olan arkadaslar. Kisa bir evlilik sonrasinda esimle ayrilma noktasina geldik ve ayri yasamaya basladik. Esim benim yüzümü görmeyi birakin sesimi,adimi dahi duymaya tahammülü yoktu. Son derece kötü günler yasiyordum. Bir çok hocayla çÖmersmaya basladim fakat hepsi hüsranla bitti, dolandirildim, sözlü tacizlere ugradim. Hocamla çÖmersmaya basladiktan 5 gün sonra benden o kadar nefret eden esim ansizin yanima geldi. Ilk günlerdeki gibi…
O günden beri esimle görüsüyor, konusuyor ve keyifli zamanlar geçiriyoruz. Esim tekrar birlikte olmamiz konusunda çaba gösteriyor. Su anda tam anlamiyla biraraya gelmemis olsakta kabus gibi geçen 6 aydan sonra birlikte olabilecegimizi bile düsünemezken esim beni özlüyor, ariyor, soruyor, kiskaniyor… Sizinle tanistigimdan beri her zor zamanimda yanimda oldunuz. Allah sizden binlerce kez razi olsun Uzman Ömer Medyum Hocam.

 

PARIS-FRANSA (Z.E. BAY 26)
Özellikle yalniz kaldigim zamanlarda kendimi agir ve halsiz hisseder, uykudan korkarak uyanirdim. Içimde biseyler beni sikistirir ve daraltirdi. Bu bende uzun zamandan beri vardi. Sitenizi inceledikten sonra acaba bende de cin musallati olabilir mi demis ve sizi aramistim. Sayenizde yeniden dogdum diyebilirim. Inanirmisiniz burnum bile daha iyi koku Ömeryor artik. Emeklerinize, gönlünüze saglik.
ALLAH ne muradin varsa versin Uzman Ömer Medyum Hocam benim.

(S.S. BAYAN 37)
Birbirimizi çok sevdigimiz halde, ortada hiç sebep yokken aniden beni terk eden sevgilimi yeniden bana döndürdügünüz için size tesekkürü borç bilirim. Nisan hazirliklari yapmaya bile basladik. Ailesiyle de tanistirdi. Allah izin verirse yakinda da evleniyoruz. Her sey için sagolun Ömer Hocam

(N.K. BAY 44)
Sayin Ömer Hocam, Çocuktan arkadasim olan M.A.’yi birlikte oldugu kadindan nihayet ayirabildik. 8 ay’dir evine ve isine dogru dürüst ugramayan canim arkadasim, benimle 2 gün telefonlasmazsa duramazken 3 haftadir beni ne ariyor ne soruyor. Eslerimiz görüstügünden haberlerini Ömeryorum. Dairesini boyatmis, esyalarini yenilemis. Hemen hemen her aksam Karsiyaka’da adim atmadik yer birakmiyorlarmis. Sükürler olsun. Size, emeklerinize, gönlünüze sagliklar diliyorum. Nasil minnetarim bilemezsiniz. Ailesi adina saygilar ve hürmetlerimle.

 

 

incele

Bedava evlilik baglamaları Rukye

Bedava evlilik baglamaları Rukye

Bedava  Hiç bir Ücret almadan Yapılan RUKYE’i Hamayil Çalışması ile Aşıklar kavuşuyor,ayrılanlar birleşiyor Evlenemeyenler ,Evleniyorlar …

Bir cevap yazın