Anasayfa / Büyüler-sihirler / Tuz Büyüsü
tuzbüyüsü
tuzbüyüsü

Tuz Büyüsü

*  TUZ BÜYÜSÜ MEDYUM ÖMER HOCA

Tuz Büyüsü ; aşık etme ve kendine bağlama büyüleri içinde önemli bir yeri olan ilginç büyülerden biridir. Hem uygulama şekli hem de hızlı etki etmesi bakımından çok tercih edilen büyülerden biri olmuştur.

Tuz, Ön Asya kültürlerinde çok önemli bir yere sahip olup “aşk, muhabbet ve bağlılık” simgesidir. Özellikle Azerbaycan ve Kuzey İran’da tuzun bu özelliği ile alakalı anlatılan öykülere günümüzde bile rastlan

tuzbüyüsü
tuzbüyüsü

maktadır. İşte tuz büyüsü bu bölgede ortaya çıkmış ve buradan tüm dünyaya yayılmıştır.

*  TUZ BÜYÜSÜ KÖTÜ AMAÇLARLA KULLANILABİLİR Mİ ? MEDYUM ÖMER HOCA

Tuz büyüsü bir aşık etme ve kendine bağlama büyüsü olduğu halde kötü amaçlarla uygulanabilmektedir.

Evli kadınlarla ve erkeklere yapıldığı zaman ailelerin dağılmasına ve pek çok insanın mağdur olmasına neden olabilmektedir. Çünkü bu büyü öylesine etkilidir ki büyünün tesirine kapılan kişi hiçbir şey düşünemez hale gelmektedir ve sadece ‘’ aşık ettirildiği” kişiye yönelmektedir.Medyum Ömer Hoca Medyum Antalya , En Etikili Büyüler , En Deneyimli Medyum , Tuz Büyüsü , Büyü nasıl bozulur ? Medyumlar , Büyüler , Vefkler , Tılsımlar

*  TUZ BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR ? MEDYUM ÖMER HOCA

Tuz büyüsü bir vefk büyüsüdür. Vefk, kağıt ya da kumaş üzerine yazı yazılması suretiyle büyü yapılmasıdır.  Vefk büyüden daha kuvvetli bir işlemdir. Vefk işlemi her medyumun yapabileceği bir çalışma olmaksızın, denense dahi bir etkisi görülmeyecektir.

Tuz büyüsünde de arkaik alfabelerle Süryani, Soğd, Arami veya Arap alfabelerinden biriyle çeşitli yazılar yazılır. Ancak bu yazılar bir vefk bebeğinin içine tuz ile birlikte konmaktadır.

*  TUZ BÜYÜSÜNDE VEFK BEBEĞİ NASIL YAPILIR ? MEDYUM ÖMER HOCA

Büyü yapılacak kişiyi temsilen avuç içi büyüklüğünde bez bebek yapılmaktadır. Bu bez bebeğin kolları, bacakları ve yüz şeklinin kişiye benzemesine gerek yoktur. Sadece dışarıdan bakıldığında kabataslak bir insan figürü anlaşılabiliyorsa bez bebek işlevini yerine getirecek demektir.

Kadınlar için kırmızı, erkekler için beyaz kumaştan bebekler yapılmaktadır. Yapılan bu bebeklerden kimseye bahsedilmemesi ve bu bebekleri kimsenin görmemesi büyük önem arz etmektedir.

*  BEBEKLERİN İÇİNE YERLEŞTİRİLEN VEFK YAZILARI MEDYUM ÖMER HOCA

Bezden yapılmış bebeklerin içine vefk halinde yazılmış kağıt veya kumaş parçası yerleştirilir.

Vefk olarak yazılmış kağıtta hangi ifadelerin bulunduğu pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Ancak çoğu zaman yazılan ifadeler ilk bakışta anlamlı bir metin gibi görünmemektedir. Çünkü aşık ettirilecek kişinin adı yazıldıktan sonra ebcet hesaplaması gibi eski sistemlerle çeşitli semboller çizilir. Bu bakımdan konu hakkında bilgisi olmayanların bu  metinleri okuyup anlaması çok zordur. Medyum Ömer Hocaya bu konuda çalışmaları için ulaşabilirsiniz.

*  VEFK BEBEĞİ İÇİNE TUZ YERLEŞTİRMEK MEDYUM ÖMER HOCA

Vefk yazısı ile birlikte bir miktar tuz da bebeğin içine yerleştirilmektedir. Zaten büyü de adını bu uygulamadan almaktadır.

NOT ; Eğer bebeğin içine tuz yerine nohut, mercimek veya buğday gibi bir hububat yerleştirilirse büyü aşık etme büyüsü olmaktan çıkar ve çok etkili bir ayırma büyüsü haline gelir.

Medyum Ömer Hoca Medyum Antalya , En Etikili Büyüler , En Deneyimli Medyum , Tuz Büyüsü , Büyü nasıl bozulur ? Medyumlar , Büyüler , Vefkler , Tılsımlar

*  VEFK BEBEĞİNİN KİŞİ ÜZERİNDE İKİ HAFTA TAŞINMASI MEDYUM ÖMER HOCA

Büyüyü yaptıran ve karşıdaki kişinin kendisine aşık olmasını isteyen kişi yapılan vefk bebeğini iç ceplerinde veya çantasında 2 hafta boyunca taşımaktadır.

Kişi bu iki hafta boyunca en az 1defa aşık ettireceği kişinin gözüne görünmelidir. Bu görünme karşı karşıya geçip sohbet etmek ya da yüz yüze gelmek biçiminde algılanmamalıdır. Büyülenecek kişi aşık olacağı şahsı onlarca metre öteden dahi görse bu büyünün tutması için yeterlidir.

  Tuz Büyüsünde Son Aşama: Vefk Bebeğinin Yakılması

2 haftalık süre geçtikten sonra vefk bebeği gece yarısı yakılır. Bebeğin içindeki tuz ve vefk yazısı ateş ile temas eder etmez artık büyü tutmuştur.

Bu aşamada vefk içinde yazılmış metin büyü yapan kişi tarafından 14 defa peş peşe okunmaktadır. Bu okumalar büyüde beklenen 2 haftalık süreyi temsil etmektedir.


*  TUZ BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR ? MEDYUM ÖMER HOCA

Tuz büyüsü çoğu zaman sevdiğine kavuşmak için bu büyüye başvuran kişiyi sevindirse de kimi durumlarda ciddi sıkıntılara da yol açabilmektedir. İşte böylesi durumlarda büyünün nasıl bozdurulacağı büyük önem taşımaktadır.

Tuz büyüsünün iki farklı bozdurulma yolu vardır. Bunlardan ilki yine bir vefk bebeği yapmak ve 14 günlük bir uygulama icra etmektir. Ancak çoğu zaman karşıdaki kişinin yoğun olarak etkilenilmesinden dolayı büyünün bozdurulmasına fırsat bulunamadan çok önemli olaylar meydana gelebilmektedir.

Büyünün ikinci bozdurulma yolu ise Kuran surelerinin okunması ile büyünün bozdurulmasıdır. Felak, Nas, Fetih ve Rahman surelerden bir ya da birkaçının okunması ile büyü tamamen hükümsüz kalabilmektedir. Bu metotta herhangi bir aracıya da gerek yoktur. Kişinin kendisi ya da bir yakını Kuran’dan sureler okuyup büyüden korunma anlamında dua ettiğinde büyünün hiçbir tesiri kalmamaktadır.

Medyum Ömer Hoca Medyum Antalya , En Etikili Büyüler , En Deneyimli Medyum , Tuz Büyüsü , Büyü nasıl bozulur ? Medyumlar , Büyüler , Vefkler , Tılsımlar

incele

Medyum ve Medyumluğun karaneleri

Medyum ve Medyumluğun karaneleri Eğitim Yolları

Aşağıda Medyum adıyla anılan sıfat Hamayıl hocası ,Cinci Hüddam hoca veya Ladün hocası yerine kullanılmaktadır.Medyum …

Bir cevap yazın