SAĞLIK Vefkler Hatmileri BEDAVA

Dünyada ve Tarihte Sağlıkla ilğili marjinal tedavi yöntemleri kullanılmıştır. Ömer Hoca Sağlık konusunda alışılmışın dışındaki Alternatiflere karşı iz bırakan çalışmalar yapmıştır.Göreceksiniz.
Yok öyle her isteyenede yapmıyor.Kılı kırk yarıyor boş zaman bulursa hadimleri OK derse ancak başlıyor ,başlıyorki ne başlıyor.

Ömer Hoca Size uygulayacağı ilk Vefk hatmisi ardın’dan RONTGEN çektirip filminize bakın ,Tahlillerinizde olumlu gelişme olduğunu gördüğünüzde doğru hadim yollanmıştır der ve yola VİRÜS’ten eser kalmayana kadar devam eder.Ne yazık ki KİNETİK VEFK lerde hep yasaklar olur.

KEMOTERAPİ ‘den bıktınız yoruldunuz Sonuç alamadınız ise bu yola başvurun.

Şifa hadimleri ile yapılan çalışma ne yazık ki herzaman işe yaramamaktadır.Frekans ve Hadim davetnamesi yazılması kişi’nin kaderinde Sağlıkla ilğili kesin hüküm var ise bunu kimse değiştiremez. İyileşme şifa akdedilmiş kişi’nin sağlıklı yaşam için gereken dersi alıp tekrar kaldığı yerden devam etmesi öngörülüyorsa En ağır hastalıklar dahi son bulmaktadır.İlk Başta KANSER, LÖSEMİ, EPİLEPSİ, zor sonuç alınan fiziki sorunlardır.
Bu yazıyı okuyan kimse Tıp yolundan ayrılmamalı.Tıp alanında çare bulamıyanların deneyebileceği bir yol olduğu unutulmamalı.

Ömer bey Şimdiye kadar çok fazla sonuç alsada her hastayıda kabul etmemekte bunun bir nedenide hadimlerin onayı.Ömer hoca bu konuda çok titiz.
Yorumlar kısmında iyileşen hastalarda olacaktır.
Ömer Hoca eğer tedavi ve desteğe kabul ederse ,Tedavinizin olumlu sonuç verme ihtimali çok yüksektir.Kaybedeceğiniz bir şey olmıyacak kazanacağınızın yanında kaybınızın sözü bile edilemez.

DENEME HATMİSİ İSTE : Denemek bakalım ne olacak diye düşünüyorsanız. Hatmi öncesi rontgen filminizi çektirin elinizde varsa gerek yok.Hatmi başvurusu yapın aynı vefk başvurusu yada bakım başvurusu gibi:

Adını Soyadınız Ana adınız . D.Tarihiniz . Mesleğiniz Yaşadığınız İl
SAĞLIK Sorununuz detaylı bilği veriniz.Rontgen yada tahlil sonuçlarınıda yazın.
Bedava hatminizi yapayım.2 hafta sonra tekrar Tahlil yada rontgen çektirin.İyileşme göreceksiniz. Devamı için talep yollayın.
MSAJINIZA SAĞLIK HATMESİ :
AD ANA ADI DOĞUM TARİHİ VARSA SAAT VE İL BİR ADET FOTOŞOP OLMADAN RESİM.
BU bilğiler alınır alınmaz hatmi yazılır havale edilir.Size bilği verilmez.
Talep yazdıktan sonra 1 ay alkol almayın cuma günleri matlup Et yemesin. Talep ardından bir talebeye maddi destek olun.silği kalem Defter.v.b.Allah Kabul etsin .

Check Also

canlıfal,facebook,canlıfal

Bedava ve ÖZEL Bakım!

FACEBOOK : https://www.facebook.com/omerhoca11/. MSN ile yüz yüze canlı ÖMER hocayla görüş ÖZEL BAKIM: https://www.facebook.com/omerhoca11/Sevdiğiniz kişiya …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir