Sahte Medyum Tuzağına dikkat edin.

Sahte Medyum Tuzağına dikkat edin. ADIMI KULLANAN telefon açıp ben ömer hocayım diyenlere DİKKAT! Umutlarınız ve Paranız boşa gitmesin..Ömer hoca aynen böyle dedi..¨ HERŞEYİN EN DOĞRUSUNU RABBİM BİLİR ¨ Yıllardır taklitleri yapılır ..Onlarca medyum sayfa bilğilerini kopyalar.Yıllardır sitedeki yazıları Kopyalanır ahkam kesilir haydi kopyalıyanlar o kadar tembelki satır içlerindeki ömer hoca kelimelerini dahi silmeye akıl edemezler o kadar tembellerin içinde elbette cin gibi olanlarıda var.Spin denen proğramla kelimelerin yerlerini değiştirip sayfalarında yayınlarlar.Kitaplarda onun makaleleri bazı dürüst kişilerce adı verilip yayınlanır bazende es geçilir kendileri yazmış gibi hırsızlıklar yapılır.Onca taklitler içinde biri ise çok ilğinçti.Adam kendi ismini medyumolcay diye yazmış ama resim ömer hocamızın resmi Sorduumuzda ¨ O resimle iş yapıyorum deme pişkinliğini gösteren zat Siber suçlara Şikayet edildiğinde Ne telefon’un izi bulundu nede Açık adresi bulunamadı.Adı olcayda değildi..Bedirhan hoca ise Yerel bir Antalya gazetesi’nin ömer hocayla yaptığı Roportajı’nın resmi kullanılmış.Daha nice örnekler var sadece 2 örnek sizleri azda olsa bilğilendirecektir.

Bu FACEBOOK . ÖMER HOCA ya AİTTİR

Sürekli Web tasarımcı ve SEO denen Google ve benzeri arama motorlarına hoca veya medyum diye arattığınızda web sayfam ilk sıralarda çıksın diye ,sahte web sayfalarına köprüler kuran CİN fikirli gençler’den böyle çok mesaj geldiği için brini yayınlıyayım sizde her ilk çıkan sayfayı veya milyonlarca takipcisi olan sosluMedyalara güvenmeyin.
Her yıl 4-5 defa Web sayfalarım hack e uğrar işte bu Sanal Alemin Cin fikirlileri yapar onuda.Bakın Ne çok Web sayfası kurmuşlar Garantili medyum 
🙂 . Essastan medyum, hakiki Öz …😀 . Olumlu Yorumlar yapıyorlarmış kurguladıkları Medyum formları sitelerinde ..
Biri Bedirhan hoca oldu bazende Medyum Olcay oldu bu sahtekarlık Silsilesi bitmedi bitmiyecek.Evimde Gazeteciyle röportaj resmimi dahi kullanacak kadar Onur yoksunu.
Sahte medyumlar neden medyum öemrin peşindeler
Medyum Olcay denen Sahte hesap sahibi Benin Resmimi Sosyal medyada kullanıyor veneden kullandığını yüzsüzce anlatıp sırıtması ayrı bir mahlukatlık farazası . ..Telefonunda ki kim olduğu bulunamayan kişi ise ÖYLE PİŞKİN ki ¨Adamın Tipi çok inandırıcı Sayesinde parada kazandım¨ deme yüzsüzlüğünü gösterecek kadar densizdi.


hakkında admin

dene istersen

Ardahan Medyum ve hocaları

Ardahan medyum Ardahan Türkiye’nin doğu anadolu bölgesi ile Karadeniz sınırında Kafkaslar üzerine kurulmuş olan Ardahan …

Bir cevap yazın

Selamın Aleyküm Ben Ömer hoca hizmet BEDAVA (5324012111) Sadece Ad - Ana-Adınızı -doğum Tarih- ay/gün/ tarih ve RESMİNİZi yollayın bedava Fal değil Negatif enerji büyü nazar Cin varmıbakalım ?