..
anasayfa / Duaların yarattığı Elektro Manyetik alanlar / Sevgiliyi Geri Getirme Duası: Denenmiş, Etkili ve Güçlü

Sevgiliyi Geri Getirme Duası: Denenmiş, Etkili ve Güçlü

Sevgiliyi Geri Getirme Duası: Denenmiş, Etkili ve Güçlü

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duası Nasıl Yapılır?

Bu dua, etkisini Allah’ın aşk, muhabbet, sevda ve sevgi konularıyla ilintili bütün mukaddes esmalarını bir araya getirmesiyle gösterir. Öyle ki bu esmalar, birer iksir-i azam gibi kişiyi muradına kavuşturma gücüne ve yetkinliğine sahiptir; fakat doğru kullanılırsa…

Bu esmalar şunlar:

Ya Vedûd

Ya Habib

Ya Şafi

Ya Tabib

Ya Cemîl

Ya Kâfi

Ya Şedidel Batşi

Ya Mukallibe’l-Kulub

Eğer eski sevgiliyi geri getirme duasını kullanarak eski sevgilinin gerçekten geri dönmesini arzuluyorsan, öncelikle bu esmaların anlamını bilmelisin. Çünkü bu esmaları okurken anlamını bilerek okumalısın ki tesirini tam manasıyla göstersin.

Şöyle ki:

Ya Vedûd ismi, Allah’ın aşk ve muhabbet ile iş gördüğünü anlatan ve Yüce Allah’a yaraşır bir sevginin onun zatında mevcut olduğunu ifade eden bir isimdir.

Ya Habib esması, muhabbet kökünden gelen ve sevgi anlamını taşıyan bir isimdir ki Habib kelimesinin sevgili anlamına da geldiğini biliriz. Zaten Allah’ın Peygamber Efendimize (sav) hitaben “Habibim” diye seslendiği de anlatılır.

Eski sevgiliyi geri getirme duasının bir diğer etkili esması da “Ya Şafi”dir ki bu esma da şifa veren anlamına gelir. Yaralı kalbinin şifaya muhtaç olduğunu düşünürsek bu esmanın niçin kullanıldığını daha iyi anlayabiliriz.

Bir diğer mukaddes esma ise, Ya Şafi ile aynı işlevi gören Ya Tabib esmasıdır. Ki bu esma da, hekim anlamına gelir. Yine aşk acısını dindirmeye ve eski sevgiliyi döndürmeye yönelik bir isim.

Ya Cemîl esması kainattaki bütün güzellikleri sembolize ederek sevgilinin güzelcene dönmesi için okunur.

Ya Kâfi ismi ise, Allah’ın her şeye kifayet edeceğini (yeteneğini) anlatan bir esmadır.

Ya Şedidel Batşi, yakalaması güçlü ve şiddetli olan manasına gelip daha ziyade sevgilinin kalbini sıkı sıkıya kavramak için kullanılır.

Ve okuyacağımız son esma olan Ya Mukallibe’l-Kulub ise “Ey Kalpleri Evirip Çeviren” anlamıyla ön plana çıkarak eski sevgiliyi geri getirme duasının kalbini teşkil eder.

Bu esma, sevgilinin kalbini tekrar kendine çevirmek için oldukça önemli bir yere sahip.

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duasında Hangi Esma Kaç Kez Okunmalı

Şimdi de bu duada hangi esmanın kaç defa ve hangi şekilde okunacağını anlatalım:

Bu esmaların her biri, geri getirme duasında aynı sayıda okunur: 99 defa.

Fakat her biri 99 kez okunan bu esmaların aralarında da Ayete’l-Kürsi okunmalıdır.

Ayrıca her bir esma-Ayete’l-Kürsi okunuşunun ardından da iki rekat hacet namazı kılınmalıdır. Tam olarak anlaşılması için ilk esma ile örnek vermeye başlayayım:

Oturup ellerini semaya açıp içinden Vedûd isminin anlamını da geçirerek 99 kez Ya Vedûd esmasını okudun diyelim. Bu içli okuyuşun ardından 7 defa Ayete’l-Kürsi okuyarak iki rekat da hacet namazı eda etmelisin.

Ve sonra, eski sevgiliyi geri getirme duasının tamamlanması için aynı işlemi diğer esmalara da uygulamalısı

Esma 99 İsmi şerifin her okunuşu ardından mutlaka 3 Ayet’el kursi ve 2 hacet namazı kılınmalıdır.Bu terkiplerin yatsı namazından sonra başlanıp sabah namazına kadar bitirilmeli yetişmez ise ertesi günün Yatsı namazında kaldığın yerden devamı ile bitirebilirsiniz.99 İsmi azam bitiminden 90 gün içinde adı zikrolunan niyet edilen kişinin gönlüne muhabbet aşkı düşer İnşallah.

Medyum omer hocadan duanın sonuna doğru!

Bu esmaları ve ayetleri tarif edildiği şekilde okuyup bitirdikten sonra, artık bir dua ile bu özel duayı noktalayabilirsin. İçinden 3 kez euzu besmele çekerek okuyacağın dua şu:

“Sevgiliden ayrılığın ıstırabını zavallı yüreğime yaşatıp beni bu ateşle yakan ve olgunlaşmamı isteyen Yüce Rabbim! Bilirim ki ayrılık ölümden daha beterdir ve yine bilirim ki beni imtihan etmek için ölümden beter bir dert veren Sensin. Fakat artık tahammül sınırımı aşıyor bu ayrılık. Ve Sen, hiçbir kuluna gücünün üstünde bir yük yüklemezsin. Zira bu adaletine uymaz. Adaletinin ve merhametinin hakkı için beni muradıma eriştir ve içtenlikle yaptığım “eski sevgiliyi geri getirme duası”nı kabul et. Amin!”

Daha bitmedi; çünkü bu konuya ilişkin bilmen gereken bazı noktalar daha var:

1. Bu duayı çeşitli dua kitaplarından derledim; ancak derleme işini yaparken güvenilir kaynaklara başvurdum. Yine de doğruluğundan emin değilim.

2. Dualar (eski sevgiliyi geri getirme duası da dahil) Allah’ın takdiri ve izni olmaksızın kabul olunamaz. Dolayısıyla iş, Allah’ın takdirine kalmıştır. Yani kesin kabul edilecek diyemeyiz.

3. Medyumomer denemeçok etkili büyülerin olduğu söyleniyor. Dilersen ve zor durumda isen, oraya da bakabilirsin.

Çok Önemli Not: Bu “aşk büyüleri” kitabıyla ilgili birbirinden garip yorumları ve şaşırtıcı olayları okumak istersen aşağıdaki ekran görüntülerini okumalısın. (Bu ekran görüntülerini 2 farklı sayfadan aldım, resimler birbirinin devamıdır):

ara

Vücut Tılsımı Cin Dövmeleri!

.Vücut Tılsımı Cin Dövmeleri!Çok hassas ve Yasak olan bu Vücut dövme denen Tılsım işaretleri Kötü …

Tuz büyüsü

Tuz Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır ? Tuz Büyüsü ; aşık etme ve kendine bağlama büyüleri içinde …

Cinler ve define İlişkisi

Cinler ve define İlişkisi Cinler ve define ilişkisi Kur-an ayetlerinde de bulunmaktadır. Özellikle Süleyman peygamberin cinler ve …

Eşin’den korkan hanımlara Bedava Rukye.Kılınıza dokunamaz!

Eşin’den korkan hanımlara Bedava Rukye! BEDAVA eşiniz rahat vermiyor sürekli tehditmi ediyor.Kendiniz ve Çocuğunuz için …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañol