..
anasayfa / Büyü / Tuz büyüsü

Tuz büyüsü

Tuz Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır ?

Tuz Büyüsü ; aşık etme ve kendine bağlama büyüleri içinde önemli bir yeri olan ilginç büyülerden biridir. Hem uygulama şekli hem de hızlı etki etmesi bakımından çok tercih edilen büyülerden biri olmuştur.

Tuz, Ön Asya kültürlerinde çok önemli bir yere sahip olup “aşk, muhabbet ve bağlılık” simgesidir. Özellikle Azerbaycan ve Kuzey İran’da tuzun bu özelliği ile alakalı anlatılan öykülere günümüzde bile rastlanmaktadır. İşte tuz büyüsü bu bölgede ortaya çıkmış ve buradan tüm dünyaya yayılmıştır.

TUZ BÜYÜSÜ KÖTÜ AMAÇLARLA KULLANILABİLİR Mİ ?

Bir aşık etme ve kendine bağlama büyüsü olduğu halde kötü amaçlarla uygulanabilmektedir.

Evli kadınlarla ve erkeklere yapıldığı zaman ailelerin dağılmasına ve pek çok insanın mağdur olmasına neden olabilmektedir. Çünkü bu büyü öylesine etkilidir ki büyünün tesirine kapılan kişi hiçbir şey düşünemez hale gelmektedir ve sadece ‘’ aşık ettirildiği” kişiye yönelmektedir.

TUZ BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR ?

Bir vefk büyüsüdür. Vefk, kağıt ya da kumaş üzerine yazı yazılması suretiyle büyü yapılmasıdır.  Vefk büyüden daha kuvvetli bir işlemdir. Vefk işlemi her medyumun yapabileceği bir çalışma olmaksızın, denense dahi bir etkisi görülmeyecektir.

Tuz büyüsünde de arkaik alfabelerle Süryani, Soğd, Arami veya Arap alfabelerinden biriyle çeşitli yazılar yazılır. Ancak bu yazılar bir vefk bebeğinin içine tuz ile birlikte konmaktadır.

TUZ BÜYÜSÜNDE VEFK BEBEĞİ NASIL YAPILIR ?

Büyü yapılacak kişiyi temsilen avuç içi büyüklüğünde bez bebek yapılmaktadır. Bu bez bebeğin kolları, bacakları ve yüz şeklinin kişiye benzemesine gerek yoktur. Sadece dışarıdan bakıldığında kabataslak bir insan figürü anlaşılabiliyorsa bez bebek işlevini yerine getirecek demektir.

Kadınlar için kırmızı, erkekler için beyaz kumaştan bebekler yapılmaktadır. Yapılan bu bebeklerden kimseye bahsedilmemesi ve bu bebekleri kimsenin görmemesi büyük önem arz etmektedir.

Bir aşık etme ve kendine bağlama büyüsü olduğu halde kötü amaçlarla uygulanabilmektedir.

ara

Vücut Tılsımı Cin Dövmeleri!

.Vücut Tılsımı Cin Dövmeleri!Çok hassas ve Yasak olan bu Vücut dövme denen Tılsım işaretleri Kötü …

Cinler ve define İlişkisi

Cinler ve define İlişkisi Cinler ve define ilişkisi Kur-an ayetlerinde de bulunmaktadır. Özellikle Süleyman peygamberin cinler ve …

Sevgiliyi Geri Getirme Duası: Denenmiş, Etkili ve Güçlü

Sevgiliyi Geri Getirme Duası: Denenmiş, Etkili ve Güçlü Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duası Nasıl Yapılır? …

Eşin’den korkan hanımlara Bedava Rukye.Kılınıza dokunamaz!

Eşin’den korkan hanımlara Bedava Rukye! BEDAVA eşiniz rahat vermiyor sürekli tehditmi ediyor.Kendiniz ve Çocuğunuz için …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañol