Anasayfa / Büyüler-sihirler / Zenginlik , rızk İçin Büyüler
Zenginlik , rızk İçin Büyüler
Zenginlik , rızk İçin Büyüler

Zenginlik , rızk İçin Büyüler

Zenginlik , rızk İçin MEDYUM ÖMER HOCA’dan tembihat . ¨SAKIN YOLUNUZU BÜYÜLERLE KİRLETMEYİN¨

Bu büyü kazancı az olan, yeni iş yeri açmış ve kazancının çok olmasını isteyen, borcu olup sıkıntı yaşayan, fakirlik çeken kişilerimiz yaptırmak istemektedir.Büyü her koşulda kazancı açar bol para getirir kişilerimizin eli rahatlığa kavuşur.Bunu için deneyimli olan Medyum Ömer Hoca en uygun çözüm yollarını bulmuştur. Muska şeklinde yapılıp her nereye koymanızı gerektiğini söyler en fazla yedi gün içerisinde işe yaradığını göreceksiniz.

Bu büyü Osmanlı döneminden bu yana yapılır fakat eğer deneyimli tecrubeli ilmi olan birine yaptırmazsanız sonuç alamazsınız. Medyum Ömer Hocanın önerdiği gibi 4 gün boyunca ona işlemlerin tamamlandığı takdirde her şeyin yoluna girip oluştuğunu görebiliriz.

Zenginlik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Etkili bir yöntem olarak bilinen ve tılsımlı para adı verilen zenginlik büyüsü ile mağdur olmadan kolay ve güvenilir bir şekilde zengin olabilirsiniz. Uygulama sonrasında bol servet ve para size ulaşacaktır.

       ZENGİN OLMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR MEDYUM ÖMER HOCA

Yapacağı büyüyü üzerinizde, çantanızda veya cüzdanınızda taşımanız gereklidir. Kağıt paranın üzerine Safran adı olan özel mürekkeple yazılıp bütün para sıkıntısından kurtulmanıza yardımcı olmaktadır.

Medyum-Antalya , Medyum Ömer Hoca , En Deneyimli Medyum , En Etkili Büyüler , Medyumlar , Büyüler , Zengin Olma Büyüsü

    KENDİ YÖNTEMLERİNİZLE YAPILACAK ZENGİN OLMA BÜYÜSÜ MEDYUM ÖMER HOCA

Kırk tane on liralık desteye 21 gün boyunca farz namazlarınızın sonunda vereceğimiz duaları 111 veya 570 kere okumanız şeklinde yapabilirsiniz. Yalnız bu paraları harcamamanız gerekli yakınınızda bir çantada saklamanız gereklidir. Medyum Ömer Hoca der ki  çantanın beyaz olmasına önem gösterip  yün kumaşa sarılı saklamanız gerekmektedir.

     YAPMANIZ GEREKEN DUA MEDYUM ÖMER HOCA

Talak suresinin ikinci ve üçüncü ayetlerindendir.

Bismillahirrahmanirrahim. Vemen yettekıllahe yec’al lehunmahracen, ve yerzukhu min haysü la yahtesip. Ve men yetevekkel alallahi fehuve hasbuh. İnnallâhe bâligu emrih, kad cealallâhu li külli şey’in.

Bu sureyi okuduktan sonra o para’dan bir tanesini yanınızda taşıyacaksınız daha sonra işlerinizin açıldığını göreceksiniz. Yalnız Medyum Ömer Hocaya danışarak yapmanız ve deneyimleriyle  uygulamanız size hem daha kısa sürede etkisini gösterir hemde doğru şekilde kazançlarınızı açmanızı sağlar. Ve etkisini en kısa sürede alırsınız.
          Medyum-Antalya , Medyum Ömer Hoca , En Deneyimli Medyum , En Etkili Büyüler , Medyumlar , Büyüler , Zengin Olma Büyüsü

 

Kayseride  Rızk büyü Şekilleri :

Kayseride 3 metal para  7 amene resulü okunmuş sirke içine koyulur üç gün sonunda  paranın biri tatlı meyve veren ağaç dibine gömülür

2. Para ise uyuduğunuz yastığın içine konulur . 3. Para ise çatıdaki bir kiremitin altına konulur.

 

Bursada Rızk büyüsü :

Bursa Balıkesir Bilecik Yalova civarlarında Rızk için Bereket için Zeytim yaprak ve Çekirdekleri daha çok kullanılır.

 

incele

Medyum ve Medyumluğun karaneleri

Medyum ve Medyumluğun karaneleri Eğitim Yolları

Aşağıda Medyum adıyla anılan sıfat Hamayıl hocası ,Cinci Hüddam hoca veya Ladün hocası yerine kullanılmaktadır.Medyum …

Bir cevap yazın