Home / Genel / Medyum ve Medyumluğun karaneleri Eğitim Yolları
Medyum ve Medyumluğun karaneleri
Medyum ve Medyumluğun karaneleri

Medyum ve Medyumluğun karaneleri Eğitim Yolları

Medyum ve Medyumluğun karaneleri
Medyum ve Medyumluğun karaneleri

Yüzlerce  yıl önce Ladün İlmi  Hüddam  Eğitimi    genelde Gizli kapaklı kapılar ardında Öğretilmezdi  Açıkca  Medrese’yi Cebartammil Kurumlarında   eğitim verilirdi .  Ülkemizde Medyum olarak tanımlanan 100 medyum’dan sadece 3 ü 5 i Bu tarz eğitimden geçmiş Hocalar’dan feyz almışlardır.
Medyum ve Sahte medyum gerçek hoca medyum nasıl bilinip anlaşılır kızmına geldiğimizde malesef Sanal Dünyada Sanal Çiftlikler kurulup ÇiftlikBank adıyla binlerce eğitimli İnsandan Binlerce lira toplanan Toplum düzleminde 15 yaşında adı sanı sahte bir web sayfasıylada Hüddem ve Ladün ilmini Kolaylıkla Pazarlayıp Yüzlerce insanı kandırabilen güruh içinde olmak istemiyen medyum ömer hocamız Hem Para almadan Yıllarca vermiş olduğu hizmeti en ücra köşelere uşlaştırmıştır.
Yemendeki ,Şamdaki Sudi ve Cezayirdeki Tüm binlerce medrese’den  Mısırda Urfada ve Irak Erbildeki Medreseler sadece Ladün ve Hüddam İlmi vermekteydi Burada eğitim almış Hocaların Efradın’dan olan şu an yaşayan Son Alimler topu topu üç beş hoca medyum kaldı.
Medyum Ömer Hoca bunların içinde hiç bir ücret almadan destek ve yardım veren son kan Hüddam hocasıdır.

hakkında admin

incele

Mesneviyatül bir Felsefedir Medyumlukla karıştırılmamalı

Mesneviyatül bir Felsefedir Medyumlukla karıştırılmamalı

Mesneviyatül bir Felsefedir Medyumlukla karıştırılmamalı Hayat imanla ebedidir. Yoldaşın iman olursa ölmezsin (Mesnevi III/3311). İradi …

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!