Anasayfa / Genel / Cifir

Cifir

De ki: “Size vekil kılınan ölüm meleği, hayatınıza son verecek, sonra Rabbinize döndürülmüş olacaksınız.”(32 Secde Suresi, 11)

Madde  Dünya’dan  Mikro dalga enerjiye geçiş ve Ahiret boyutuna varış da diyebiliriz.

Öyleyse melekler, yüzlerine ve arkalarına vura vura canlarını aldıkları zaman nasıl olacak? (47 Muhammed Suresi, 27)

Yasin 41. sirada oldugundan, onun 41. ayetini açariz ve orada ARADIGIMIZ KONUNUN, olup-olmadigina bakariz: Gerçekten de «ONLARIN ZÜRRIYETLERINI (Önceki atalar ve sonraki torunlari) YÜKLÜ BIR ARAÇTA TASIMAMIZ YINE ONLAR HAKKINDA KUDRETIMIZIN BIR GÖSTERGESIDIR.» yazilidir. Dolayisiyla dogru iz sürdügümüzün teyidini almis oluyoruz. Bu da CIFIR diliyle, Kur’an ile konusmamizin saglanmis olmasi anlamina gelen bir SAGLAMA’dir.
Bundan sonra yapilacak islem, Sûrenin varsa en bastaki Mukatta harflerini bulmak, eger bu yoksa Sûreye isim veren âyetin yerini arastirmaktir. Yasin Sûresinin, her iki özelligi de vardir: Hem sûrenin ismi hem de Cifir harfleridir. (Yâ-Sîn Y ve S harflerinin, Kur’an’ca okunusudur.) Bu iki harfin toplami EBCED hesabiyla 70 oldugundan ayni Surenin 70. âyeti bulunup okunur: Bundan amacimiz, aradigimiz sirra «Evet» ya da «Hayir» izni almaktir.
«(Bu Kur’an Muhammed’e verildi ki) DIRI OLANLARI UYARSIN. VE VERILEN SÖZ DE INKÂRCILARIN ALEYHINE ÇIKSIN…»
Burada geçen Hayye=Diri sözü sirri, tipki Hz. Nuh’un gemisine seçilen, seleksiyona alinmis kimseler gibi TARIHIN YENIDEN TEKERRÜR EDECEGI gelecekteki yolculuklarda DIRI KALMAYA UZAY YERLESIMINDE YASAMAYA IZIN sirridir. Uzayda yasanacagina iliskin bir «Evet» ve «ALLAH VAADI»dir.
Çünkü 41. âyette «Zürriyet» yani önceki ve sonraki kusaklarla dolu türlü tasitlarla yolculuk yapilmaya cevaz verildigini biliyoruz. Hz. Nuh’un zürriyeti olan bizlerin de devasa deniz, uzay-havacilik araçlari yapabilecegimizi, Hz. Nuh varisleri olan bizlerin baska gezegenleri fethedecegini bildirmektedir.
Rabbin 99 isminin hiç biri Y harfi ile baslamaz. Y harf, gökte YAIL (yani 41 degerindeki) MELEKLERIN genel çagrilisidir, ismen tanismayan farkli kat melekleri birbirine «YA-IL» (Ey Nurlu) diye hitap ederler. Yerde ise bu kelime YA (Ey!) hitap ünlemiyle temsil edilir. Ya Rabbî, Ya Âli, Ya Imân edenler gibi…
Demek ki. Y harfinde genel bir HITAP vardir. Kime hitap edildigini anlamak için yukaridaki 41 ile 19 toplanir ve 60 sayisi bulunur. Bu sayi S (Sin) harfinin karsiligidir ki Ya-Sin’in «S» sidir.
Gerek Arabî, gerek Süryanî, gerekse Hin-dî (Sanskrit) tilsimlarinin tamaminda S harfi Seyir=Yüzme ve Sefine=Gemi (Seyreden araç) ve Seyyare=Gezegen ile Sankritçe Sûwari=Gemi Süvarisi harflerinin sembolüdür.
Böylece Ya Sin, «Ey seyreden (yüzen) sefinelerin (Gemilerin, tasitlarin) ve araçlarin pilot, kaptanlari, süvarileri ve Seyyarelerin (Gezegen kolonisi) yöneticileri…» hitabidir.
Cifir böylece, bizlere sorusturdugumuz konuda dogru yolda oldugumuzu sürekli teyid ederek, KUR’AN ILE KONUSMAMIZI sürdürür. Kur’an’daki SEYIR (Yüzmek) SEFINE (Deniz, hava ve uzayda giden her tasit) sonucuna getirmektedir. Nitekim Hz. Nuh, ilk KAPTAN’dir ve kendi ismen geçmedigi hâlde (PIRI oldugu için) Ismi Kur’an’in kalbi olan YASIN Suresinde dolayli geçmektedir

incele

Bedava evlilik baglamaları Rukye

Bedava evlilik baglamaları Rukye

Bedava  Hiç bir Ücret almadan Yapılan RUKYE’i Hamayil Çalışması ile Aşıklar kavuşuyor,ayrılanlar birleşiyor Evlenemeyenler ,Evleniyorlar …

Bir cevap yazın