Anasayfa / AşkSevgibaglama / Çarmıha gerenler cehennemde günahları ile erimeyeceklermi ?

Çarmıha gerenler cehennemde günahları ile erimeyeceklermi ?

Çarmıha gerenler cehennemde günahları ile erimeyeceklermi ? Yazar araştırmacı Ömer’in Farkı ne ? Onu diğer gizli ilimlerle ilgilenip adlarını Medyum,Büyücü Hoca,en çok bilen medyum gibi kendilerini tanımlıyanlar’dan farkı Ne?

En Büyük farkı Para ödemek malzeme giderleri ile mali yük altına girecek danışanlarına herzamanBedava Parasız Rukyelere yönlendirmesi en önemli neden olamazmı?

Başka bir neden ise beş on medyumun bir websayfası açarak en iyi medyumlar veya medyumlara şikayet var .com gibi ilğinç ve bir o kadarda yanıltıcı taktiklerle kendilerine yönlendiren medyumlar gibi web trikleri ve google da ilk sırada çıkmak için milyarlar harcamıyan ömer hocaya üç kağıtcı demek binlerce ondan yardım alıp duasını aldığı sevenlerine hakaret olmazmı!

Ömer hoca mesleğin ne kadar dejenere olup gizli ilimler kitapları uygun olmıyan insanların eline geçmesi ile kendini aynı kulvarda görmemek ve önyarğı havuzunda boğulmamak için Mesleğini sadece onu iyi tanıyıp sevenleri ile paylaşmayı sürdürecek.Bir tanıdığınızın referansı olmadan ondan destek beklemeyiniz.

Gün geçmesinki bir medyumun dolandırma haberi medyada yer almasın.İnsanlar artık dindarlara karşı bile güven sorunu yaşarken.    ¨Herşeyin en doğrusunu ALLAH bilir karanlıkta bir ışık yaktı zavallı Ömer¨  demekten de geri durmayan dürüst bir insa’nın  korku ve çekincesini anlayışla karşılamalıyız.Kesinlikle Sizden hiç bir şekilde DUA ( Rukye )
için ÜCRET 
 almıyan Ömer Çetin hocamıza para teklif etmeyiniz.

Nas ,Felak ,İhlas dualarını bilmiyen bazı kişilere Kopyala yapıştır yaparak yolladığım Latin harfleriyle okunabilecek dualar için bile ¨ Hocam borcumuz kaç lira ¨ diyebilen Para İstiyeceğimi düşünen  insanlar beni korkutuyor!

incele

Bedava evlilik baglamaları Rukye

Bedava evlilik baglamaları Rukye

Bedava  Hiç bir Ücret almadan Yapılan RUKYE’i Hamayil Çalışması ile Aşıklar kavuşuyor,ayrılanlar birleşiyor Evlenemeyenler ,Evleniyorlar …

Bir cevap yazın