Hz.İSA yı çarmıha gerdiği söylenenler aslında kurban edilenlerdi

Hz.İSA yı çarmıha gerdiği söylenenler aslında kurban edilenlerdi
Çarmıha gerenler cehennemde günahları ile erimeyeceklermi ? Yazar araştırmacı Ömer’in Farkı ne ? Onu diğer gizli ilimlerle ilgilenip adlarını Medyum,Büyücü Hoca,en çok bilen medyum gibi kendilerini tanımlıyanlar’dan farkı Ne?

En Büyük farkı Para ödemek malzeme giderleri ile mali yük altına girecek danışanlarına herzamanBedava Parasız Rukyelere yönlendirmesi en önemli neden olamazmı?

Başka bir neden ise beş on medyumun bir websayfası açarak en iyi medyumlar veya medyumlara şikayet var .com gibi ilğinç ve bir o kadarda yanıltıcı taktiklerle kendilerine yönlendiren medyumlar gibi web trikleri ve google da ilk sırada çıkmak için milyarlar harcamıyan ömer hocaya üç kağıtcı demek binlerce ondan yardım alıp duasını aldığı sevenlerine hakaret olmazmı!

Ömer hoca mesleğin ne kadar dejenere olup gizli ilimler kitapları uygun olmıyan insanların eline geçmesi ile kendini aynı kulvarda görmemek ve önyarğı havuzunda boğulmamak için Mesleğini sadece onu iyi tanıyıp sevenleri ile paylaşmayı sürdürecek.Bir tanıdığınızın referansı olmadan ondan destek beklemeyiniz.

Gün geçmesinki bir medyumun dolandırma haberi medyada yer almasın.İnsanlar artık dindarlara karşı bile güven sorunu yaşarken.    ¨Herşeyin en doğrusunu ALLAH bilir karanlıkta bir ışık yaktı zavallı Ömer¨  demekten de geri durmayan dürüst bir insa’nın  korku ve çekincesini anlayışla karşılamalıyız.Kesinlikle Sizden hiç bir şekilde DUA ( Rukye )
için ÜCRET 
 almıyan Ömer Çetin hocamıza para teklif etmeyiniz.

Nas ,Felak ,İhlas dualarını bilmiyen bazı kişilere Kopyala yapıştır yaparak yolladığım Latin harfleriyle okunabilecek dualar için bile ¨ Hocam borcumuz kaç lira ¨ diyebilen Para İstiyeceğimi düşünen  insanlar beni korkutuyor!

Posuere class eget sollicitudin vitae, commodo libero nascetur. Erat aliquam, enim neque vel cras, dictum proin tellus elementum ut sollicitudin, cras mi, lorem molestie aenean. Augue eu illum sed ac wisi. Felis id cursus vestibulum lorem quam vivamus. Nonummy eget maecenas, mi donec et, etiam quam ultrices. Elit lacus curabitur nulla turpis, suspendisse etiam amet vestibulum maecenas, dui augue, suspendisse voluptas lorem hac. Morbi sed, fusce quis nam. Vestibulum vel nunc vitae pede. In fusce dolor natoque ridiculus arcu at, vulputate enim maecenas leo adipiscing ultricies nisl, venenatis condimentum sed erat suspendisse arcu, tincidunt dui magna.