medyum omerhoca taklitleri

Medyum omer hocayı taklitler gün geçmiyor’ki yenileri eklenmesin.Her defasında neden ömerhoca taklit ediliyor.Başka bir hoca medyum hoca neden taklit edilmez.Yazıları herdefasında İnternette yayınlanır yayınlanmaz hemen birileri tarafın’dan yazıları kopyalanıp kendi bloklarında yayınlanmakta. Ömer hoca kendi bloğunda veya sosyal medyada paylaştığı her konu Sahtekarlar tarafın’dan yakın’dan izlenmekte ve çalınmakta .Tembel hırsız sahtekar medyum ve hoca adlı kişiler Uzun yazıları okuma zahmetini bile girme’den kopyala yapıştır ile kendi kaynaklarında yayınlamakta.O uzun yazı içinde “Ömer hoca” yazısı var.Bu yazıları dahi görmeyip silmeyenler pervasızca ömer hocamızın resmini dahi yüzsüzce hayasızca Çalınıp kendi sosyal medyalarında kullandıpı bu sayfada ap açık yayınlandı. Türkiyede değil Dünyada tek takliy edilen Medyum ömer hocadır hiç düşündünüzmü NEDEN?

Tek taklit edilen Ömer hoca olması Onun başarılı ve Tanınıyor itibar edilen tek medyum hoca olmasıdır. . Malesef bu Şeytani gurursuzlar Binlerce lira harcayıp. REKLAM parası harcayıp Vatandaşın görmesi karşılaşmasını sağlamaları sonucu yanıltılan Medyum hocalara karşı GÜVEN sarsılmasının tek nedenidir.Açıklaması Eşin’den ayrılan sevğilisin’den ayrılan Kişilerin arama yapmak için sarıldığı arama motoru google.com medyum hoca yazıldığında bakın kimler çıkıyor? Google.com a her ay 10 bin tl veremezseniz Üst sıralara çıkamazsınız. medyum zeynel medyum karakaplan medyum kahireli rahip medyum isimleri ne olursa olsun google.com aramalarda çıkmadığı sürece nafiledir.Ne yaparsa yapsın sanal Dünyada kendini ön plana çıkartamaz.Bazı medyumlar Yılda birkaç yüz bin tl sadece reklam parası ve Doğru yolda başarılı medyum hocaları taklit etmektedir.Kim çivi kemirmekte kimsi kendisini papaz medyum demekte hem kilise hem Kuran ayetlerinden icazet aldığını anlatmaktadır.İnsanın kafası’nın karışmamasımmümkün değil tabiki.güvenilir medyum yorumlarını bulmak oldukca zor.Çok fazla kirli bilği iinde güvenilir medyum yorumları zor.

yalancı dolandırıcı medyumlar resmimi çalmış
yalancı dolandırıcı medyumlar resmimi çalmış
yalancı dolandırıcı medyumlar resmimi çalmış

Check Also

canlıfal,facebook,canlıfal

Bedava ve ÖZEL Bakım!

FACEBOOK : https://www.facebook.com/omerhoca11/. MSN ile yüz yüze canlı ÖMER hocayla görüş ÖZEL BAKIM: https://www.facebook.com/omerhoca11/Sevdiğiniz kişiya …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir