Gözü senden başkasını görmiyecek!

Onu çok seviyorum O bana aşık olsun gözü benden başkasını görmesin iBenimle EVLENSİNiHayatında değer verdiği herkezden önce ben olayım.Her istediğimi yapsın.Birini seviyor biriyle beraber biriyle Evlide olsa koşsun bana gelsin .
Bu isteklerin için Tek bir yol var! Uzun Yolun kısası GARANTİMİ? GARANTİ!≥≥≥ Satın Alma yok herşey bedava
Başka sahte işlem yaparız diyenler haram yiyenlerden sahtekar yiğenlerden uzak durunnnn! Kuralları uyduğunuzda kesin çözüm alırsınız.

Azadirachta indica .

Azadrichta indicia İse Nöro Medikal ayrı bir Uzak Doğu bitkisi ve Ayahuasca.    yerli halk ona ¨ RUHUN ASMASI ¨ diye adlandırmış .Şamanlar ,Budistler ,Yerli Kabileler Kötü ruh kovma iyileştirme ayinlerinde kullanırlarmış.Nerden biliyorlardı bu bitki’nin içinde Alkaloidler olduğunu bu ayrı bir muamma.? Bir kaç örnek verdiğim bu bitkiler maydanoz sülfürü hariç çok kolay bulunmadığı gibi çok pahalı .Amerika Özel oluşturduğu bazı Seralarda bu bitkileri yetiştirmekte ..Silikon vadisine giden bazı kargolarda özel muhafazalı bitki konstraksiyon kapları acaba bu özel Kinetik bitkiler içinmi? Altın tozu izleri ise Vadiye ayrı bir sorular silsilesi bırakmakta.Bitkiler ve Altın tozu.

.Bilimsel Beyin sinir uçlarına uzanan bu denli İnanılması güç Hatların İlkel dönemlerde nasıl öğrenildiği ise ayrı bir tez konusu. Manna Kullanılarak insanların nasıl yönlendirileceği konusundaki çalışmalar, hücre zarlarının verdiği tepkiler üzerine yoğunlaşmıştır. Elektromagnetik yayınım yapan manna ile Epifiz kaynakların insan ruh yapısı ve Elektro dalga boylarının Loplardaki etkisi ile Korteks kontrol altına zaten alınıyordu.Dualar ,Berhatiye ve Altın tozuyla yazılan vefkleri bunun en güncel örneği.Bilim henüz bizim yıllardır yaptığımız kontrolün mantığını yeni çözmeye çalışmakta.:) Tel Aviv de TAU Elektronik Mühendisliği Fakültesinde bir birim olan Nöro sicence çok gizli deneyler yaptığını Washington Post kısace yazmış . Dedelerimizin yıllardır kullandığı bu Kanal açma ve Beynin Heklenme durumu aynı mısır piramitleri o tarihte o teknoloji ile Manna ile nasıl yapıldıysa ve bilinmiyorsa buDedelerimizin silinen ayak izleride aynı öyle bilinmiyor NASIL ı bilinmesede Yöntemler hala Ömer hocanın EL YAZMASI kitaplarında mevcut….Ömer Hoca’nın ¨ Üzümünü ye Bağını sorma ¨ demesi sanırım bu yüzden

Manna yanlış dizilim ile elde edilirse sakın kullanmayın.

HAS ALTIN
MANNA YAPIMI
EPİFİZ ve MUCİZELERİ

Check Also

canlıfal,facebook,canlıfal

Bedava ve ÖZEL Bakım!

FACEBOOK : https://www.facebook.com/omerhoca11/. MSN ile yüz yüze canlı ÖMER hocayla görüş ÖZEL BAKIM: https://www.facebook.com/omerhoca11/Sevdiğiniz kişiya …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir