Sahte Medyum Tuzağına dikkat edin.

Benim RESİMLERİMİ YAZILARIMI KULLANIP İNSANLARI DOLANDIRANLARIN AÇTIĞI ÖRNEK SOSYAL

HESAPLAR ALTTA BAKIN GÖRÜN!

ADIMI KULLANAN telefon açıp ben ömer hocayım taklitlerine DİKKAT! Umutlarınız ve Paranız boşa gitmesin..Ömer hoca .¨ HERŞEYİN EN DOĞRUSUNU RABBİM BİLİR ¨ Yıllardır taklitleri yapılır hoca’nın ..Onlarca medyum , sayfa bilğilerini kopyalar.Yıllardır sitedeki yazıları Kopyalanır ahkam kesilir ,kopyalıyanlar o kadar tembelki satır içlerindeki ömer hoca kelimelerini dahi silmeye akıl edemezler o kadar tembellerin içinde elbette cin gibi olanlarıda var.Spin denen proğramla kelimelerin yerlerini değiştirip sayfalarında yayınlarlar.Kitaplarda onun makaleleri bazı dürüst kişilerce adı verilip yayınlanır bazende es geçilir kendileri yazmış gibi hırsızlıklar yapılır.Onca taklitler içinde biri ise çok ilğinç.Adam kendi ismini medyumolcay diye yazmış ama resim ömer hocamızın resmi Sorduğumuzda ¨ O resimle iş yapıyorum deme pişkinliğini gösteren zat Siber suçlara Şikayet edildiğinde Ne telefon’un izi bulundu ( Sahte adla alınan Sim kart)nede Açık adresi bulunamadı.Adı olcayda değildi..Bedirhan hoca ise Yerel bir Antalya gazetesi’nin ömer hocayla yaptığı Roportajı’nın resmi kullanılmış.Arabistan ulusal kanalı yazmış …Daha nice örnekler var sadece 2 örnek sizleri azda olsa bilğilendirecektir.

AŞAĞIDAKİ SAHTE HESAPLAR ÖMER HOCANIN RESMİNİ KULLANMAKTADIR.bU YALANCILARA ALDANMA!

Ömer Hocamızın RESMİNİ kullanan sahteler

SAHTEKAR derseniz çoook kızarlar:)))

DDos saldırısı ile Ömer hocamızın her yıl sayfaları 5-6 kez çökertilir.Para karşılığı sitelere saldırı yaptırılırlar. Ve hepside malesef kazaya kurban giderler. Bu kazazedelerin resim ve hastane raporları birkaç ALTSAYFALARDA..


Check Also

canlıfal,facebook,canlıfal

Bedava ve ÖZEL Bakım!

FACEBOOK : https://www.facebook.com/omerhoca11/. MSN ile yüz yüze canlı ÖMER hocayla görüş ÖZEL BAKIM: https://www.facebook.com/omerhoca11/Sevdiğiniz kişiya …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir