VODOO BÜYÜSÜ NEDİR ? MEDYUM ÖMER HOCA

* VODOO BÜYÜSÜ NEDİR ? MEDYUM ÖMER HOCA ;

Vodoo büyüsü , kişinin üzerinde hiçbir iz bırakılmayacak şekilde ölüme kadar götürebilecek bir büyüdür. Bu büyüye maruz kalmış kişi doktora dahi gitse büyünün üzerinde hiçbir etikisi görülememektedir. Bu büyü kişinin üzerinde aşama aşama ve yavaşça gerçekleşir. Vodoo büyüsü ilk önce Haiti’ li insanlar tarafından keşfedilmiştir. Şuanda da en yaygın olarak Haiti’ de yapılmaktadır bu büyü.

* VODOO BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR ? MEDYUM ÖMER HOCA

Her büyüde olduğu üzere vodoo büyüsü içinde gerekli olan malzemeler vardır. Bunlar ;
– iğde, incir yada nar ağacından iki adet dal.
– İspanyol yosunu
– sarılacak kumaş
– iki adet boncuk veya düğme
– iğne ve iplik

İki adet dalı alarak üst üste sabitleyiniz. Altından uygun renkte olan sicimi geçirerek sabitleyin , yosunların dökülmemesi gerkmektedir. Bu yüzden diktikten sonra tekrar üzerinden sararak geçebilirsiniz. Daha sonra bebeğe boncuk veya düğmeler ile göz yapıldıktan sonra ağız ve burun belirlenir.

* VODOO BÜYÜSÜ’NÜN ETKİLERİ MEDYUM ÖMER HOCA

Vodoo büyüsü yapılan kişilerde ilk öne çıkan değişiklik psikolojik davranış bozuklukları oluyor. Kişinin ilk başta tüm davranışları olumsuz olarak değişmeye başlıyor sonrasında çevresindeki insanlara karşı agresif tutumlar içine giriyor. Bir süre sonra da arkadaşları tarafından tamamen dışlanan biri haline geliyor. Vodoo büyüsüne maruz kalmış kimselerde nevroza bağlı olarak şizofrenik halisinasyonlar baş gösteriyor. Bir süre sonra gerçeklik algıları değişerek iç dünyalarında korkunç hayaller görmeye başlıyorlar. Ayrıca bu kişiler oldukça stresli bir hale gelerek kendi sorunlarını çözemez hale geliyorlar. Bu süreç gerçekten insanın tahammül edemeyeceği bir süreçtir.

* VODOO BÜYÜSÜNDEN KURTULMA MEDYUM ÖMER HOCA

Vodoo büyüsü her medyumun, hocanın çözemeyeceği kadar güçlü bir büyüdür. Medyum Ömer Hoca çoğu medyumun bilmediği, bilse dahi kullanamayacağı kendine has yöntemleri ile bu büyüyü de ortadan kaldırabiliyor. Bilmediğiniz, araştırmadığınız medyumlara gitmemenizi gitseniz dahi bir sonuç alamayacağınızı da belirtmek isteriz.

Medyum-Antalya , Medyum Ömer Hoca , Vodoo Büyüsü , En Etkili Büyüler , En Deneyimli Medyum , Büyüler , Medyumlar

Check Also

canlıfal,facebook,canlıfal

Bedava ve ÖZEL Bakım!

FACEBOOK : https://www.facebook.com/omerhoca11/. MSN ile yüz yüze canlı ÖMER hocayla görüş ÖZEL BAKIM: https://www.facebook.com/omerhoca11/Sevdiğiniz kişiya …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir