Sogutma büyüsü

* SOĞUTMA BÜYÜSÜ MEDYUM ÖMER HOCA

* Soğutma Büyüsü Medyum Ömer Hoca

Bu büyü sevdiği kadını,erkeği kimseye yaklaştırmama herkesden uzaklaştırmakda en iyi ayırma soğutma büyüsü olup Medyum Ömer hoca tarafından deneyimleriyle yapılmış ve sonucun pozitif olduğuna kaanat verilmiştir.

Bunlar kimlere ve neden yapılmalıdır ? Medyum Ömer Hoca

Bir çiftin boşanmak isteyip rahatça kolayca birbirlerinden ayrılmalarını sağlar.

Veya sevgilisini,nişanlısını,kocasını haksız yere başka birine kaptırıldığında soğutma ayırma büyüsü oldukça etikilidir.Kısa süre içerisinde eski huzurunuzu,mutluluğunuzu yakalar hayatınıza eşiniz,nişanlınız,sevgilinizle devam edebilirsiniz.Yanlız şöyle bir gerçek vardır haksız yere evli çiftlerin ayrılma büyüsü yapılmaz bu yanlıştır.Bu konuda Ömer Hocanın bir çok fikri olup çeşitli şekillerde büyüleri olmaktadır.

-Evli olup (kadına veya erkeğe) giden insanlar için yapılan büyüler ; Medyum Ömer Hoca

Evli insanların bazı  durumlarda başka insanalara nefisini kaybedebilir yanlız bu büyüyü yaptırma şer değil hayırdır çünkü oratada kalan çocuklar ve haksız yere üzülen eşler için bu büyü yapıldığı takdirde eşler evlerine çocuklarına bağlanır gözü dışarda olmaktan çıkarlar.

Medyum-Antalya , Medyum Ömer Hoca , En Denyimli Medyum , En Etkili Büyüler , Soğutma Büyüleri

* İKİ AŞIĞI AYIRMA BÜYÜSÜ MEDYUM ÖMER HOCA

Bu konuda genellikle anne baba ön plandadır.Çocuklarının ilerideki hayatlarında yanlış seçim yapmamaları için önlem alıp hayatındaki kötülüklerden uzaklaştırılmak isterler fakat öncelikle yapılacak olan kişilerin birbirlerine iyi olup hayırlı olup olmadığı sorulmaktadır çünkü eğer birbilerine hayırlıysalar yapılması doğru bulmamıştır.

* AİLEDEN SOĞUTMA BÜYÜSÜ MEDYUM ÖMER HOCA

Karı kocayı ayırmaya etken olan ailelerde , erkek veya kadının ailesi engel oluyorsa kişiyi ailesinden uzaklaştırmak amacı ile yapılan büyüdür. Bu işlem yapıldığında eşler tamamiyle çevreden uzaklaşır aralarındaki aşk , sevgi , muhabbet artar ve öncelikli olarak kendi ailesini düşünmeye başlarlar.

* EŞLERİ AYIRMA BÜYÜSÜ MEDYUM ÖMER HOCA

Eşleri ayırma büyüsü , eşlerin sorunsuz ayrılmaları aralarındaki muhabbetin , aşkın kolaylıkla bitmesini sağlar .

* EVDEN UZAKLAŞTIRMA BÜYÜSÜ MEDYUM ÖMER HOCA

Evden uzaklaştırmak istediğiniz birine de soğutma büyüsü yaptırabilirsiniz . Uzaklaştırma büyüsü yapılan kişinin aile bağları tamamen kopar , aile arasındaki sevgi , muhabbet bozulur ve evden uzaklaşır .

* AYIRMA BÜYÜSÜ ( AYRILIK BÜYÜSÜ ) MEDYUM ÖMER HOCA

Ayırma büyüsü açıklandığı gibi bir çok şekilde yapılıp kullanılabilir. Bunun için kişilerin ayrılıklarının hayır mı şer mi olduğunu nlamak için rahmani bir bakım yapılır . Şayet bu ayrılık kişiler için hayırlı ise , Medyum Ömer Hoca’dan destek alınarak işlemlere başlanılır.

Medyum-Antalya , En Deneyimli Medyum , En Etkili Medyum , Soğutma Büyü , En Etkili Büyüler

Check Also

canlıfal,facebook,canlıfal

Bedava ve ÖZEL Bakım!

FACEBOOK : https://www.facebook.com/omerhoca11/. MSN ile yüz yüze canlı ÖMER hocayla görüş ÖZEL BAKIM: https://www.facebook.com/omerhoca11/Sevdiğiniz kişiya …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir