Büyü çeşit ve Özellikleri

D

Büyü ve etkileme Kontrol Sanatı[/caption]

Büyü Etki ,Etkileme  Kontrol Sanatidir.

Ak ve Kara Negatif ve Pozitif Olmak üzere Ikiye ayrilir.

Nasil yapildigina gelince.

Nasil Yapilacagi Konuya göre sekillenir. Ask için ,Esin eve baglanmasi için Saglik için , Basari, Güç içinSeytanin yada CIN Musallatindan korunmak …Bölümlemeler içinden Diyelim ki Sevdiginiz birinin Size Yönelmesiniistiyorsunuz en basitin basiti bir BAGLAMA BÜYÜSÜ söyledir.

Örnek: Gece yarisindan sonra Bir mum üzerine Kendine baglanmak istenen kisinin anne ve kendi ismi yazildiktan sonra mum Bir tasin içine yapistirilir ve içine bir miktar su ( Türbe suyu koyulursa (*))yakilir, Kisinin anne ismiyle kendi ismi 111 kez tekrarlanmali Mum Su seviyesine kadar eridiginde istenen kisi Mumu yakan kisiye yönelmekten ve Arzulamaktan kendini alamaz.Tutma ihtimali % 20 dir. Amatör çalismalardan basit bir Örnek )

Bozabilmem için Ben Dünyadaki Büyü çesitlerinin Çoguna Muktedirim…

Woodo, Çirisna , Kabala , Vefk , Şaman Küllemesi , Taichi-feng , Laila , Daha pek çogu

Tüm çalismalarda ortak nokta Kabalada oldugu gibi Karanlik güçlerle ilgilenme ve Sembol ve Elementlerle Psikolojik Dünya üzerinde Etki kurma nin Tehlikeli bir sanati ve Büyüye dayali Formasyonudur.

Tavsiye etmemele beraber Çivinin Çiviyi söktüğüde yalan değildir.

Her çalisma beynin Nöron Aktivitesine Yöneliktir diyebiliriz.

Kuran’i kerim Tevrat , Zebur Ve incilde Büyü ve Görünmiyen varliklardan ( Seytan ,Iblis,Cin, Melek v.b.) Bahisle Büyü ve Olusumu Deginilmistir.

Insan 4 Elementen Yaratilmistir. Toprak Hava Ates Su Yani Hidrojen Oksijen Karbon ve Azot.

Ritüelist Majileri  BEDAVA yapan  Türkiyede Sadece Benimle beraber 5 kisi Uyguliyabilir.Bu Ksiler62, 73 , 75 ve 84 yasindalar en genci ben 60 yasindayim

Her meslekte Oldugu gibi Bizimde Çürük elmalarimiz Elbette olacaktir.

4 – Ask Büyüleri .

Dünya tarihinde Afrodit ve Kleopatra güzellik sembolüdür.Ancak Ingiliz ve Fransiz Tarihcilerden bazilari bunun aksini Yazdilar ve Bir bulgu ise onlarin çok çirkin olduklarini ama büyü sayesinde güzellikleriyle toplumlari etkiledikleridir:

Bazen Çok yakisikli bir erkegin Hos ve Güzel olmiyan bir bayanla Evliligini hayretle izlemissinizdir. Aaa Kiz ne sansli Nasil olur Aman Allahim Gibi bu manzaraya tepki göstereniniz çokcadir..

Ask Büyüsü Sevdiginiz Yöneldiginiz kisinin size Muhabbet duymasi ,Asik olmasi,Sizi Dünya güzeli görüp gözünün baskasini görmemesidir.Kolay birçalisma degildir.Burada Tarifini vermem mümkün degil yukarida verdigim örnek En basit mum yöntemidir.

Medyum ve Hocalık hakkında Kafandaki tüm soruların Cevapları burada
Medyum ve Hocalık hakkında Kafandaki tüm soruların Cevapları burada

Hiç Estetik olmadan Madonna’dan yada Gülben Ergen,Seda Sayan v.b.gibi güzel görünebilirsiniz. Medyanin tanidigi Yüzü Fevkalada deforme ve bir gögsü digerinden küçük oldugu halde ( Çocugunu emzirmedi) Ismini vermiyecegim (Kendisi Bana ulasan bir müsterim) Kisinin Türkiyede Çok güzel olarak addedilmesi Gibi.

Benim Üzerinde çalisamiyacagim tek konu Evli mutlu bir çiftin beraberligine bozmak onlari ayirmaktir.

Bir insanin üzerinde Büyü  varmı  Ama ne tür olursa olsun Ismi Anne ismi D.Tarihi yollandığında BEDAVA . analizini yaparim .Büyümü Cin tasallutumu ,Yoksa Nazarmi Bedduami  Rukye denen dualardada Rehber yol gösterici olurum.Bir Kuruş almadan.

En çok Aile içi huzursuzluk yada Sevilen kisiyle birlesme konulari,Üzerine Talep gelmesi normal.

Güzel görünmek için biçak altina yatmadan’da bazı yöntem ve dualarla bu gerçekleşmekte..

Güzellik Etkileme ,Esi eve baglanma Istenen kisiyle evlilik,Saldiriya karsi korunma, Konularinda Bürokrat ,Teknokrat, Sanatci, gibi pek çok kisi bize Direk yada endirek ulasir.

Hiç Estetik olmadan Madonna’dan yada Gülben Ergen,Seda Sayan v.b.gibi güzel görünebilirsiniz. Medyanin tanidigi Yüzü Fevkalada deforme ve bir gögsü digerinden küçük oldugu halde ( Çocugunu emzirmedi) Ismini vermiyecegim (Kendisi Bana ulasan bir müsterim) Kisinin Türkiyede Çok güzel olarak addedilmesi Gibi.

Benim Üzerinde çalisamiyacagim tek konu Evli mutlu bir çiftin beraberligine bozmak onlari ayirmaktir.

Bir insanin üzerinde Büyü  varmı *

Ama ne tür olursa olsun   Ismi Anne ismi D.Tarihi yollandığında BEDAVA   analizini yaparim .Büyümü?  Cin tasallutumu ?Yoksa Nazarmi , Bedduami ?  Rukye denen dualardada Rehber yol gösterici olurum.

En çok Aile içi huzursuzluk yada Sevilen kisiyle birlesme konulari,Üzerine Talep gelmesi normal.

Güzel görünmek için biçak altina yatma danda bazı yöntem ve dualarla bu gerçekleşmekte..

Güzellik Etkileme ,Esi eve baglanma Istenen kisiyle evlilik,Saldiriya karsi korunma, Konularinda Bürokrat ,Teknokrat, Sanatci, gibi pek çok kisi   Direk yada endirek ulasir.

Ünlü kisilerin ismini vererek onlari hatta kimseyi desifre ederek Reklam araci yapamam Hele kulislerde rica minnet yalvarıp onların iyi niyetlerinden faydalanıp Resimlerini sayfama yükletemem.

Onlarin bilgileri benimle kara topraga kadar gidecek ama 52 yil sonra konusulan kelimeler agizdan çikan sözcükler boslukta kaybolmadiklari için kaydedilip medyaya yansiyabilir ki bu benim sorumlulugumu asar.

Çok az bire bir görüsme yaptim. Bazi Ülkelerin medyum gruplarinin yaptigi çagriya katilamadim ama beni ve çalismalarimi Yüzlerce mil uzaktakiler burnumun dibindekilerden daha iyi görüyorlar. Ve beni birilerine Öneriyorlar.

Büyünün zarar veremiyecegi kisiler Madde Dünyayi Asabilen kisilerdir Bu kisi sadece Müslüman degil Bir Papaz bir Kesiste Bir Hahamda Olabilir.

Moleküler enerji diyebilecegimiz Seytan ve Efradi Büyüyü yapan kisinin Istem disi Içine girerler Zaten Kara Büyü Için Seytan Kullanabilecegi yetenekli kisilere Nefesini verir.Büyülerde yapisina göre 212 000 türlü yapi ve görevdeki Cin seçilir.

Dinimizde Büyü hakkında  Bazi Ayetlerde Bildirilmistir’ki

Dinimizde Büyü ,Muskacilik ,Üfürükcülük ,Cincilik Men edilmis günah sayilmistir.

Bazi Din alimleri Yapilan Büyünün Bozulmasinin hayirli oldugunu Savunmustur.

Kuran’i Kerim Büyü ve Cin Olgusunu Bazi surelerinde Açiklamistir.

113 Felak Suresi : Yarattigin seylerin kötülügünden ,Karanlik çöktügü zaman gecenin Kötülügünden,dügümlere üfleyenlerin kötülügünden haset ettigi zaman hasetçinin kötülügünden Sabah aydinliginin rabbine siginirim

114 Nas Suresi : Deki Cinlerin ve Insanlardan Insanlarin kalplerine Vesvese veren Sinsi ve vesvesecinin Kötülügünden Insanlarin Rabbine Insanlarin Melikine Insanlarin Ilahina siginirim.

Sadece Ask büyüsü için Cin seçimi ve Telekinez vefki için gereken malzemelerin olusumu karisimi Balmumuna karisimlar, kisinin Zaman çizelgesi gibi konulari anlatmam sayfalarca yazi gerektirir . Uzun Firdevs Davetname yazmistir büyüyle ilgili 560 yil önce Babil ve Asurlar Lidyalilar,Sümerler Daha pek çok toplum ve kültürler Büyüyle ugrasmistir.

Büyü Sadece Dünyayi degil Tüm Günes sistemini kapsar. Diger gezegenlerde Allah baska Varliklarda yaratmistir.Ve bu yaratilanlarin Bir kismi Madde ve Moleküler enerjiyi Bizden daha kolay hükmettikleri Kontröl edebildikleri , Zaman içinde görülecek.

Eski Topluluklarda Büyü .  

Büyü, muhtelif kavimlerde mevcuttu. Keldânîler’de, Keldânî büyüsü, her yere dağılmış olan perilerin tabiat hadiselerini vücuda getirdikleri itikadına dayanıyordu. Bazı yaratıklar şeytanî bir kuvvetle mücehhez idiler. Bununla beraber, bu kuvvet erkekten ziyade kadında bulunuyordu. Cadılar ve şeytanlar insanların bedenine girebilme  gücüne sahip idiler.
Mısır’da:  Musa (a.s.)’dan evvel Mısırlılar, kanunen caiz olan bir büyü kabul ediyorlardı. Ancak kanunen yasak olan büyünün her türlü icra usullerini daha az bilmez değillerdi.

Sihirbazların hayata ve ölüme tasarruf ettiklerine, iyi veya kötü cinleri yardım için çağırma gücüne sahip olduklarına ve tabiat kuvvetlerini diledikleri gibi kullanabileceklerine inanıyorlardı.
Uzak Şark’ta: Çinliler büyünün her türlüsüne karşı derin bir alâka besliyorlardı. Konfüçyüs’tan önceki dönemlerde Wu denilen bir tür cadı, devletin sosyal yapısında resmi bir mevki sahibi idi. Büyü usulleri arasında geleceği bilerek geleceğe ait hususları söylemeye, cinleri uzaklaştırmaya çalışıyorlardı.
Yunan-Roma’da: Görünmez kuvvetleri beşerin iradesine mahkûm kılmak sanatı, Yunan-Roma medeniyetinde Şark’ta olduğundan daha az rağbet bulmuş değildi. Yunan sihirbazları daha çok kendilerine hizmet edebilecekleri ümidiyle yabancı ilâhlara müracaat ediyorlardı. Tesalya kıtası gizli sanatlara mensup en meşhur adamları yetiştirmekle meşhurdu. Büyü, imparator Ogüstüs zamanında, büyük bir ehemmiyet kazanmıştı.
Yahudilik’te:  Sihre itikat pek revaçta idi. Perileri davet etmek, şeytanları insanın iradesine mahkûm kılmak, her türlü harikalar, hulâsa medeniyette şöhret bulmuş itikatların bütünü Yahudilik’te mevcuttu. Yahudiler büyü formüllerinde, eski zamanlardaki geleneklerden yahut yabancı dinlerden gelen cin ve peri isimlerini almışlardır.
İslâm toplumlarında:  Müslümanlardan bazıları büyüde Yahudilerden, Suriyeliler’den, İranlılar’dan, Keldânîler’den ve Yunanlılar’dan ders almışlardır. Tütsü, tılsım, muska, cadılık, fala bakmak vs. hep oralardan gelmiştir. Müslümanlar cinlere inandıkları için bu inanç sihre inanmaya da yolaçabiliyordu. Rasûlullah (s.a.s.) “isabet-i ayn”a, yılan sokması ve genellikle hastalıklara karşı rukyayı yani duayı caiz görmüştür. Fakat büyü ile Hz. Peygamber’in (s.a.s.) duası arasında hiçbir ilişki yoktur. Bir takım fal kitapları vardır ki kelime ve harflerin suretiyle geleceği bilmeye çalışırlar.
Batı dünyasında: Bütün milletlerin arşivleri tetkik olununca, büyüye müteallik bu türlü inançlara rastlanır. Keltler, Tötonlar, İskandinavlar, Finler, Doğu milletleriyle bu konuda bir çok esaslı benzerlikler göstermektedirler. Bugün akıl ve mantığın ilerlemesiyle büyünün ortadan kalktığına inanmak pek cesur bir davranıştır.

Check Also

canlıfal,facebook,canlıfal

Bedava ve ÖZEL Bakım!

FACEBOOK : https://www.facebook.com/omerhoca11/. MSN ile yüz yüze canlı ÖMER hocayla görüş ÖZEL BAKIM: https://www.facebook.com/omerhoca11/Sevdiğiniz kişiya …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir