Çingene Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?

Çingene Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?

Çingene büyüsü ; seven kişilerin ahlaki yapılarını bozarak onları birbirine karşı sevimsiz gösteren ve bu yolla kişileri ayıran son derece etkili bir kara büyüdür. Bütün ayırma ve soğutma büyüleri içinde en güçlü etkilere sahip olan ve kişilerin yaşamlarını en derinden etkileyen büyü hiç kuşkusuz ki Çingene büyüsüdür. Çingene büyüsü, ilk defa Hindistan’da uygulanmıştır. Tarihte Çingenelerin ana vatanı olarak Hindistan öne çıktığı için bu Hint büyüsü, Çingene büyüsü adı ile bilinir olmuştur.Anadolu’da da bu büyüyü en sık uygulayanlar Çingeneler olmuştur. Çok düşük bir ücret karşılığında pek çok medyum ve çingeneler maalesef bu büyüyü yapmış ve sayısız ailenin dağılmasına neden olunmuştur.

ÇİNGENE BÜYÜSÜ KADINA MI ERKEĞE Mİ YAPILIR ?

Çingene büyüsü kadına da erkeğe de yapılabilir. Ancak kadınların ahlaksızlıkla görülmeleri ciddi şiddet etkilerine sebep olabileceği için büyü genellikle erkeklere uygulanmıştır.Yani genel olarak sadece erkek bu büyünün zararlı etkilerine maruz bırakılır. Kadın ise hiçbir günahı olmadığı halde en az ahlaksız tavırlar sergileyen sevgilisi/kocası kadar sıkıntı çeker.Bazen büyünün şiddeti daha güçlü olsun diye hem erkeğe hem de kadına Çingene büyüsü yapılabilmektedir. Bu durumda işler içinden çıkılmaz bir hal almakta ve eşler arası geçimsizliğin şiddeti katbekat artmaktadır. Bu işlemi yapıp yapmamak medyumun veya hocanın insafına kalmıştır.

ÇİNGENE BÜYÜSÜNÜN OLUMSUZ ETKİLERİ

Çingene büyüsüne maruz kalan erkeğin veya kadının tüm ahlaki değerleri biter ve kişi asla yapmayacağı olumsuz tavırları sergilemeye başlar.

Çingene Büyüsü
Çingene Büyüsü Nasıl Yapılır

En yaygın görülen ahlaki zaaf eşini aldatmadır. Üstelik bu aldatma gizliliğe dayalı bir aldatma değildir. Kişi adeta “Ben; günah işliyorum, gelin ve beni yakalayın.” der gibidir. Ne gariptir ki Çingene büyüsüne maruz kalan erkeklerin neredeyse tamamına yakını bilerek ve isteyerek kendisini sevgililerine ya da ellerine yakalatmaktadır. Çingene büyüsünde yalan söyleme, hırsızlık yapma, iftirada bulunma, can sıkacak düzeyde kıskançlık da görülebilen diğer kusurlu davranışlardan sadece birkaçıdır, kimi durumlarında bedensel kusurlara yol açtığı da görülmektedir. Özellikle Romanya ve Bulgaristan’da yapılan  büyüler ahlaki çöküntü yaratmanın yanı sıra mide kanaması, ishal, şaşılık, işitme kaybı ve romatizma gibi sağlık sorunlarına da yol açabilmektedir.

ÇİNGENE BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR ?

Çingene büyüsü, “çizha” adı verilen büyü malzemesine dayanan bir uygulamadır. Aynı zamanda tılsımlı sözcükler de okunmaktadır.Çingene büyüsünde kullanılacak eşya, kişinin uzun süre kullandığı bir nesne olmalıdır. Tarak, çakı, kalem, anahtarlık gibi eşyalar büyü malzemesi olarak en sık başvurulan eşyalardır.Gizlice alınan büyü eşyası üzerine tılsımlı sözler okunur ve eşya üzerine iri taneli tuz dökülür. Bir müddet tuzun altında bekletilen büyü eşyası tılsımlı sözler eşliğinde çıkarılır ve bir akarsuya atılır. Artık bu aşamadan sonra büyü tutmaya başlayacaktır.Çingene büyüsünde en önemli husus okunan tılsımlı sözcüklerdir.Bu sözcükler sadece bazı Çingene aşiretlerine bağlı kişilerce bilinip okunabilmektedir. Yazılı belgelerde bu sözcüklere ulaşmak mümkün değildir. Daha çok sözlü edebiyat üzerinden aktarılırlar.Bazı Çingene büyülerinde tütsü yakmak bazılarında ise vefk bebeklerine iğneler batırmak geleneği de vardır. Bu tarz Çingene büyülerinde de tılsımlı sözcükler okunmaktadır ve yine büyünün temeli bu lafızlara dayanmaktadır.

NOT ; Diğer büyülerin aksine kara büyüye giren bu büyü , kendi başınıza yapabileceğiniz bir işlem değildir. Bu büyü hakkında bilgi edinmek isterseniz Medyum Ömer Hoca’ya ulaşabilirsiniz.

ÇİNGENE BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR ?

Çingene büyüsünün iki farklı bozdurulma yolu vardır. Birinci büyü bozma yolu etnolojik metottur. Bu metot binlerce yıllık büyü bozma geleneklerine dayanır. Büyü malzemesi olarak seçilen eşya bulunur ve eşya üzerine sembolik olarak birkaç damla kan dökülürse büyünün bozulduğuna inanılmaktadır.İkinci büyü bozma yolu ise bazı Kuran surelerini belli sayıda okumak suretiyle büyüyü hükümsüz kılma çabasıdır. Aşağıdaki sureler kara büyüler için ve tabi ki özelde de Çingene büyüsü için müthiş derecede etkili büyü bozma araçlarıdır:Eğer siz de üzerinizde büyü olduğunu düşünüyorsanız ve belirtilerinden şüpheleniyorsanız. İnternetten edindiğiniz yöntemlerle kendi başınıza bu büyüyü bozmaya çalışmayın. Medyum Ömer Hoca ile iletişime geçip sıkıntınızı anlattığınız taktirde Medyum Ömer Hoca öncelikle üzerinizde gerçekten büyü olup olmadığına bakacak daha sonra ise bu büyüyü üzerinizden temizleyecektir.

Check Also

canlıfal,facebook,canlıfal

Bedava ve ÖZEL Bakım!

FACEBOOK : https://www.facebook.com/omerhoca11/. MSN ile yüz yüze canlı ÖMER hocayla görüş ÖZEL BAKIM: https://www.facebook.com/omerhoca11/Sevdiğiniz kişiya …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir