Domuz yağı Büyüsü Nedir?

Domuz Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır ?

Domuz yağı büyüsü, domuz yağını kullanılarak yapılan bir tür tılsımdır. Bu tılsımın amacı kesinlikle şerridir. İyi bir niyet için kullanılmaz. Kara büyü sıfatına giren bu büyü yaptırılan kişinin zararına, kişinin hastalanması, işlerinin rast gitmemesi, hayatının düzensiz olması için kalıcı olarak yaptırılan bir büyüdür.
Bir çok medyum bu büyünün yapılışını bilse dahi yapamaz. Bu büyüyü yapabilecek medyum, hocalar cinleri olan medyumlardır. Domuz büyüsünün yapımı için cinlerin kullanılması gerekmektedir. Bu nedenle bu tılsım dünya üzerinde olabilecek en tehlikeli tılsımdır da denebilir.

DOMUZ BÜYÜSÜ HANGİ AMAÇLA YAPILIR ?

Domuz Büyüsü
Domuz Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Öncelikle , en başta da dediğimiz üzere hayırlı bir niyet için kullanılmaz bu büyü. Birinci öncelik karı ve kocanın arasını bozmak, zarar verilmek istenen ailenin içinde ciddi tartışmalar yaratmak, o ailenin boşanmasını sağlamak gibi amaçlar için çok sık yaptırılır. Bir diğer yaptırılma amaçlarından birisi ise zarar verilmek istenen kişinin her türlü kısmetinin kapanması ve tüm işlerinde o insanın zarar görmesi amaç edilerek yaptırılır.

DOMUZ yaği  BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR ?

Bu büyüyü hazırlayan medyum , hocalar yaptırılacak kişi için kendi cinlerini yönlendirerek bir nevi iradelerini ele geçirirler. Yapılan işlemlerden sonra domuz yağı , büyü yaptırılacak kişinin evine, eşyalarına sürülür ve etkileri yavaş yavaş görülmeye başlar. Bu kişinin hayatla bağı koparken gündüz normal yaşantısında huzursuzlaşır, etrafından, çevresinden soyutlanır, geceleri korkunç kabuslar görerek çığlıklarla uyanmaya başlar. Bir zaman sonra bu büyü kişiyi ölüme götürebilecek kadar güçlü bir büyüdür. Bu yüzden dikkat edilmesi gerekir. Bu büyüyü yaptırmak Medyum Ömer Hoca tarafından sakıncalıdır. Ancak ona rağmen kararınızda kesin iseniz bu işlemi her medyumun yapamayacağından emin olmalısınız.

DOMUZ BÜYÜSÜNDEN NASIL KURTULUNUR ?

Öncelikle evinizde, iş yerinizde, eşyalarınızda bu tür bir yağ lekeleri bulursanız dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu konu çok ciddi bir konudur. Eğer sizde belirtileri hissetmeye ve yaşamaya başladıysanız zararlar daha da fazla artmadan Medyum Ömer Hocamıza ulaşarak sıkıntınızı paylaşmalısınız. Eğer üzerinizde domuz büyüsü bulunuyorsa en kısa zamanda yöntemlerle çalışmalara başlayacaktır. Bu büyüyü bozdurmak için güvenilir işi bilen bir medyuma, hocaya gitmediğiniz sürece başarılı bir çözüm alamayacaksınız. Bu hususta da dikkatli olmanızı öneririz. İşinde ve çalışmalarında oldukça başarılı olan ve hiçbir sıkıntı ile karşı karşıya getirmeyen Medyum Ömer Hoca ile iletişime geçerek sizler de kurtulabilirsiniz.

Check Also

canlıfal,facebook,canlıfal

Bedava ve ÖZEL Bakım!

FACEBOOK : https://www.facebook.com/omerhoca11/. MSN ile yüz yüze canlı ÖMER hocayla görüş ÖZEL BAKIM: https://www.facebook.com/omerhoca11/Sevdiğiniz kişiya …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir