Eski Takılarla taşınan Enerjiler

Eski Takılarla taşınan Enerjiler

Eski takılarla enerji Atalar’dan kalan bazı takılar vardır.Anneanneden bir yakut yüzük .Babannenin annesinden bir Zümrüt Yüzük. Miras yolu ile geçen bu takılar bu değerli  mücevherler maalesef yaşanan iyi kötü enerjileride pek çok obje gibi taşırlar.Yeni sahiplerine bazen Mükemmel şans uğur getirirler.Yeni sahipler mutlu olur evleri bolluk ile  işleri bereket ile yükselir.

Eski Takılarla Taşınan Enerji
Eski Takılarla Taşınan Enerji

Bazende Kötü enerji verir o bir değerli Mücevher ise bu enerji daha hızlı yayılır,taşıyan sahip olan aileye çok kötü felaketler inanılmaz kabuslar yaşatır.Bu kötü enerji sahiplerinin genelde intiharla hayatlarını sonlandırdığı görülmekte. Mücevherinizin hangi tür enerjiye sahip olduğunu öğrenmek çok zor değil,bilen bir hüddam avucuna aldığı takının tahlilini anında yapar.Siz kendiniz ise bu tahlili şöyle yapabilirsiniz.Takı üzerine  3 Elham okuyup yastığınızın altına koyup uyuyun rüyanızda   göreceğiniz  şekiller Mücevherin temiz mi kirlimi olduğunu gösterir.

Siz de eski takılarınızın ne işe yaradığını öğrenmek isterseniz Medyum Ömer Hoca bir telefon uzağınızda

Check Also

canlıfal,facebook,canlıfal

Bedava ve ÖZEL Bakım!

FACEBOOK : https://www.facebook.com/omerhoca11/. MSN ile yüz yüze canlı ÖMER hocayla görüş ÖZEL BAKIM: https://www.facebook.com/omerhoca11/Sevdiğiniz kişiya …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir