Evliyalar Kerametullah

Evliyalar hakkında Günümüzdeki yazılar malesef mimari’den ve Kısa özgeçmşten öte gitmemekte.Yöremizde çevremizdeki Evliyaların,açık yada gizli kalmış mezarların ve hatta toplu mezarların arasına sıkışmış keramet sahipleri’nin tesbiti 40 yılı aşkın zamanda tarafımca oluştu.Bu Zatların içinde Hristiyan olup Musevi olup AZİZ denilen Allaha kendini adamış Rab aşıklarıda var.Malesef gevur mezarı düşüncesiyle yakılıp yıkılanları bile buldum .

Peki Bu türbeler mezarlar benim bu maddi Dünyada neişime yarıyacak?

Çalışmalarımda Kimsenin denemediği zor olan meşakkatli olan yolları sırf Başarı’nın hızlı ve Etkili olması için çabalarımın sornucu Semeresini verdi!

Dünya Nüfusu kontrol edilemiyeck ölçüde arttığı için Savaşlar ,katliamlar Bölgesel çatışmalar kaçınılmaz.Keramet sahibi Muhteremlerin bedenlerinde var olan Statik enerji kaybolmadı aynı radyasyon madde yapısı gibi naşları’nın mabetlerinin taşlarına duvarlarına ,kaynak sularına karıştı.
Yaptırdığım bazı labaratuar testleri ile bu sonuçlar bende saklı. Burada basın ile paylaşıp rat elde etmek mümkünsede İşimi elim’den geldiğince çıkar menfaat güden ticari yapılar’dan ,kişiler’den uzak tutulmaya çalışılmakta.Labaratuarlara farklı isim ve farklı nedenlerle başvurmamışda bu yüzden:))

Müşterilerim bu yönümü bildikleri için,huzurlu ve gönül rahatlığı ile bana ulaşmaktadırlar.

Check Also

Gizli İlimler

İlmin gizlisi olurmu demeyin elbette olur.Ehil olmayan kalbi fıtratı tevekkül tutmayan ,Bu ilimlere yelken açamaz …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir