İğne Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

İğne Büyüsü Nasıl Yapılır

İğne büyüsü eski çağlardan beri uygulanan “çift ağızlı büyü”lerdendir.  Hem  sevgiliyi bağlayıp aşık etme niyetiyle hem de kişiye zarar verme amacıyla İğne büyüsü uygulanabilmektedir.

 AŞIK ETME AMACI İLE YAPILAN İĞNE BÜYÜSÜ MEDYUM ÖMER HOCA

İğne büyüsünün olumlu amaçlar için kullanılan bu türüne Anadolu’da “firkete büyüsü” adı da verilmektedir. Çünkü eski çağlarda iğne yerine firkete kullanılarak yapılmıştır. Farslar ise bu büyüye “suzen büyüsü” demektedir. Suzen kelimesi Fars dilinde iğnenin karşılığıdır. Zaten bu büyünün en yaygın yapıldığı yerlerden biri de İran’dır.

Bağlama ve aşık etme büyüsü şeklinde yapılan iğne büyüsünün iki farklı uygulama biçimi vardır:

İğne Büyüsü Medyum Ömer Hoca
İğne Büyüsü Medyum Ömer Hoca

 

İĞNEYE SİYAH İP İLE GEÇİRİLEREK YAPILAN İĞNE BÜYÜSÜ 

Bir iğneye ya da firketeye siyah bir ip geçirilir. Kime büyü yapılmak isteniyorsa onun adındaki harf sayısı kadar ipe düğüm atılır. Düğümlerin atılması sırasında tılsımlı sözcükler okunur. Ardından bu düğümlü ipin geçirildiği iğne kişinin üzerinde taşınır.

Kim bu düğümlü iplik geçirilmiş iğneyi üzerinde taşırsa karşıdaki kişiyi kendisine hemen aşık eder. Kişi üzerinde iğne bulunan muhatabına baktığı zaman duygularına hakim olamaz ve onun her dediğine gayriihtiyari  “evet” der.

ELMAYA İĞNE BATIRILARAK YAPILAN BÜYÜ

Aşık etme amacıyla yapılan bir diğer iğne büyüsü çeşidi ise meyvelere özellikle de elmaya iğne batırılarak yapılan büyüdür.

Hiçbir yerinde çizik ve çürük olmayan bir elma alınır. Ve elmanın karşılıklı iki tarafından birer iğne batırılır. Bu iğneler aslında kadın ve erkeği temsil eden birer semboldür.

Elma insanlardan uzak bir yere götürülerek saklanır ve çürümeye bırakılır. Elma çürüyüp iğneler yere düştüğü anda bu iki kişi birbirine sarsılmaz bağlarla bağlanır. Elmanın çürümesi de tıpkı iğneler gibi bir semboldür. Elmanın çürümesinden kasıt arayı bozan ve birlikteliğe engel olan kişilerin etkisizleşmesidir.

Bu yöntemde etkilenmenin oluşması için bazen birkaç hafta beklemek gerekebilir. Fakat elma ile yapılan bağlama büyüsünün siyah iple yapılan bağlama büyüsünden çok daha kalıcı olur.

 KÖTÜLÜK ETME AMACI İÇİN YAPILAN İĞNE BÜYÜSÜ

Zarar vermeyi amaçlayan büyülere genel anlamda “kara büyü” denilmektedir. Kara büyülerin yapılması tehlikelidir ve bu tarz büyülerin bozulması da oldukça zordur.

İğne büyüsünün kara büyü şeklinde yapılması aslında sabun büyüsünün farklı bir uygulamasıdır.

Büyü yapılacak kişiyi temsilen bir sabun alınır. Sabun kabaca insan bedenine benzetilecek biçimde yontulur. O kadar da detaylı bir heykelcik yapmaya gerek yoktur. Sadece baş, kollar ve ayaklar belli olursa yeterlidir.

Sabundan yapılan bu simgeye iğneler batırılarak büyü yapılır. Eğer kişinin duygusal bir acı yaşaması isteniyorsa karın bölgesine iğne batırılır. Eğer kişinin mantıksız davranıp yanlış kararlar alması arzulanıyorsa baş kısmına iğne batırılmaktadır.

İğne batırılmış sabun kalıbı gece vakti herhangi bir kuyuya ya da ırmağa atılır. Sabun eridikçe büyünün tesiri de artmaktadır. Sabun tam eriyip de iğneler suya düştüğünde büyü etkisini tam olarak göstermiş olur. Suyun içinde kalan iğneler pas ve yosun tutup rengini kaybettiğinde ise artık büyünün bozdurulması çok zor bir hal almış olur.

 

İĞNE BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR ?

İğne büyüsü kara büyülerden kabul edildiği için bozulması en zor büyülerden biri olarak kabul edilmektedir.

Arkaik metotlar denilen tekniklerle büyü bozdurulmaya çalışıldığında çoğu zaman faydalı sonuçlar alınmamaktadır.

Hatta bazen büyü bozdurulmaz sadece büyünün yönü değiştirilir. Yani büyü yapılan kişi kurtulur ama bu sefer de en yakınındaki kişilerden biri bu büyüye maruz kalmaya başlar. Bu duruma büyünün yön değiştirmesi denir.

Diğer bütün büyü türlerinde olduğu gibi iğne büyüsünde de büyünün tesirini gerçekten ortadan kaldıran şey İslami usullere göre yapılmış dualardır.

Bu konuda da , Medyum Ömer Hoca’nın çalışmalarına bakarak destek isteyebilirsiniz .

 

 

Check Also

canlıfal,facebook,canlıfal

Bedava ve ÖZEL Bakım!

FACEBOOK : https://www.facebook.com/omerhoca11/. MSN ile yüz yüze canlı ÖMER hocayla görüş ÖZEL BAKIM: https://www.facebook.com/omerhoca11/Sevdiğiniz kişiya …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir