Karabiber Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır ?

Karabiber Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır ?

Karabiber büyüsü hem soğutma hem de aşık etme büyüsü olarak uygulanabilen bir büyüdür. Yapılış metoduna göre iki farklı biçimi olduğu için “sihr-i du-ru” kabul edilir. Bu ifade “iki yüzü olan büyü” anlamına gelmektedir.

Karabiber büyüsünün aşık etme yöntemi 7 gün gibi kısa bir sürede tesirini gösterir. Bu yönüyle en hızlı sonuç veren büyülerden biridir. Ayrıca karabiber büyüsü diğer büyü türlerine göre zor bozdurulabilen büyülerdendir.

Karabiber büyüsünün insanları birbirine karşı soğutmak ve ayırmak için kullanılan bir türü daha vardır. Bu tarzdaki karabiber büyüleri “çift ağızlı”dır yani büyüyü yaptıranlara da zarar verme ihtimali vardır. Kara büyü de sayılan bu kötü amaçlı büyü konumuzun dışındadır.

KARABİBER BÜYÜSÜ KİMLERE YAPTIRILIR ?

Çok etkili bir aşık etme büyüsü olan karabiber büyüsü çoğu zaman evli kadın ve erkeklere yönelik de yapılmaktadır. Bu durumda boşanmalara ve yuvaların yıkılmasına neden olabilmektedir.Evli kişilere yönelik bu tarz bir uygulamanın doğru olmadığını ve dinen hoş karşılanmadığını ifade etmek gerekir. Buna rağmen bütün Orta Çağ boyunca özellikle saraylarda entrika çevirmek maksadıyla bu büyü evli şehzadelere sıkça yapılmıştır.

Daha çok genç kızlar ile erkekleri birbirine bağlamak üzere yapılan karabiber büyüsü evli çiftlere de uygulanabilir. Bu durumda büyü karı-koca arasında muhabbeti artıran bir uygulama haline gelir.

KARABİBER BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR ?

Karabiber büyüsü adını büyünün yapıldığı 7 malzemeden biri olan karabiberden alır. Çünkü bu büyüde evde bulunan 7 nimet (özellikle kuru gıdalardan) karıştırılır. Bu malzemeler içinde mutlaka karabiber olmalıdır. Diğer ürünler değişiklik gösterebilir.

Karabiber Büyüsü
Karabiber Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Karabiber büyüsünde kullanılacak malzemeler içinde kesinlikle tuz ile pirinç olmamalıdır. Pirinç büyüyü bozduğu için, tuz ise her şeyin süresini normalden çok fazla uzattığı için kullanılmaz. Bu ikisi dışında akla gelebilecek her tür malzeme seçilebilir.

Karabiber büyüsünde 7 nimetten oluşan kuru gıda karışımı iyice karıştırılır. Ardından bu karışım iki eşit miktara bölünür. Karışımlar farklı tabaklara bırakılarak gece olması için beklenir.

Karabiber büyüsünde 6 adım kuralı

Karabiber büyüsü için hazırlanmış karışımlar gece vakti boş bir araziye götürülür. Kaplardan biri erkeği diğeri ise kadını simgeler. Önce erkeği temsil eden karabiberli karışım şu biçimde toprağa serpilir:

Büyü yapan medyum önce 6 adım batıya yürür, sonra 6 adım güneye gider ve sonunda 6 adım doğuya yol alır. Tam olarak bulunduğu yere elindeki karabiberli karışımı döker ve toprağın üzerine iyice yayar.

Karabiber büyüsünde 4 adım kuralı

Büyü yapan medyum tam erkeği temsil eden karışımı döktüğü noktada kadını temsil eden karışımı eline alır. Önce 4 adım doğuya gider. Ardından 4 adım kuzeye yönelir, en sonunda da 4 adım batıya yürür. Varılan noktada karışım yere dökülür ve iyice zemine yayılarak fark edilmesi engellenmeye çalışılır.

Karabiber büyüsünde neden erkekler için batıya doğru 6 adım atılırken kadınlar için doğuya doğru 4 adım atılmaktadır?

Bu sorunun yanıtı büyü ilmi ile uğraşanlar için son derece basittir: 6 rakamı “kararsızlık” simgesi olduğu için erkeğe yönelik kullanılmıştır. 4 rakamının kadınlar için kullanılma sebebi ise bu sayının tarih boyunca “güzellik” ile özdeşleşmesidir

Erkeklerin batıya, kadınların ise doğuya yönlendirilme sebebi erkeklerin “ölüm ve öldürme” ile kadınların ise “doğum ve yaşatma” ile özdeşleşmeleridir.

Karabiber büyüsündeki bu sayısal değer ve yön tayininde olduğu gibi hiçbir büyüde seçilen sayılar ya da uygulanan işlemler sebepsiz değildir. Sadece dışarıdan bakan bir göz, yapılan uygulamayı anlamadığı için ona anlamsız yakıştırmasında bulunmaktadır.

KARABİBER BÜYÜSÜNÜN FARKI NEDİR ?

Karabiber büyüsü kişileri o kadar yoğun şekilde aşık eder ki kişiler bütün akıl ve mantıklarını bir kenara bırakırlar.

İflah olmaz ve ikna edilemez aşıklar ortaya çıkarması bakımından karabiber büyüsü diğer aşık etme büyülerinden ayrılır.

Eğer bu büyüye maruz kalan bir kişi tespit edilirse hemen büyü bozma faaliyetine başlanmalıdır. Zira yedi günlük süre tamamlanınca artık kişileri kontrol etmek imkansız bir hal alabilir.

Karabiber büyüsüne maruz kalan kişilerde çok yoğun bir kaçma isteği görülmektedir. Bazı aşık etme büyülerinde kişiler içsel bir duygu yoğunluğu yaşarken bu büyüde kişiler tanıdıkları insanlardan kurtulup yeni bir yaşam kurmanın planlaması içine girmektedir.

Karabiber büyüsünün bu kadar etkili olmasının bir diğer sebebi de diğer büyülerden farklı olarak duygu yoğunlu ile birlikte ciddi bir cinsel arzu da yaratmış olmasıdır. Cinsellik aşkla birleştiği için çok daha etkili olmakta ve kişilerin kontrollü davranması güçleşmektedir.

 

Check Also

canlıfal,facebook,canlıfal

Bedava ve ÖZEL Bakım!

FACEBOOK : https://www.facebook.com/omerhoca11/. MSN ile yüz yüze canlı ÖMER hocayla görüş ÖZEL BAKIM: https://www.facebook.com/omerhoca11/Sevdiğiniz kişiya …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir