Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Home / Büyü / Kaşık Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Kaşık Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Kaşık Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Kaşık büyüsü , niyet olarak kişinin sevdiğini kendisine bağlamasıdır.  Bu yüzden kaşık büyüsü yaptıran insanların sayısı azımsanmayacak kadar çoktur.Bu büyüler genel olarak iki kaşığı birbirine belli bir biçimde bağlayarak herhangi bir yere gömmek şeklinde uygulanır. Kaşık büyüleri hızlı sonuç veren büyü gruplarındandır. Genel olarak iki adet tahta kaşık kullanılarak hazırlanır. Bu kaşıkların saplarına kişilerin isim bilgileri anne adları yazılarak uygulanır.Genel olarak bu kaşıklar hazırlandıktan sonra bir mezara gömülmesi istenir. Bu kaşıklar toprağın altında kaldığı sürece bu iki insan birbirinden kopamazlar ama belirtildiği gibi eğer bu yapılan kaşık büyüsü ayırmak  amacı için yapılmışsa büyü yapılan kişiler bir daha mutlu olmazlar bir araya gelemezler.

Kaşık Büyüsü
Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır

En önemli husus ise bu kaşıkların yönleridir. Bu kaşıkların yönleri birbirine bakmalıdır aksi halde tam tersi bir sonuç alınır. Kaşıklar saplarından  birbirlerine bakacak yönde bağlanarak birleştirilir. Bu yöntem iki insanı yaklaştırmak için kullanılır. Eğer kaşıklar birbirlerine ters bakacak şekilde bağlanırsa o zamanda iki insanın birbirinden uzaklaşması kaçınılmaz olacaktır. Bu kaşık büyülerini uygulamak sadece bundan ibaret değildir.

KAŞIK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR ?

Kaşık büyüsünde uygulanan bu metot oldukça kolaydır. Öncelikle bir çift tahta kaşık kullanılarak ayrıca bir parça bez yardımı ile gayet kolay medyumlar hazırlayabiliyorlar.

Elbette kaşık büyüsünün de kendisine ait duaları ve bir takım ritüelleri vardır. Ancak bu dualar Medyum Ömer Hoca’nın kendine has duaları olduğu için burada yazılmamaktadır.

Kaşık büyüsünde bir çift kaşık kullanıldığını az önce söylemiştik. Bu kaşıklar bir bez parçası ile iki kaşığın sırt sırta vermesi şeklinde bağlanması ile kişilerin ayrılması amaç edilir yada kaşıkların iç taraflarının bir birlerine bakması sağlanarak bağlandığında kişilerin sevgi ile birbirlerine bağlanması amaç edilir. Yani kaşıkların bağlanışında ki pozisyona göre kaşık büyüsü etkisini gösterir .

Bu konu için hazır Şanlon Vefk ile üzerinizdeki BÜYÜ gerekli adımları sırasıyla atarsanız temizlenir. Sizde Yada bir Sevdiğiniz kişideki BÜYÜ yü çok kısa ve hızlı bozacaksınız.. Medyum Ömer Hoca

About admin

Check Also

medyum ömer antalya

Dogru bedava garantili medyum Hoca hizmeti

Hocamız ömer hoca sizlere hizmette memnuniyet garantisi vermekte.Medyum ömer hoca sizin dertlerinizi çok iyi analiz …

medyumsahtesi

Medyumlar nasıl çare olur

Boşanmış,Karısı ,Kocası evi terketmiş Alkol veya at yarışı oynıyan barlarda pavyonlardan çıkmıyan astrolojiden dem yakınıp ataist olduğunu beyan edipte sonrada Dua'dan bahseden Geyri müslüm medyumlar

Saç Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Saç Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

SAÇ BÜYÜSÜ NEDİR NASIL YAPILIR ? Saç büyüsü sadece 4 günde etkisini göstere etkili aşık …

Tırnak Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır ?

Tırnak Büyüsü Tırnak büyüsü en etkili aşık etme büyüsüdür. Sadece 4 günde tesirini gösterir. En …

Aşk Tılsımı Ne İşe Yarar Neden Yapılır ?

Aşk tılsımı ne işe yarar? Öncelikle şunu bilmek gerekir aşk tılsımı nı bilmeden yaptırmanız doğru …

İğne Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

İğne Büyüsü Nasıl Yapılır İğne büyüsü eski çağlardan beri uygulanan “çift ağızlı büyü”lerdendir.  Hem  sevgiliyi bağlayıp …