..
anasayfa / astroloji / Medyum Ömer Astroloji Yazısı

Medyum Ömer Astroloji Yazısı

astroloji medyumoer yazısı
astroloji medyumoer yazısı

Dünyada değişim içindeki her olgunun astrolojik bir yansıması vardır. Doğumdan sonraki ilk nefes alışla başlayan hayatımızın horoskopu ve yazgısı olduğu gibi, dünyanın maddi kütlesinin geçireceği değişimlerin ve olayların da bir haritası vardır. Sosyal çalkantılar, devrimler, hastalık salgınları, depremler, seller, yanardağ gürlemeleri ve fırtınalar da yaşayan canlılar gibi horoskoplara yansıyabilir ve bizimle farklı bir dilden konuşabilirler. Evrenin ve hücremizin sırları çözüldükçe küçük şeylerde büyük anlamlar gizleyen şifrelerin önemi de ortaya çıkmaktadır.

Bir olayın veya hayatın horoskopunu kurabilir ve şifrelerini görebiliriz. Asıl önemli olan yorum veya analiz sanatıdır. Bilgelik gerektiren ve yaşam deneyimi ile olgunlaşan doğuştan gelme bir özelliktir. Ünlü bir astrolog bilgelik sanatını şu sözlerle açıklamıştır: “Astroloji yüzde elli bilim ise, yüzde elli de sezginin eseridir.” Astroloji öğrenmek isteyenler sabırlı olmalı ve horoskopun sakladığı bilgileri bulmak için astroloji bilgilerini ilerletmelidirler. Gerçekten ne kadar zeki ve aydın olsak da, düz beyaz bir kâğıt üzerindeki horoskop taslağının gizlediklerini görmek ve yorumlamak için bilgilenmek gerekir. Evrende her şey değişmektedir ve gökyüzü tablosu izlediğimiz anlık yüzünü bir daha asla göstermemektedir. O halde, geçmişte olanlara bakarak geleceği anlayamayız. Örneğin, Jüpiter’in horoskopun aşk evinden geçerken başlattığı sevginin sonraki transit sırasında yenileceği düşünülemez. Medyum Ömer hoca’nın da dediği gibi Aşkı başlatan sadece Jüpiter olsaydı her transitinde yeniden âşık olurduk! Oysa romantik yapımızın duygusal bir tetiklemeye açık oluşuyla başlayan ve diğer gezegenlerin yerleşimlerine ve görünümlerine kadar uzanan pek çok etmen vardır.

ara

CİN ler Delirtirmi?

Cinleri de, daha önce, insan vücudunun gözeneklerinden geçebilen dumansız zehirli bir ateşten yarattık. Hicr suresi …

Türkce Temel duaların Sesli okunuşu

Diyanet’e ait sayfa’dan Oku Dinle Takip et.

medyumlar baglama büyülü kocalar

Sevdiğiniz kişiye Baglama büyüsü yapıldığını nasıl anlarsınız?

Sevdiğiniz kişiya Baglama büyüsü yapıldığını nasıl anlarsınızEğer Ömer hocaya yazıp whatsapp tan analiz ettiremiyorsanız belirtilerini …

Adet Kanı Büyüsü

Basit ama Sonuçları vahim! *  ADET KANI BÜYÜSÜ MEDYUM ÖMER HOCA Çoğunlukla evli bayanların istediği …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañol