Medyum Ömer Özel çalışmalar hk.

Kısa Öz anlatım : İki Yol var biri Paralı Biride Bedava

Bedava RUKYE Tutma ihtimali %10 Youtube takipcilerimize İstedikleri hafta yapılır.

Malzeme giderli VEFk Tabloları 6lı 8 li 12 li 46lı …..Tablolarla Sevğililer kavuşur evlenir.Ayrılar birleşir.%60-95 arası tutar.Kurallara uyulursa!

Sertaç ” Ömer bey Büyü Nasıl Çözülür ?
Ömer”   Büyü  evet büyü bazı bakım yapan kişiler hemen hiç incelemeden işin kolayına kaçıp Büyü derler sanki fallarda Büyüsüz  bir bakım olamaz gibi elbette BÜYÜ  yoktur demek Kur’an a Allaha Şirk koşmak İnkar etmek  demekle aynıdır..Gerçekten bakım yapılıp ,Kişinin Aşkında ,İşinde ,Hayatındaki terslikler Sosyo,Eko,Psikolojik ise    Uzman bir danışmana yönlendirilmelidir….Yok bu  Kişinin etlilendiği Sıradışı  Doğal olmıyan  BÜYÜ İLE DEĞİŞİM İSE Çözüm için artık çalışma başlar. hassas tahlillerle ve kişinin yıldız saatleri yanlış hesaplanmadan     Kişinin boyu kilosu dahi göz ardı edilmeden..
Büyünün yapısı omurgası bulunur  ve Çözüm için kişinin Analizini yapılır sıra 1 nci adıma gelir oda Kullanılacak ElemetlerinTemini dir. ..
Sertaç ” Ama bazı hocalar her kese aynı duayı veriyor .Hatta kimi Fotookopiyle çoğalttıkları duaları veriyor.
Ömer ” Doğrudur ama bu nu Muskacı diye tabir etteiğimiz kişiler yapıyor.Yanlış elbette kişiler çözüm ararken dahada çözümsüzleşiyor kilitleniyorlar. Medyum ömer hoca yol göstermekte Çare derken Dahada Çaresizliğe Şeytanın karanlık kollarında mutsuzluk  acı içinde kalmayın demekte….
Sertaç ” Sizin yaptığınız vefk tablosu nasıl bir şey .
Ömer ” İnsanoğlunu Allah 4  Elemetten yarattı bunlar . Hidrojen,Okşijen
Karbon ve azot tur.5825871567_4d477202ce_b[/tie_full_img]nsan beynindeki çanak antenleri de unutmamalı ki bu Nöron aktivitesidir . Dışarıdan uyarılması Mikro dalga enerjiyle mümkündür.
İnsan aslında Bir bomba gibi patlıyacak  iç dinamiğe sahiptir.
Anlaşılacak dille şöyle anlatim ,Çok uzaktaki bir bilgisayar nasıl kontrol altına alınabiliyorsa .Bizde çok uzaktaki bir kişinin bazı bilğilerini alırsak kolayca o kişiyi ulaşırız ve ona musallat olan şeytanın bacağını kırarız.
Yada Sizin istediğiniz kişinin sizi arzulaması ,düşünmesi,Aşık olması sağlanırken terside yapılır.
Terfi etmek istiyen kişinin müdürü ne ulaşılır  Terfi etmek istiyen kişinin o kişi tarafında doğru kişi pozitif kişi İMLERİ  müdüre gönderilir.
Kişilerin ulaşılmasındaki pürüzler o vefk tablosu in Hızlı , geç yada Hiç oluşmamasınada neden olur.
Vefk TABLOSU Bendeki resim kabiliyeti ile birlikte Paranormal durumum  Yaptığım Sanatsal çalışmalara Farklı bir Boyut vermekte..

Hüddam ve Ladün ilmi ruhsatsız elde edilmez!

Sertaç ” Daha ayrıntılı anlatsanız
Ömer ” Ben ne anlatırsam birileri bir şekilde internet sayfalarında taklit ediyorlar. bu ve Bizim öğrendiklerimiz Bilğimiz Çok risklidir.Silah ruhsatı verirken nasıl ince elenip sık dokunuyorsa bu ilimde Allah korusun  Çok zararlı sonuçlar açar.
Sertaç ” Türkiyede  veya Dünyada telekinez vefk tablosui  hakkında çalışabilen çok kişi varmı.
Ömer : Çin Telekinezdede Çok ileride .Onu Rusaya  ve ardından Amerika…
Amerikada önceleri CİA ya bağlı bir 23 medyum kurulu oluştu daha sonra DİE ye devrettiler.bu 23 medyumun öyle çok icraatları varki bunlarda kamuoyuna sızan sayfalarca belge var ki buda Amerika da bazı tv kanallarında günlerce boy gösterdi.
Bazı politik karar larda Pekçok değişik ülke liderleri star gate grubunca etkilenip amerika lehine kararlar alması çok şaşırtıcı oldu tabiki.Dünyada Sansasyonel karşılanmasına rağmen BBC CNN gibi tv lerde yer alsada Türkiyede ülkemizde bir tık dahi duyulmadı bazen Bazı dergilerde yüzeysel geçildi.

Medyum ömer denmesini istemiyor ve bu medyum kelimeside güven uyandırmaktan çok uzakta

9FybtVFNSEOxogGzIvHJ_IMG_2226

Birgün O Koltuktan kalkacaksın Uğurlar ola…Gelirse ardından bir Fatiha yüzün güler O boşlukta!

Sözün kısası Türkiyede Telekinezi yaklaşık 6 kişi uyguluyor ve bunlardan bir tek ben sizin ısrarınız ve sevginizle internete taşındı yoksa diğer telekinetik Tablocular’dan  İnternette başka kimse yok…
Sertaç ” Peki kişiler nasıl isteklerine cevap buluyor ne yapmalılar.
Ömer  ”  Daha önce anlattıklarımı özetlersek.
1 – Önce vefk tablosu seçimi .
2 li vefk tablosu
4 lü vefk tablosu
6 lı vefk tablosu
8 li vefk tablosu . ( İkili tablo  Seçilir)
2 li vefk tablosu ne  derseniz en basit vefk tablosu şeklidir.Malzeme kullanımı azdır geç tesir eder çabuk bozulur.
4 lü daha güçlüdür ve kolay kolay bozulmaz.
6 lı Hızlıdır güçlüdür.Kıramıyacağı şeytan bacağı yok gibidir hedefi çabuk bulur istediği şekle sokar.
8 li  daha güçlüsüdür.Böyle Uzar gider.

Tablo  seçeneklerini satın alırsa

2li Çalışma için 2 li Vefk tablosur)

4 lü  Çalışma için 4 lü ( 4 lü Vefk tablosu)

6 lı Çalışma için 6 lı  ( 6 lı Vefk tablosu)

…………>>>>>>>>>>

Daha detay kişiyi şirke nefsini kamçılar…

Ömür boyu kimse şifresini çözüp bozamaz.Ama Tablo  malzemeleri çok pahalıdır.
Her hangi vefk tablosu olursa olsun Çalışması 4 hafta sürer ve  minimum 40 gün  maksimum 120 gün de sonuçlanır istediğiniz şey gerçekleşir Allahın izni ölçüsünde.
Hızlı Vefk tılsımları farklıdır. Onlar 74 saat içinde dahi sonuç veren bu çalışmaları karıştırmayın.Onlar Dua değil!

Sertaç ” Siz Size baş vuranlardan malzemeleri yada malzeme parasını   Satın alınan Takı parası karın’dan alıyorsunuz karşılığında vefk tablosunu gönderiyormusunuz.

Ömer “Elbette taşıyabiliriz derlerse yolladığım vefk tablosu’in Özü sözü olan Vericiyi yolluyorum ..

Sertaç ” Yani kişi Ayrıldığı kocasına kavuşuyor. Evlenemiyenin kısmeti derhal çıkıyor muradını eriyor.İşte Rızkı artıyor yeni hamlaler yapıyor.
Terfi ediyor .Sevgilisi ayrılan tekrar sevdiğine kavuşuyor Pekii  Tüm bu istekler ne oranda gerçekleşiyor % 100 diyebilirmisiniz. Yani kişi size nasıl güvenecek.
Medyum ömer denmesini istemiyor ve bu medyum kelimeside güven uyandırmaktan çok uzakta

WOW, Nice photo !
WOW, Nice photo !

Ömer ” En zor soruyu en sona saklamışsın. Ünlü bir Operatör doktorun ameliyatta İyileşecek gözüyle sonuç aldığı hastanın birden kaybedilmesi gibi O doktor güvenilmez diyemeyiz.Yada güvenilen bir kalecenin Pisi pisine gol yemesi gibi.Çok Güvendiğimiz yeni arabanın yolda kalması.Çok sevdiğimiz kişi Eş ,Kardeş,evlat benzeri kişilerin bizi aldatması gibi.Yani Allahtan başka kimseye hiç bir objeye Tam güvenemeyiz.
Sertaç “Önce Allaha sonra Ömer Efendiye Güven diyebilirmiyiz.
Ömer ” Ben sadece Zavallı bir kulum Meziyetide ,Hüneride  Allah verir Allah alır. O Ol demeden bir şey olmaz Dalında yaprak oynamaz.
Sertaç ” Web sayfalarında türlü medyumlar var bazıları sapıklıklarını kamuoyunda deşifre olsada utanmadan devam ediyor bazıları onun amca oğlu  eniştesi bir sürü akrabası onun yolunu izliyor web sayfalarında boy gösterip % 100 garanti diye ilan veriyor.Sayfalarıda çok ca süslü gerçi bizde yapardık siz istemediniz .Bu kişiler sizce nasıl kişiler .
Medyum ömer denmesini istemiyor ve bu medyum kelimeside güven uyandırmaktan çok uzakta

Ömer ” Güzel kardeşim Vesile bulacak kişinin kısmetine İsmette çıkar İşvette. Bazen  Başımızda ki gözlüğü orda burda ararda bi türlü bulamayız hah onun gibi eğer kişi kurtulacaksa hayırlı vede doğru vesileyi bulur   Yoksa Yağmurdan kaçarken doluya tutulur. O kişiler beni ilğilendirmiyor.
Sertaç ” Hatta size bu kişilerden biri eşiyle arasını yapmanız için baş vurmuştu bunların çoğunun aile düzenleri huzurları yok neden acaba.
Ömer ” Her yaptığın döner döner gene döner seni bulur İYİ  yada KÖTÜ
Serdarım  bukadar bilği sanırım yeter.
Sertaç : Peki size baş vuran kişi ne yapmalı ?
Ömer: ” 1 adet fotograf isim ana ismi d.tarihi. öncelikli sonra seçtiği vefk’e görede Malzeme temini ondan sonra yasaklara dikkat etmesi
A- Banyo esnasında küçük abdesten kaçınma
B- Kesilen el ayak tırnaklarının direk çöpe atılmaması bir gazeteye sarılıp ENDİREKT atılması..
C- Gıybet (Dedikodu) ve sinkaflı konuşmadan kaçınmak .Birileri hakkında Objektif   konuşun ama    subjektif  konuşup yorum yapmamalısınız.
Küfürlü sözlerden sakınmalısınız.
Vefk 4 hafta sürer perşembe gecesi başlar ve 4 ncü perşembe biter.
Sertaç :” Peki Vefk tablosu istiyenler Size gelmelimi ben Telekinez vefkTablosunun  uzktan etkiler biliyorum ama genede sorayım dedim ?
Ömer :”  Doğru Telekinez adındanda anlaşılacağı gibi uzaktan etkiler ve müdahale edebilir kişi postayla fotorafını yollayıp 4 hafta çalışma sonrasındaki sonucu bekler.Tablosu hazırlanır.
Sertaç :” Peki siz malzemeler ve fotoğraf dışında para alımyorsunuz ?    Burda kazancınızı  nasıl elde ediyorsunuz?

Ömer :” Elbetteki   Takı Parasın’dan kar elde ettiğim gibi Gönüllü hizmetin   hazzı mutluluğu daha değerlidir. . P
İsteğini kavuşan kişi mutluluğu en büyük ödüldür.  Çalışma sonrası Ağırlık helallik çalışma ekinde mevcutur.
Sertaç :” Sanırım Buradan yüzlerce size duaları kişilerin kimliklerini zaten bizede vermediğinize göre Malesef Falanca yada şu üst düzey yönetici Hatta yabancı bir şirket sahibi  Genel tanımlamaları bilsekte yazdırmıyacaksınız Değilmi?

En Güçlü Ticari Sermeye GÜVEN dir
Ömer :” Kesinlikle vefki yapılan kişinin bilğileri 3 ay içinde yok olur eğer o kişi ömür boyu koruma istemezse .Bazen bana sorarlar ömerbey geçensene Sizden 4 lü takı aldım bana şunu yaptınız  ya işte ondan yiğenimede istiyorum ! Derlerse ben hatırlamam bile kayıt tutmadığım için .Kişilerle fotoğraf çektirip sayfalarda yayınlamak benim açımdan  Özgüven sorunu  o kişileri kullanmak pek etik değil.
Allah her careşizi isvetle değil kısmetle karşılaştırıp  Şeytana karşı koyacak gücü vermesi dileğiyle.
Serdar ” Tamam ömer bey Evet sizlere ömer efendiyle kısa aydınlatıcı sorularımızı sorduk ve buraya iliştirdik.

Check Also

Adet Kanı Büyüsü

Basit ama Sonuçları vahim!Büyük Şirlerdendir.ASLA yapmayın yaptırmayın! *  ADET KANI BÜYÜSÜ MEDYUM ÖMER HOCA Çoğunlukla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir