Medyum Ömer’in Astropsiko kitabı

medyum ömer hoca baglama büyüsü
medyum ömer hoca baglama büyüsü

Medyum Ömer’in Astropsiko kitabı

Medyum Ömer'in Astropsiko kitabı
Medyum Ömer’in Astropsiko kitabı

Astrolojiye ilgi duyan kişinin başvuracağı yapıtlar vardır. Yabancı dil bilenler için daha geniş kaynaklar bulunur. Bilimsel ve matematikle bağımlı bir çatısı olan astrolojinin yorum temeli ise sonradan kazanılan bir yetenek değildir. Bu ancak insanın yaradılışında verilen sezgisel bir güce benzetilebilir. Ama bunu kullanmak için sistemi öğrenmek gereklidir. Esasında astroloji bilimine en yakın meslek denizciliktir. Sistemin bir bölümü denizcilikte kullanılır. Yıldız haritasını oluşturmak için gerekli olan bilgiler Seyir Bilimi (Navigasyon) kapsamında yer alır. Örneğin, Jüpiter gezegeni astroloji ile ilgilenen birinin sözlüğünde yer almaya başlar. Denizciler için yılın tümünde devinimleri bilinen ve kullanılan bir yardımcı gökcismidir.

Astroloji konusunda başlangıçta etkili bir avantajım olduğunu açıklamak için öncelikle denizci olduğumu yazmalıydım. Medyum Ömer hoca’nın da dediği gibi Evet, ben bir denizciyim. Son otuz senemi dünya denizlerinde geçirmiş ve çeşitli konularda kitaplar yazmış bir gemi kaptanıyım. Yazmaya karar verdiğim tüm Astroloji kitaplarıma okyanusları aşarken başladım. Astroloji ilminin uygulamalarını dünyanın çeşitli yerlerinde öğrendim. Örneğin, “Mistik Hint Astrolojisi” adlı son kitabımı yazmadan önce Hindistan’a giderek Vedic Astrolojisini öğrendim. Elinizdeki bu kitap astrolojinin alfabesi sayılabilir.

Check Also

canlıfal,facebook,canlıfal

Bedava ve ÖZEL Bakım!

FACEBOOK : https://www.facebook.com/omerhoca11/. MSN ile yüz yüze canlı ÖMER hocayla görüş ÖZEL BAKIM: https://www.facebook.com/omerhoca11/Sevdiğiniz kişiya …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir