Sabun büyüsü medyum ömer hoca’nın yazısı

Sabun büyüsü medyum ömer hoca’nın yazısı.42 Sabun büyüsün’den sadece basitleri:

* SABUN BÜYÜSÜ NEDİR ? ; Kara büyüler içinde bulunan en riskli büyülerden biridir sabun büyüsü. Aşırı kin ve hırs duygularını içinde bulunduran haksızlığa uğramış, türlü eziyetlere katlanmak zorunda kalan kimselerin başvurduğu bir büyü şekli olan sabun büyüleri günümüzde de pek çok insan tarafından tercih edilmektedir. Adından da anlaşılacağı gibi temel malzeme sabundur. Bunu yaptığını iddia eden çok sayıda medyum yada hoca vardır.  Ancak bu büyü de düşünüldüğü kadar kolay yapılmamaktadır. Sabun büyüsü medyum ömer hoca’nın yazısı

Sabun büyüleri çok eskilerden gelen ve çok sık tercih edilen ve bir kara büyü uygulamasıdır. Zaten sabun büyülerinin yapılış amaçları bir insana zarar vermek, onu hastalık sahibi yapmak yada bir insanı yatalak hale getirmektir. Sabun büyüsü maliyeti az olduğu için oldukça tesirli ve etkili bir kara büyüdür. Her ne kadar malzeme olarak az ufak tefek olarak görülse de yapımı o kadar kolay mümkün olmamaktadır.  Her türlü sabundan yapılır. Sabun büyüsü medyum ömer hoca’nın yazısı. Sabunun markasının yada kokusunun bir etkisi yoktur. Hemen her sabundan kolaylıkla sabun büyüleri toplu iğneler kullanılarak hazırlanabilirler. Daha çok bu hazırlanan sabun büyüsü toprağa gömülerek yada bir su kuyusuna atılarak sonucu beklenir. Zamanla eriyen bu sabun, büyü yapılan insanı azar azar ızdıraba doğru götürür.

Medyum-Antalya,  En Deneyimli Medyumlar, En Etkili Büyüler , Medyum Ömer Hoca ,

Sabun büyüsün’den nasıl Kurtulurum?

Bu kara büyüden kurtulabilmek için bir takım yollar izlemelisiniz. Daha önce de belirttiğimiz üzere en tehlikeli kara büyülerin başında gelen sabun büyüleri ve bu büyüye maruz kalmış kişilerin etkisinden nasıl kurtulması gerektiğini belirtiyoruz. Sabun büyüsüne maruz kalmış kişinin ilk olarak bu belirtileri anladıktan sonra iyi bir medyuma gitmesi gerekecek ve bakım yaptırması sağlanacak. İlk olarak bu büyünün hissedilmesi gerekiyor. Daha sonra zaman kaybetmeden etkili bir medyuma başvurulmalıdır. Medyum Ömer Hoca bu konuda da sizlere yardımcı olacaktır.
Medyum Ömer Hoca ilk olarak hasta üzerinde bir bakım gerçekleştirir. Bu bakımda da büyünün yapılıp yapılmadığı ortaya çıkarır. Medyum Ömer Hoca tecrübelerini kullanarak büyüyü etkisiz hale getirecektir. Bu işlem ise koruma vefkidir.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

– Bir adet sabun
– Bir adet beyaz kağıt
– Bir adet kaşık gerekmektedir .

Kaşıkla elimizdeki sabundan parçalara ayırarak, elimizdeki beyaz kağıtlara koyarız. Ve sabun tamamen eriyip bitene kadar bu işlemleri devam ettiririz. Kaşığı her daldırdığımızda bazı tılsımlı sözcükleri de söylememiz gerekir.

* Ey sabun büyüsünün esrarengiz malzemeleri! Sizin bahtınıza düştüm! Bana yardımcı olmaktan çekinmeyin ki muradım gözümde kalmasın’.

Büyünün ikinci adımında kaşığı elinize alırken de şu tılsımı söyleyiniz; ’Bana muhalefet etmeyiniz ve yolumu açınız, bana bar değil sadık yar olun!’

Kaşığı sabuna daldırdıktan sonra bu sözleri söyletiniz. Kaşığa sabun alırken de aynı sözleri söylemeye devam ediniz.

Son aşamada ise son tılsımlı sözler söylenmelidir;
* Ey sabunun temizleyici ve düzeltici etkisini üzerinde taşıyan tesirli ve güvenilir büyü! Benim arzuma set çekip, muhalefet olan ger varlığın gözünden uzak ol ve kendini aşikâr etme!’.

Check Also

canlıfal,facebook,canlıfal

Bedava ve ÖZEL Bakım!

FACEBOOK : https://www.facebook.com/omerhoca11/. MSN ile yüz yüze canlı ÖMER hocayla görüş ÖZEL BAKIM: https://www.facebook.com/omerhoca11/Sevdiğiniz kişiya …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir