Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Home / Büyü / Sabun Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır Nasıl Kurtulunur?

Sabun Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır Nasıl Kurtulunur?

Sabun Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır Nasıl Kurtulunur?

Sabun büyüsü kara büyüler içinde bulunan en riskli büyülerden biridir sabun büyüsü. Aşırı kin ve hırs duygularını içinde bulunduran haksızlığa uğramış, türlü eziyetlere katlanmak zorunda kalan kimselerin başvurduğu bir büyü şekli olan sabun büyüleri günümüzde de pek çok insan tarafından tercih edilmektedir. Adından da anlaşılacağı gibi temel malzeme sabundur. Bunu yaptığını iddia eden çok sayıda medyum yada hoca vardır.  Ancak bu büyü de düşünüldüğü kadar kolay yapılmamaktadır.

Sabun Büyüsü
Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Sabun büyüleri çok eskilerden gelen ve çok sık tercih edilen ve bir kara büyü uygulamasıdır. Zaten sabun büyülerinin yapılış amaçları bir insana zarar vermek, onu hastalık sahibi yapmak yada bir insanı yatalak hale getirmektir. Sabun büyüsü maliyeti az olduğu için oldukça tesirli ve etkili bir kara büyüdür. Her ne kadar malzeme olarak az ufak tefek olarak görülse de yapımı o kadar kolay mümkün olmamaktadır.  Her türlü sabundan yapılır. Sabunun markasının yada kokusunun bir etkisi yoktur. Hemen her sabundan kolaylıkla sabun büyüleri toplu iğneler kullanılarak hazırlanabilirler. Daha çok bu hazırlanan sabun büyüsü toprağa gömülerek yada bir su kuyusuna atılarak sonucu beklenir. Zamanla eriyen bu sabun, büyü yapılan insanı azar azar ızdıraba doğru götürür.

SABUN BÜYÜSÜNDEN NASIL KURTULURUM ?

Bu kara büyüden kurtulabilmek için bir takım yollar izlemelisiniz. Daha önce de belirttiğimiz üzere en tehlikeli kara büyülerin başında gelen sabun büyüleri ve bu büyüye maruz kalmış kişilerin etkisinden nasıl kurtulması gerektiğini belirtiyoruz. Sabun büyüsüne maruz kalmış kişinin ilk olarak bu belirtileri anladıktan sonra iyi bir medyuma gitmesi gerekecek ve bakım yaptırması sağlanacak. İlk olarak bu büyünün hissedilmesi gerekiyor. Daha sonra zaman kaybetmeden etkili bir medyuma başvurulmalıdır. Medyum Ömer Hoca bu konuda da sizlere yardımcı olacaktır.
Medyum Ömer Hoca ilk olarak hasta üzerinde bir bakım gerçekleştirir. Bu bakımda da büyünün yapılıp yapılmadığı ortaya çıkarır. Medyum Ömer Hoca tecrübelerini kullanarak büyüyü etkisiz hale getirecektir. Bu işlem ise koruma vefkidir.

SABUN BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR ?

– Bir adet sabun
– Bir adet beyaz kağıt
– Bir adet kaşık gerekmektedir .

Kaşıkla elimizdeki sabundan parçalara ayırarak, elimizdeki beyaz kağıtlara koyarız. Ve sabun tamamen eriyip bitene kadar bu işlemleri devam ettiririz. Kaşığı her daldırdığımızda bazı tılsımlı sözcükleri de söylememiz gerekir.

About admin

Check Also

medyumsahtesi

Medyumlar nasıl çare olur

Boşanmış,Karısı ,Kocası evi terketmiş Alkol veya at yarışı oynıyan barlarda pavyonlardan çıkmıyan astrolojiden dem yakınıp ataist olduğunu beyan edipte sonrada Dua'dan bahseden Geyri müslüm medyumlar

Saç Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Saç Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

SAÇ BÜYÜSÜ NEDİR NASIL YAPILIR ? Saç büyüsü sadece 4 günde etkisini göstere etkili aşık …

Tırnak Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır ?

Tırnak Büyüsü Tırnak büyüsü en etkili aşık etme büyüsüdür. Sadece 4 günde tesirini gösterir. En …

Aşk Tılsımı Ne İşe Yarar Neden Yapılır ?

Aşk tılsımı ne işe yarar? Öncelikle şunu bilmek gerekir aşk tılsımı nı bilmeden yaptırmanız doğru …

Domuz Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Domuz Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır ? Domuz büyüsü, domuz yağını kullanılarak yapılan bir tür tılsımdır. …

Kaşık Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Kaşık Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Kaşık büyüsü , niyet olarak kişinin sevdiğini kendisine bağlamasıdır.  Bu …