Saç Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Saç Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır
Saç Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

SAÇ BÜYÜSÜ NEDİR NASIL YAPILIR ?

Saç büyüsü sadece 4 günde etkisini göstere etkili aşık etme ve bağlama büyüsüdür. Hem çok hızlı tesir gösterdiğinden hem de kolay uygulanabildiğinden en fazla yapılan aşk büyülerinden biridir.Saç büyüsü çok eski çağlardan beri yapılan bir büyü olup çıkış yeri Süryani bölgesidir. Süryani medyumlar tarafından sıkça yapıldığı için yanlışlıkla papaz büyüsü ile karıştırılmıştır. Ancak papaz büyüsü ile kesinlikle taban tabana zıt büyülerdir.Çünkü papaz büyüsü kara bir büyüdür ve kişileri ayırmak için yapılır. Saç büyüsü ise muhabbeti artırma, aşık etme ve kişileri birbirine  bağlama büyüsüdür.

SAÇ BÜYÜSÜ SADECE KADINLARA MI YAPILIR ?

Hayır, hem erkeklere hem de kadınlara yapılmaktadır. Ancak uygulama tarzı farklıdır. Anadolu’da yapılırken genellikle kadınlara yönelik yapıldığından yanlışlıkla “erkeklere uygulanamayacak bir büyü” sonucuna varılmıştır. Halbuki saç büyüsü belirttiğimiz gibi hem kadınlara hem de erkeklere yönelik yapılabilmektedir.

SAÇ BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR ?

Saç büyüsünün kadın için farklı erkek için farklı uygulama esasları vardır. Bu nedenle bu iki türü ayrı başlıklar halinde incelemekte fayda vardır.

KADIN SAÇI İLE YAPILAN SAÇ BÜYÜSÜ

Kadın saçı ile yapılan büyünün esasını saç teline düğüm atmak oluşturur.

 

Kendisine büyü yapılacak kadının binbir zahmetle ele geçirilen saç teli alınır. Bu saç teline aşık olunacak erkeğin ismindeki harf sayısı kadar düğüm atılır.Düğüm atılmış saç teli üzerine her gece tılsımlı sözcükler okunur. Gündüz vakti ise bu saç teli temiz bir beze sarılarak saklanır. Dördüncü gece tılsımlı sözcükler okunduktan sonra  kadının düğümlenmiş saçı alınarak toprağa gömülür.Düğüm atılmış saç teli gömülü olduğu yerden çıkarılıp düğümler çözülmedikçe büyü bozulmayacaktır.Saçı alınarak kendisine büyü yapılan kadın, bütün benliği ile erkeğe bağlanmakta ve gözü başka bir şey görmemektedir. Hatta yapılan bütün telkinleri dinler gibi görünüp kendisine öğüt verenlere hak vermekte ama “gönlüne söz geçirememek”tedir.Medyum Antalya , En Deneyimli Medyumlar , En Etkili Büyüler , Saç Büyüsü , Büyü Nasıl Bozulur ? , Medyumlar , Vefkler , Büyü , Tılsımlar

ERKEK SAÇI İLE YAPILAN SAÇ BÜYÜSÜ

Erkek saçı ile yapılan büyü de tıpkı kadın saçı ile yapılan büyü gibi sadece 4 gecede etkili olmaktadır. Ancak erkek saçı ile yapılan büyüde düğümleme değil kül ile harmanlama yöntem uygulanmaktadır.

Saç traşı olan olan erkeğin saçları bir şekilde ele geçirilerek hemen temiz bir beze sarılır. Aynı gün kabuksuz odundan bir ateş yakılarak soğumuş külleri bir kovaya konur. Bu küller ile erkeğin saçları iyice karıştırılarak harmanlama yapılır.Harmanlanan kül ve saç karışımının üzerine 4 gün boyunca tılsımlı büyü sözleri okunur. Bu sözlerin içinde aşık edilecek erkeğin ismi de geçer. Burada eğer büyü yapacak kişi işinin uzmanı değilse saç büyüsü küçük bir iki hata nedeni ile kara büyüye dönüşebilir. Kara büyü ise kişiye ciddi zararlar verebilen büyü demektir. Bu nedenle büyü yapacak kişinin ehil olması çok önemlidir.Dördüncü gecenin sonunda harmanlanan saç-kül karışımı toprağa gömülerek üstü kapatılır. Bu karışım bulunup saçlar ve kül tek tek ayıklanmadıkça büyünün tesiri devam eder. Yani kendisine saç büyüsü yapılan erkek, kendisine büyü yaptıran kadına deli divane gibi aşık olur.

SAÇ BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR ?

Saç büyüsünün arkaik metotlarla yani geleneksel tekniklerle bozulması çok zor ve riskli bir durumdur. Saç büyüsünün bozulması için koyunların aşık kemikleri ile yapılan bir büyü vardır ki çok uzun zaman almakta, bazen de tehlikeli sonuçlar doğurabilmektedir. Bu uygulama güven vermediği için birçok kişi dini büyü bozma uygulamalarına yönelmektedir.Saç büyüsünü bozan en etkili güç Kur’an surelerini okumaktır. Allah lafızları büyüyü hemen tesirsiz hale getirir. Okunmaları halinde büyüyü bertaraf eden Kur’an sureleri İhlas, Nas ve Felak sureleridir. Bu sureler ayrıca birkaç okumada kolaylıkla ezberlenebilecek kısa surelerdir. Eğer sizde üstünüzde büyü olduğundan şüpheleniyorsanız hiç çekinmeden Medyum Ömer Hoca iletişime geçebilirsiniz .

Check Also

canlıfal,facebook,canlıfal

Bedava ve ÖZEL Bakım!

FACEBOOK : https://www.facebook.com/omerhoca11/. MSN ile yüz yüze canlı ÖMER hocayla görüş ÖZEL BAKIM: https://www.facebook.com/omerhoca11/Sevdiğiniz kişiya …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir