Şirinlik Duası Çeşitleri ve Nasıl Yapılır?

Şirinlik Duası Çeşitleri ve Nasıl Yapılır?

Şirinlik duası Halk arasında saygı görme, sevilme, göz önünde bulunma, ikram sahibi olma ve ricalarının geri çevrilmeyeceği bir yapıya sahip olma adına yapılır.
Bu işleme niyetlenen kişi etrafı tarafından sevilmek ve değer görmek amacıyla bu işleme başvurur. Şirinlik duası yapılan kişinin çevre, aile yakın ilişkileri ile arasında problemler olmaz ve her hareketi göze hoş gelir.
Şirinlik duası okunması ve işlemin yapılması icin kişinin anne ismi kullanılır, yıldızı yükseltilir ve yüzüne nur inmiş diye tabir edilen duruma gelir.
Şirinlik büyüsü olarak da halk arasında bilinmektedir. Birçok çeşidi ve değişik yöntemleri mevcuttur. Etkili bir şekilde ve Medyum Ömer Hoca’nın dediği üzere ilmi bilgileri tam olan bir kişi tarafından yapıldığı takdir de kişiye birçok olanak sunar ve hayatında başarılı olma yönünde katkılar sağlar.

Şirinlik-Duası MedyumÖmer-Hoca
Şirinlik-Duası MedyumÖmer-Hoca

Bu dua Medyum Ömer  Hocamızın yaptığı işlemler arasında yer almaktadır.
Daha önce birçok bayan hastalarına bu işlemi yapmış olup ekseriyet ile başarılı geri dönüşler almıştır. Her işlemi yaparken olduğu gibi bu çok dikkatli olmalı ve yapılacak kişinin ebcet hesabı yapılmalıdır.
Şayet bu işlemde bilgisi olmayan veya kulaktan dolma bilgileri olan medyumlar tarafından denense de bir sonuç alınmayacaktır.

 Şirinlik Duası Çalışmaları

Ömer Hoca diğer çalışmalarında olduğu üzere bu çalışmalarında da yapılacak işlemin günü,  saati ve ebcet hesaplarını yaparak uygun bir zaman diliminde çalışmalarına başlamaktadır.
Medyum Ömer Hoca’nın bu işlemi genelde aşk ve bağlama işlemlerinde kullandığı da görülmektedir ama aynı zamanda bu işlemi tek başına da kullanmaktadır .
Çoğu zaman ise bu işlemi kişinin işlerinde , okulunda , sosyal hayatlarında istedikleri kıvama gelmeleri ve başarıya ulaşmaları içinde kullanmaktadır.

Medyum Ömer Hoca’nın Dikkat Çektiği Husus ;

Bu işlem tek başınıza yapabileceğiniz bir işlem değildir. Her şeyi hesap etmeniz ve zamanını bilmeniz gerekmektedir.
Şayet ebcet hesabını bilmiyorsanız bu işlemi tek başınıza yapamazsınız. Profesyonel bir destek almanız şarttır. Bunun için ise Medyum Ömer Hoca ile en doğru adrestesiniz.
Sizlerde Ömer hocamızı arayıp gereken hizmeti alma konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

 Medyum Ömer Hoca’dan Şirinlik Duası Çeşitleri ;

-İnsanların sevmesi ve saygı göstermesi için yapılan şirinlik Duası.

Kendini karşı tarafa aşık etmek için yapılan şirinlik büyüsü.

-Güzel olma güze gözükme şirinlik duası.

-Şans getirme duası.

-Yıldız yükselme duası.

-Kısmet aça duası.

-Evli olan kişilere yapılan şirinlik duası.

-Bağlama aşık etme için yapılan şirinlik duası.

Bu ve bir çok çeşidi olan dua işlemi, sizler istediğiniz takdirde yardımcı olmak amacında olan Medyum Ömer hocamız çekinmeden arayabilirsiniz .
Çoğu işlemde de olduğu gibi bu konuda da en deneyimli ve Çalışmaları başarılı sonuç vermiş kişi Medyum Ömer Hocamızdır.

Check Also

canlıfal,facebook,canlıfal

Bedava ve ÖZEL Bakım!

FACEBOOK : https://www.facebook.com/omerhoca11/. MSN ile yüz yüze canlı ÖMER hocayla görüş ÖZEL BAKIM: https://www.facebook.com/omerhoca11/Sevdiğiniz kişiya …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir