Soğutma Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır ?

Soğutma Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır ?

Bu büyü sevdiği kadını,erkeği kimseye yaklaştırmama herkesten uzaklaştırmakta en iyi ayırma soğutma büyüsü olup Medyum Ömer hoca tarafından deneyimleriyle yapılmış ve sonucun pozitif olduğuna kaanat verilmiştir.

Bunlar kimlere ve neden yapılmalıdır ?

Bir çiftin boşanmak isteyip rahatça kolayca birbirlerinden ayrılmalarını sağlar.

Veya sevgilisini, nişanlısını, kocasını haksız yere başka birine kaptırıldığında soğutma ayırma büyüsü oldukça etikilidir. Kısa süre içerisinde eski huzurunuzu,mutluluğunuzu yakalar hayatınıza eşiniz,nişanlınız,sevgilinizle devam edebilirsiniz. Yalnız şöyle bir gerçek vardır haksız yere evli çiftlerin ayrılma büyüsü yapılmaz bu yanlıştır.Bu konuda Ömer Hocanın bir çok fikri olup çeşitli şekillerde büyüleri olmaktadır.

soğutma büyüleri
soğutma büyüleri

Evli olup (kadına veya erkeğe) giden insanlar için yapılan büyüler ; Medyum Ömer Hoca

Evli insanların bazı  durumlarda başka insanlara nefisini kaybedebilir yalnız bu büyüyü yaptırma şer değil hayırdır çünkü ortada kalan çocuklar ve haksız yere üzülen eşler için bu büyü yapıldığı takdirde eşler evlerine çocuklarına bağlanır gözü dışarıda olmaktan çıkarlar.

İKİ AŞIĞI AYIRMA BÜYÜSÜ

Bu konuda genellikle anne baba ön plandadır.Çocuklarının ilerideki hayatlarında yanlış seçim yapmamaları için önlem alıp hayatındaki kötülüklerden uzaklaştırılmak isterler fakat öncelikle yapılacak olan kişilerin birbirlerine iyi olup hayırlı olup olmadığı sorulmaktadır çünkü eğer birbirlerine hayırlısalar yapılması doğru bulmamıştır.

AİLEDEN SOĞUTMA BÜYÜSÜ

Karı kocayı ayırmaya etken olan ailelerde , erkek veya kadının ailesi engel oluyorsa kişiyi ailesinden uzaklaştırmak amacı ile yapılan büyüdür. Bu işlem yapıldığında eşler tamamiyle çevreden uzaklaşır aralarındaki aşk , sevgi , muhabbet artar ve öncelikli olarak kendi ailesini düşünmeye başlarlar.

EŞLERİ AYIRMA BÜYÜSÜ

Eşleri ayırma büyüsü , eşlerin sorunsuz ayrılmaları aralarındaki muhabbetin , aşkın kolaylıkla bitmesini sağlar .

EVDEN UZAKLAŞTIRMA BÜYÜSÜ

Evden uzaklaştırmak istediğiniz birine de soğutma büyüsü yaptırabilirsiniz . Uzaklaştırma büyüsü yapılan kişinin aile bağları tamamen kopar , aile arasındaki sevgi , muhabbet bozulur ve evden uzaklaşır .

AYIRMA BÜYÜSÜ ( AYRILIK BÜYÜSÜ )

Ayırma büyüsü açıklandığı gibi bir çok şekilde yapılıp kullanılabilir. Bunun için kişilerin ayrılıklarının hayır mı şer mi olduğunu nlamak için rahmani bir bakım yapılır . Şayet bu ayrılık kişiler için hayırlı ise , Medyum Ömer Hoca‘dan destek alınarak işlemlere başlanılır.

 

Check Also

canlıfal,facebook,canlıfal

Bedava ve ÖZEL Bakım!

FACEBOOK : https://www.facebook.com/omerhoca11/. MSN ile yüz yüze canlı ÖMER hocayla görüş ÖZEL BAKIM: https://www.facebook.com/omerhoca11/Sevdiğiniz kişiya …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir