Voodoo Büyüsü Nedir ? Nasıl Yapılır ?

Voodoo Büyüsü Nedir ? Nasıl Yapılır ?

Voodoo büyüsü , kişinin üzerinde hiçbir iz bırakılmayacak şekilde ölüme kadar götürebilecek bir büyüdür. Bu büyüye maruz kalmış kişi doktora dahi gitse büyünün üzerinde hiçbir etikisi görülememektedir. Bu büyü kişinin üzerinde aşama aşama ve yavaşça gerçekleşir. Voodoo büyüsü ilk önce Haiti’ li insanlar tarafından keşfedilmiştir. Şuanda da en yaygın olarak Haiti’de yapılmaktadır bu büyü.

Bu büyüye maruz kalmış kişiler zaman içinde yavaş yavaş eriyerek hastalanmaya başlarlar, akabinde aşamalı olarak ölüme kadar varan sonuçları meydana gelir.  Voodoo büyüsü yapılan kişilerde ilk öne çıkan değişiklik psikolojik davranış bozuklukları oluyor. Kişinin ilk başta tüm davranışları olumsuz olarak değişmeye başlıyor sonrasında çevresindeki insanlara karşı agresif tutumlar içine giriyor. Bir süre sonra da arkadaşları tarafından tamamen dışlanan biri haline geliyor.

Voodoo Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır
Voodoo Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Voodoo büyüsüne maruz kalmış kimselerde nevroza bağlı olarak şizofrenik halisinasyonlar baş gösteriyor. Bir süre sonra gerçeklik algıları değişerek iç dünyalarında korkunç hayaller görmeye başlıyorlar. Ayrıca bu kişiler oldukça stresli bir hale gelerek kendi sorunlarını çözemez hale geliyorlar. Bu süreç gerçekten insanın tahammül edemeyeceği bir süreçtir.

Peki Voodoo büyüsünden kurtulmak için ne yapılmalı?

Bu büyüden kurtulmak için öncelikle çok iyi bir hocaya gidilmesi gerekiyor. Bilinmesi gereken en önemli şey bu büyüleri her hoca çözemiyor. Bu yüzden gideceğiniz hocaya ilk başta sormanız gereken voodoo büyüsünü çözüp çözemeyeceği olmalıdır. Bu büyü bizde çok az yapıldığı için bu büyüyü çözecek hocaların sayısı da ülkemizde oldukça azdır.

Genel olarak oyuncak bir kukla kullanılarak hazırlanır. Bu kuklaya çeşitli iğneler batırılmak suretiyle hazırlanan voodoo, bizdeki sabun büyüsüne benzer. Sabun büyüsünde de bir sabuna toplu iğne batırılır. Bu yüzden voodoo büyüsü en tehlikeli büyü çeşitlerindendir.

Check Also

canlıfal,facebook,canlıfal

Bedava ve ÖZEL Bakım!

FACEBOOK : https://www.facebook.com/omerhoca11/. MSN ile yüz yüze canlı ÖMER hocayla görüş ÖZEL BAKIM: https://www.facebook.com/omerhoca11/Sevdiğiniz kişiya …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir