Yasaklar2

Her türlü çalışmaların kuralları olur.Bu kurallar Arzu edilen çalışmanın iyi sonuç vermesi için gerekli olan dikkat edilmesi gereken davranışlardır. 1 .Çalışma süresince dikkat edilmesi gereken kurallar şöyledir.

1-Alkol alınmaz

2-Cuma günleri ET yenmez

3-Küfredilmez

4-Dedikodudan müteba edilir

5-Banyo esnasında Küçük abest yapılmaz.

6-El ve ayak tırnakları kesilmez.

Daha fazla püf noktsaı için TIKLA

Sertaç ” Daha ayrıntılı anlatsanız
Ömer ” Ben ne anlatırsam birileri bir şekilde internet sayfalarında taklit ediyorlar. bu ve Bizim öğrendiklerimiz Bilğimiz Çok risklidir.Silah ruhsatı verirken nasıl ince elenip sık dokunuyorsa bu ilimde Allah korusun  Çok zararlı sonuçlar açar.
Sertaç ” Türkiyede  veya Dünyada telekinez vefk tablosui  hakkında çalışabilen çok kişi varmı.
Ömer : Çin Telekinezdede Çok ileride .Onu Rusaya  ve ardından Amerika…
Amerikada önceleri CİA ya bağlı bir 23 medyum kurulu oluştu daha sonra DİE ye devrettiler.bu 23 medyumun öyle çok icraatları varki bunlarda kamuoyuna sızan sayfalarca belge var ki buda Amerika da bazı tv kanallarında günlerce boy gösterdi.
Bazı politik karar larda Pekçok değişik ülke liderleri star gate grubunca etkilenip amerika lehine kararlar alması çok şaşırtıcı oldu tabiki.Dünyada Sansasyonel karşılanmasına rağmen BBC CNN gibi tv lerde yer alsada Türkiyede ülkemizde bir tık dahi duyulmadı bazen Bazı dergilerde yüzeysel geçildi.

Medyum ömer denmesini istemiyor ve bu medyum kelimeside güven uyandırmaktan çok uzakta

9FybtVFNSEOxogGzIvHJ_IMG_2226

Birgün O Koltuktan kalkacaksın Uğurlar ola…Gelirse ardından bir Fatiha yüzün güler O boşlukta!

Sözün kısası Türkiyede Telekinezi yaklaşık 6 kişi uyguluyor ve bunlardan bir tek ben sizin ısrarınız ve sevginizle internete taşındı yoksa diğer telekinetik Tablocular’dan  İnternette başka kimse yok…
Sertaç ” Peki kişiler nasıl isteklerine cevap buluyor ne yapmalılar.
Ömer  ”  Daha önce anlattıklarımı özetlersek.
1 – Önce vefk tablosu seçimi .
2 li vefk tablosu
4 lü vefk tablosu
6 lı vefk tablosu
8 li vefk tablosu . ( İkili Kutu Seçilir)
2 li vefk tablosu ne  derseniz en basit vefk tablosu şeklidir.Malzeme kullanımı azdır geç tesir eder çabuk bozulur.
4 lü daha güçlüdür ve kolay kolay bozulmaz.
6 lı Hızlıdır güçlüdür.Kıramıyacağı şeytan bacağı yoktur hedefi çabuk bulur istediği şekle sokar.
8 li en güçlüsüdür.Böyle Uzar gider.

Omer Hoca Kuyum Şirketim’den kim aşağıdaki takı seçeneklerini satın alırsa  onlara Bedava Desteğimi sunarım…

2li Çalışma için 2 li Takı adındaki kutu seçilir ( İkili Kutu Seçilir)

4 lü  Çalışma için 4 lü Takı adındaki kutu seçilir ( Dörtlü Kutu Seçilir)

6 lı Çalışma için 6 lı Takı adındaki kutu seçilir ( Altılı Kutu Seçilir)

…………>>>>>>>>>>

Daha detay kişiyi şirke nefsini kamçılar…

Ömür boyu kimse şifresini çözüp bozamaz.Ama Tablo resim malzemeleri çok pahalıdır.
Her hangi vefk tablosu olursa olsun Çalışması 4 hafta sürer ve  minimum 40 gün  maksimum 120 gün de sonuçlanır istediğiniz şey gerçekleşir Allahın izni ölçüsünde.

Sertaç ” Siz Size baş vuranlardan malzemeleri yada malzeme parasını   Satın alınan Takı parası karın’dan alıyorsunuz karşılığında vefk tablosunu gönderiyormusunuz.

Ömer “Elbette taşıyabiliriz derlerse yolladığım vefk tablosu’in Özü sözü olan Vericiyi yolluyorum ..

Sertaç ” Yani kişi Ayrıldığı kocasına kavuşuyor. Evlenemiyenin kısmeti derhal çıkıyor muradını eriyor.İşte Rızkı artıyor yeni hamlaler yapıyor.
Terfi ediyor .Sevgilisi ayrılan tekrar sevdiğine kavuşuyor Pekii  Tüm bu istekler ne oranda gerçekleşiyor % 100 diyebilirmisiniz. Yani kişi size nasıl güvenecek.
Medyum ömer denmesini istemiyor ve bu medyum kelimeside güven uyandırmaktan çok uzakta

WOW, Nice photo !
WOW, Nice photo !

Ömer ” En zor soruyu en sona saklamışsın. Ünlü bir Operatör doktorun ameliyatta İyileşecek gözüyle sonuç aldığı hastanın birden kaybedilmesi gibi O doktor güvenilmez diyemeyiz.Yada güvenilen bir kalecenin Pisi pisine gol yemesi gibi.Çok Güvendiğimiz yeni arabanın yolda kalması.Çok sevdiğimiz kişi Eş ,Kardeş,evlat benzeri kişilerin bizi aldatması gibi.Yani Allahtan başka kimseye hiç bir objeye Tam güvenemeyiz.
Sertaç “Önce Allaha sonra Ömer Efendiye Güven diyebilirmiyiz.
Ömer ” Ben sadece Zavallı bir kulum Meziyetide ,Hüneride  Allah verir Allah alır. O Ol demeden bir şey olmaz Dalında yaprak oynamaz.
Sertaç ” Web sayfalarında türlü medyumlar var bazıları sapıklıklarını kamuoyunda deşifre olsada utanmadan devam ediyor bazıları onun amca oğlu  eniştesi bir sürü akrabası onun yolunu izliyor web sayfalarında boy gösterip % 100 garanti diye ilan veriyor.Sayfalarıda çok ca süslü gerçi bizde yapardık siz istemediniz .Bu kişiler sizce nasıl kişiler .
Medyum ömer denmesini istemiyor ve bu medyum kelimeside güven uyandırmaktan çok uzakta

Ömer ” Güzel kardeşim Vesile bulacak kişinin kısmetine İsmette çıkar İşvette. Bazen  Başımızda ki gözlüğü orda burda ararda bi türlü bulamayız hah onun gibi eğer kişi kurtulacaksa hayırlı vede doğru vesileyi bulur   Yoksa Yağmurdan kaçarken doluya tutulur. O kişiler beni ilğilendirmiyor.
Sertaç ” Hatta size bu kişilerden biri eşiyle arasını yapmanız için baş vurmuştu bunların çoğunun aile düzenleri huzurları yok neden acaba.
Ömer ” Her yaptığın döner döner gene döner seni bulur İYİ  yada KÖTÜ
Serdarım  bukadar bilği sanırım yeter.
Sertaç : Peki size baş vuran kişi ne yapmalı ?
Ömer: ” 1 adet fotograf isim ana ismi d.tarihi. öncelikli sonra seçtiği vefk’e görede Malzeme temini ondan sonra yasaklara dikkat etmesi
A- Banyo esnasında küçük abdesten kaçınma
B- Kesilen el ayak tırnaklarının direk çöpe atılmaması bir gazeteye sarılıp ENDİREKT atılması..
C- Gıybet (Dedikodu) ve sinkaflı konuşmadan kaçınmak .Birileri hakkında Objektif   konuşun ama    subjektif  konuşup yorum yapmamalısınız.
Küfürlü sözlerden sakınmalısınız.
Vefk 4 hafta sürer perşembe gecesi başlar ve 4 ncü perşembe biter.
Sertaç :” Peki Vefk tablosu istiyenler Size gelmelimi ben Telekinez vefkTablosunun  uzktan etkiler biliyorum ama genede sorayım dedim ?
Ömer :”  Doğru Telekinez adındanda anlaşılacağı gibi uzaktan etkiler ve müdahale edebilir kişi postayla fotorafını yollayıp 4 hafta çalışma sonrasındaki sonucu bekler.Tablosu hazırlanır.
Sertaç :” Peki siz malzemeler ve fotoğraf dışında para alımyorsunuz ?    Burda kazancınızı  nasıl elde ediyorsunuz?

Ömer :” Elbetteki   Takı Parasın’dan kar elde ettiğim gibi Gönüllü hizmetin   hazzı mutluluğu daha değerlidir. .
İsteğini kavuşan kişi mutluluğu en büyük ödüldür.  Çalışma sonrası Ağırlık  helallik, çalışma ekinde mevcutur.4 hafta sonu Helallik yani malzeme parası kadar bir değer ile helalleşilmesi gerekir Ömer hoca helal ettim desede Ağırlık Kapıları açan son anahtardır.
Sertaç :” Sanırım Buradan yüzlerce size duaları kişilerin kimliklerini zaten bizede vermediğinize göre Malesef  Falanca yada şu üst düzey yönetici Hatta yabancı bir şirket sahibi  Genel tanımlamaları bilsekte yazdırmıyacaksınız Değilmi?

En Güçlü Ticari Sermeye GÜVEN dir
Ömer :” Kesinlikle vefki yapılan kişinin bilğileri 3 ay içinde yok olur eğer o kişi ömür boyu koruma istemezse .Bazen bana sorarlar ömer bey geçensene Sizden 4 lü takı aldım bana şunu yaptınız  ya işte ondan yiğenimede istiyorum ! Derlerse ben hatırlamam bile kayıt tutmadığım için .Kişilerle fotoğraf çektirip sayfalarda yayınlamak benim açımdan  Özgüven sorunu  o kişileri kullanmak pek etik değil.
Allah her careşizi isvetle değil kısmetle karşılaştırıp  Şeytana karşı koyacak gücü vermesi dileğiyle.
Serdar ” Tamam ömer bey Evet sizlere ömer efendiyle kısa aydınlatıcı sorularımızı sorduk ve buraya iliştirdik.

Bir Umut her zaman var.Karanlık mutlak teslim olur Aydınlığa!

Check Also

canlıfal,facebook,canlıfal

Bedava ve ÖZEL Bakım!

FACEBOOK : https://www.facebook.com/omerhoca11/. MSN ile yüz yüze canlı ÖMER hocayla görüş ÖZEL BAKIM: https://www.facebook.com/omerhoca11/Sevdiğiniz kişiya …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir