Yıldızname Nedir Nasıl Bakılır ?

 Yıldızname Nedir Nasıl Bakılır ?

Yıldızname asla bir fal değildir ve asla fal olarak bilinmemelidir. Baktırmak isteyenler doğum tarihi ve saatini eksiksiz şekilde tam olarak bilmesi gerekmektedir. Baktırmak isteyen kişinin doğum tarihi, doğum saati, anne adı, baba adı ve kendi ismi ile bakılmaktadır. Kişinin verdiği kişisel bilgileri doğrultusunda kuranda bulunan ayetlerle bakılmaktadır ve bu nedenden dolayı asla bir fal değildir.

Yıldızname Nedir Nasıl Bakılır Medyum Ömer Hoca

Bakmak oldukça bilgi isteyen bir bakım türüdür. Kişinin özel bilgileri ile kişiye özel olarak bakılan yıldızname kuranda bulunan ayetler doğrultusunda bakıldığından dolayı kişinin yaşayacağı veya yaşadığı olumlu veya olumsuz her konu açıkça bilinir. Baktıran kişlide herhangi bir olumsuzluk var ise ve bu durum yaşam şeklini etkiliyorsa bu konularla ilgili çözümler açıklanır ve gerekiyorsa sorunun çözümü yapılır. Osmanlı döneminden günümüze kadar gelen ciddi ve doğru bir bakım türüdür.  Kuranda bulunan ayetlerle bakılmaktadır. Kuran ayetleriyle bakıldığı için kesinlikle bir fal değildir.

Yıldızname Falı Özellikleri

Yıldızname ile baktıran kişinin birçok bildiği veya bilmediği sorun ve sıkıntılarına çözümler bulunabilir. Bu demek değildir ki ben hastayım yıldızname baktırayım da iyileşeyim. Bir yol göstericidir, uhrevi rahatsızlıkların tedavisi mümkündür bu da yine kuranda bulunan ayetlerle çözümlenmektedir. Kuranda ayetlerle bakılan bir ilimdir ve bu nedenle bu ilmi tam bilmeyenler yıldızname bakamazlar.Baktırmak isteyen kişi doğum tarihini ve saatini tam olarak bilmediği zamanlarda ise ebced hesaplaması yapılarak bakılır. Ebced hesaplaması baktıran kişinin annesinin ve kendisinin isimlerinde bulunan harfler ebced rakam değerlerine göre toplanır ve sonra on ikiye bölünür. Ebced hesaplamasında çıkan rakam kişinin burcunu belirler. En doğru ve kesin olanı kişinin doğum tarihi ve saatini kendisinin tam olarak bilmesidir. Bazı kişiler havas ilmi olarak da nitelendirmektedir.  Kimilerine göre de yıldızların ve burçların birleştirilmesi ile bakılan ve yorum yapılan bir bakım olarak değerlendirilmektedir.

İslamiyet’in başlamasıyla birlikte uygulanan ve Osmanlı döneminde ise oldukça geliştirilmiş ve çok yaygın olarak yıldızname baktırılarak ona göre hareket edilerek ve tedbirler alınan, o dönemlerde adeta bir yol gösterici olarak bilinmektedir. Tam ve doğru bakan kişilere baktırıldığında baktıran kişinin doğduğu günden öleceği güne kadar olan zaman sürecinde neler yaşadığı ve yaşayacağı, hastalıkları, maddi varlığı veya maddi kayıpları, manevi huzur, evliliği, çocukları, kendisine yapılmış olan büyü veya muskayı bilmek ve çözümünü sağlamak ve akla gelebilecek her şeyi yıldızname baktırarak öğrenilmesi mümkün  olmaktadır.

Yıldıznameye tam olarak inanmak mı doğrumu diye soran kişiler.

Söylenilenlerin hepsini tam olarak benimsemek mutlaka ki doğru olmayacaktır. Söylenilen her şeyi benim başıma bu gelecek, ben bunu yaşayacağım veya benim hayatım böyle devam edecek diye düşünerek kişinin kendisini şartlandırması da oldukça yanlış olmaktadır. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi yıldıznameye herkes bakamaz oldukça ciddiyet ve ilim isteyen bir iştir.

Bu nedenle gerçekten yıldıznameye bakmasını bilmeyen fakat yıldızname bakan birine gittiniz ve size hayatınızı etkileyecek şeyler söyledi. Bu tür yaşanması mümkün olan ve yaşanan durumlardan dolayı baktırdığınız yıldıznameye göre hayatınızı şartlandırmamanız gerekmektedir. Boş bir bakım değildir ve herkes bakamaz. Falın her türlüsü dinimizde günah sayılmaktadır., asla bir fal değildir özellikle uhrevi rahatsızlıkların ve en çok aile içi huzursuzluklar ve de çözümleri için baktırılan bir bakımdır. Medyum Ömer Hoca yıldızname baktırmak için en doğru adres

Check Also

canlıfal,facebook,canlıfal

Bedava ve ÖZEL Bakım!

FACEBOOK : https://www.facebook.com/omerhoca11/. MSN ile yüz yüze canlı ÖMER hocayla görüş ÖZEL BAKIM: https://www.facebook.com/omerhoca11/Sevdiğiniz kişiya …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir